-7-
الإمام ناصر محمد اليماني
17 - ذو القعدة - 1441 هـ
08 - 07 - 2020 مـ
۱۸-تیر-۱۳۹۹ه.ش.
09:17 صباحاً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=332393
________

ویروس کرونا... در حالی که این کرونا نیست بلکه «رجز» و عذابی است از شرکاء ؛ پیمان و ائتلاف ویروسی...

بسم الله الرحمن الرحيم، وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين..
السلام عليكم ورحمة الله وبركاته ونعيم رضوانه، انصار پیشگام برگزیده‌ عزیزم، از خدا بترسید و در انتشار بیانات مربوط به آنچه که ویروس کرونا نامیده می‌شود سستی و کوتاهی نکنید و در تشریح آن برای حق‌جویان عجله نکرده و مطلبی که نگفته باشیم را نقل نکنید! من ویروسی که در راه است را به عنوان «أُسُودِ الفيروسات» شیران ویروس‌ها توصف کردم که مفرد آن «أسد» است و مقصودم قدرت و توان بسیار بالای آن است و منظور دیگری ندارم!
انصار عزیزم! همانا که اشتباه شما برگردن خودتان است و به امام مهدی ناصر محمد یمانی ربطی ندارد، چون من در بیاناتی که درباره آنچه که ویروس کرونا می‌نامند می‌آورم، چیزی جز آنچه که به یقین از کتاب خداوند قرآن عظیم دریافته‌ام؛ بیان نکرده و نخواهم کرد. اما شما عجله می‌کنید و شاید فکر کرده باشید مقصود من از «بعوضة» همان حشره‌ای است که بشر به عنوان پشه ناقل و گزنده می‌شناسد، ولی دراشتباه هستید. شایسته امام مهدی ناصر محمد نیست که فتوای حقّ خود را نقض کند؛ چون من جز حق به خدا نسبت نداده و از روی ظن و گمان سخن نمی‌گویم و پناه بر خدا که از جاهلان باشم.
قبلاً به حقّ فتوا داده بودیم که منبع و مصدر آنچه که ویروس کرونا نامیده می‌شود، در آیات قرآن عظیم؛ مجهول نیست. مخلوقی جدید « بعوضة ما» که از آن اطلاعی ندارید و کلمه «ما» به ناشناخته بودن آنچه که در راه است اشاره دارد و اکنون زمان تصدیق «مثل» تحدی‌جویانه‌ای که خداوند در کتاب وعده آن را داده بود، فرا رسیده‌است. همچنین انواعی از ویروس‌ که برای بشریت جدید است؛ عمر طولانی داشته و قادر است در آب و خشکی و در زمستان و تابستان زندگی کند؛ هم خودش و هم مصدر و منبعش تجهیز و آماده شده‌اند.
معجزه‌ای الهی که توانایی زندگی در تمام آب و هواها را دارد تا بتواند عذابی جهانی را رقم زند. این مانند ویروس‌های واگیر شناخته شده برای بشریت نیست؛ بلکه عمرش طولانی است در بدن انسان زندگی می‌کند و فقط از انسان به انسان منتقل شده و بعد از خروج از بدن انسان؛ در هوای آزاد زندگی می‌کند و همچنین بدون نیاز به بدن انسان تا زمانی که خدا بخواهد، در این حال می‌ماند تا دیگران را مبتلا کند. حرکت آن تحت فرمان پروردگارش است و با آن هرکه را بخواهد مبتلا کرده و آن را از هرکس که بخواهد بازمی‌دارد و منبع و مصدر آن [یعنی بعوضه جدید] نقش زیادی[در بیماری‌زایی] دارد که آن را با سرعتی زیاد به انجام می‌رساند، و این همان « بعوضة ما» یعنی «بعوضه ناشناخته‌ای» است که چشم شما قادر به دیدن آن نیست؛ این مخلوقی جدید و تحدی خداوند است؛ این مخلوق جدید « بعوضه» ناشناخته، مانند هواپیمای جنگی عمل می‌کند؛ بلکه سرعت آن از هواپیماهای جنگی و موشک‌های زمینی و هوایی و فضایی شما بسیار بسیار بیشتر است و حرکت و جابجایی آن تحت فرمان و با کلمات خداوند سبحان صورت می‌گیرد و مأموریت آن وارد شدن به داخل قفسه سینه انسان است تا تخم خود را با سرعت بسیار زیاد در سینه انسان بیفشاند، لذا با سرعت زیاد تخم خود را در سینه انسان می‌گذارد تا به این ترتیب بتواند ذریّه ویروسی خود را از انسان به انسان منتقل کند و بعد از آن، تخم‌ها باز شده و تکثیر پیدا کرده و به سرعت آتشی که به کاه خشک افتاده باشد؛ در تمام بدن منتشر می‌شوند و سپس از انسان به انسان منتقل می‌گردند. حیوانات یا پرندگان به آن مبتلا نمی‌شوند. هرچقدر دروغ بگویند، برهان و دلیل آشکار علمی برای این امر ارائه نکرده‌اند و همچنین پشه‌هایی که قابل رؤیت هستند نیز به هیچ‌وجه مبتلا نمی‌شوند؛ بلکه منشاء و منبع آن مخفی است: « بعوضة نامرئی» و این مثالی از خلقت خداوند با کلمه «کن فیکون» است. خداوند این آفریده جدید را بدون داشتن پدر و مادر[جنس مذکر و مؤنث] خلق نموده‌است؛ این «بعوضة» یک تحدی از نزد خدا و گونه‌ای جدید از رده «بعوضة‌»هاست. خداوند این «بعوضة» را با کلمه «کن فیکون» آفریده‌است و از گروه حشرات گزنده و یا ناقلین بیماری‌ها و از رده «بعوضة»های شناخته‌شده در نزد شما نیست. حاشالله؛ بلکه از گروه « الذاریات ذرواً» است که سرعت بسیار زیاد و خارق‌العاده و قدرت نفوذ بالا دارد و از سینه انسان‌هایی که به آنها حمله می‌کند به عنوان آشیانه تخم خود [و سکوی پرتاب] استفاده می‌کند و با سرعت زیاد تخم‌های خود را گذاشته و سپس بعد از گذاشتن تخم خود در داخل سینه انسان، با سرعت بسیار زیاد بدن را ترک می‌کند. تخم ‌دوره کمون و نهفتگی را در بدن انسان گذرانده و باز می‌شود و تعداد بسیار زیادی ویروس از آن خارج شده و در بدن انسان تکثیر می‌شوند و مرکز آن در قفسه سینه [ریه] است اما سازنده تخم، «بعوضة ربانیّ»، بلافاصله بدن انسان را ترک می‌کند و همانا که از انسان به عنوان محلی برای گذراندن دوره نهفتگی و کمون تخمش استفاده می‌کند تا از تخم خارج شوند و با سرعتی زیاد مانند سرعت آتشی که به کاه خشک افتاده باشد؛ در تمام بدن منتشر شوند. تمرکز آن در سینه [ریه] است تا تخم‌هایش که از سینه خارج می‌شود، فرد را مبتلا کند و روش ابتلا از فردی به فرد دیگر از طریق هوای آزاد صورت می‌گیرد. اینها زنده و در هوا شناورند و در آن زنده می‌مانند و این تنها یک بیماری واگیر اپیدمیک نیست. هرکس می‌خواهد بخواهد و هرکس نمی‌خواهد، نخواهد... چون اپیدمی و طغیان بیماری واگیر فروکش می‌کند و می‌رود ولی هیهات هیهات؛ من برای مردم جهان، آن را به عنوان اپیدمی یک بیماری واگیر معرفی نکردم؛ بلکه گفتم این عذابی است که به فرمان خداوند واحد قهار به صورت شبانه‌روزی در کشورهای مختلف جهان استمرار داشته و شدت آن در افراد با هم فرق داشته وبراساس اعمالی است که انجام داده‌اند؛ گاهی به عنوان هشدار عمل می‌کند و گاهی شرّ و عذابش فراگیر و دردناک است. بلکه این «بعوضه مادر جدید» قارعه‌ای جهانی از نوع عذاب‌های خفیف‌تر است؛ شاید با فروتنی به درگاه پروردگارتان رو کرده و با تضرع توبه و انابه کنید تا شما را مورد رحمت خود قرار داده و عذاب را از شما بردارد تا از کتاب خدا قرآن عظیم پیروی کرده و از خداوند و خلیفه او بر جهان و بنده‌اش امام مهدی ناصر محمد یمانی اطاعت کنید.
در برابر خلیفه خدا استکبار نورزید، در غیر این صورت، شما را هم مانند شیطان که حاضر نشد در برابر آدم، انسانی که اولین خلیفه خدا از جنس انسان‌ها بود، سجده کند؛ به شدت لعنت خواهد کرد. گمان نکنید امام مهدی نادان است؛ بلکه او زیرک و باهوش است. من می‌دانم چه می‌گویم و همچنان اصرار دارم که آنچه که ویروس کرونا می‌نامید؛ موجود زنده‌ای «مُنفَطِر و مُنشَطِر» است، یعنی در بدن انسان‌ها تکثیر می‌شود. این ویروس از انواع ویروس‌های حیوانی نیست و در بدن خوک، الاغ، گاو، شتر یا سایر چهارپایان یافت نمی‌شود. حیوانات و پرندگان در این عذاب جهانی که به صورت شبانه‌روزی در مناطق مختلف آب‌وهوایی جهان ادامه دارد؛ نقشی ندارند.
خدا را گواه می‌گیرم و شاهد بودن خداوند کافی است که این مانند ویروس‌های عادی نیست که برای پزشکان متخصص ویروس‌شناسی شناخته‌شده‌اند و تنها قادر به زندگی در جسم هستند. شما قادر نیستید این ویروس و منبع آن «بعوضة نامرئی» را با هیچ حشره‌کشی از بین ببرید. بلکه قادر است در داخل بدنتان یا خارج از آن، در هوا و دریا و خشکی به زندگی خود ادامه دهد. همچنین قادر است در تمام مناطق آب‌وهوایی زنده بماند؛ چه بخواهید و چه نخواهید. اما این امر ابدی نیست و فقط تا زمانی که در برابر خلیفه خدا خاضع نشده باشید، ادامه خواهد داشت. پس خاضع شده و از کتاب خدا قرآن عظیم پیروی کرده و نسبت به هرچه که مخالف آیات محکم کتاب خدا قرآن عظیم باشد کافر گردید. من ناصح امین شما هستم؛ پیش از آنکه بر قلب‌ها پرده کشیده شده و به عقب بازگردانده شوید یا مانند«اصحاب سبت» مورد لعنت شدید خدا واقع گردید...که این در صورتی است که موعظه عذاب «بعوضة» که از تخم‌های آن صادر می‌شود؛ در شما کارگر نیفتد. این عذاب در سینه‌ها، همچنان تقسیم شده و تکثیر می‌شود و هریک باز تقسیم و تکثیر می‌شوند، باشد که ایمان بیاورید. در این مورد مثالی برایتان می‌آورم: یک دانه یا بذر، هفت خوشه می‌رویاند که در هر خوشه، یکصد دانه است. پس به این دانه‌هایی که می‌خورید بنگرید: دانه اصلی اول، تقسیم و تکثیر شده و از آن، صدها دانه تولید می‌شود. این مثال برای این بود که معنی « انفطار» و «انشطار» [روش تکثیر] را بفهمید و من کلمات و لغات را از روی سرگرمی و یا نثر به‌کار نمی‌برم؛ پس از خداوند واحد قهار بترسید...
همچنین تمام شما مستکبران را ازعذابی هولناک‌تر و تلخ‌تر برحذر می‌دارم . و مردمی که به قرآن عظیم ایمان دارند؛ می‌دانند که من راست می‌گویم و جز حقّ بر زبان نمی‌آورم. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{ إِنَّ اللَّهَ لَا يَسْتَحْيِي أَن يَضْرِبَ مَثَلًا مَّا بَعُوضَةً فَمَا فَوْقَهَا فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا فَيَعْلَمُونَ أَنَّهُ الْحَقُّ مِن رَّبِّهِمْ } صدق الله العظيم [البقرة: من الآية ۲۶].

اما مشکل در اظهارنظرهای شخصی انصار است و گویا قبل از اینکه مهدی منتظر از [آیات] محکم ذکر، مطلب را بیان کند؛ می‌خواهند خبر را برای مردم عالم تشریح کنند. درحالی‌که آنچه که شرح می‌دهند، از اطلاعاتی است که از پزشکان بشر به دست آورده‌اند و امام ناصر محمد آن را نگفته‌است. ای عجب از جماعت انصار!!!. چگونه است که خلیفه خدا از تحدی پروردگار واحد قهار سخن می‌گوید که همگان را با عذابی به تحدی می‌کشد که مخفی و پنهان است و از راهی وارد می‌شود که از آن خبر ندارند؟ لذا دانشمندان بشریت از آن بی‌اطلاع هستند چون از راهی وارد می‌شود که نمی‌دانند. و من امام مهدی می‌دانم و آگاهم که چه می‌گویم و چیزی را که از آن یقین نداشته باشم به خداوند نسبت نمی‌دهم. من اشتباه و سراسیمه فتوا نمی‌دهم، بلکه آنها گیج و آشفته‌اند و علت اشتباه و گیج شدنشان این است که هنوز اطلاعی از آن ندارند.
ما همچنان از آیات محکم تنزیل در قرآن عظیم، توضیحات و تفاصیل زیادی داریم، ولی هر چیز به وقتش و آنها را در طغیانشان، سرگردان رها می‌کنیم چون هنوز اعتراف نکرده‌اند این عذاب رجز دردناکی است که پروردگار عالمیان بر آنان نازل کرده و رهایشان نمی‌کند [رجز الیم مقیم علیهم]؛ حتی مسلمانان هم همین‌طورند؛ انگار که ملحدند! پس رهایشان می‌کنیم تا یا به «حقّ» آمده از نزد پروردگارشان اعتراف کنند یا خداوند بر عذاب خود بیفزاید و دروازه عذاب بسیار شدید خود را بر روی آنان بگشاید؛ چون مردمی ملحدند و در برابر پروردگارشان، نه فروتنى کردند و نه زارى مى‌کنند و خواهند دانست که سپاهیان مخفی و هوشمند و زیرک خداوند؛ به اذن خالقشان، غالب و مسلط و پیروز‌اند؛ این خداوند است که آنها را آفریده و فرستاده و به آنان یاد داده چگونه عمل و مکر کنند. و خداوند خیرالماکرین است و این خداوند و پروردگار عالم است؛ پس [هوشیار باشید تا] دانشمندان دروغگو و تکذیب کننده در دولت‌های جهان، شما را به فتنه نیندازند.
همچنان قارعه عذابی که ویروس کرونا نامیده می‌شود در زمین جهانیان ادامه دارد و خدا را به شهادت می‌گیرم و شاهد بودن خدا کافی است، آنچه که به عنوان ویروس کرونا نامیده می‌شود؛ آن طور که گمان می‌کنند [جنگ] بیولوژیک نیست و نمی‌تواند ساخته دست بشر باشد. والله اگر همگان جمع شوند، قادر به آفریدن هیچ چیزی نه پشه و نه مگس هم نیستند؛ آنچه که ویروس کرونا می‌نامند، موجودی زنده و از مخلوقات خداوند است. ای جماعت ملحدان نسبت به خداوند و پروردگار عالمیان! به من مخلوقی را نشان دهید که خدا خالقش نباشد و کسی غیر از خدا آن را آفریده باشد. شما همچنان درگیر عذاب خفیف هستید که به عذاب‌های بزرگ‌تر و بزرگ‌تر و بزرگ‌تر می‌انجامد. خداوند اعلان جنگ کرده‌است و به عقب بازنمی‌گردد؛ پاک و منزه است او... تا زمان وعده الهی فرا رسد و خداوند خلف وعده نمی‌کند و نور خود را کامل گرداند ولو مجرمان از ظهورش خرسند نباشند.
وسلامٌ على المُرسَلين، والحمدُ للهِ ربِّ العالمين.
خليفة الله وعبده؛ الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ

اقتباس المشاركة 332426 من موضوع سِلسِلة بيانات فَيروس كورونا وسِرّه المَكنون ..

- 7 -
الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
17 - ذو القعدة - 1441 هـ
08 - 07 - 2020 مـ
09:17 صباحاً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=332393

فيروس كورونا.. وما هو بكورونا بل رجزٌ ذو شركاء، تحالفٌ فيروسيٌّ ..

بسم الله الرحمن الرحيم، وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين..
السلام عليكم ورحمة الله وبركاته ونعيم رضوانه أحبّتي الأنصار السابقين الأخيار، فاتّقوا الله الواحدَ القهّار ولا تهِنوا في نشر بيانات ما يُسمّونه فيروس كورونا ولا تستعجلوا بالشّرح للباحثين عن الحقّ من البشر بما لم نقُلهُ! بل وصفتُ الفيروس القادم بأُسُودِ الفيروسات ومفرده أَسَد؛ وأقصد في قوّته وشدّة بطشهِ ولم أقصد غير ذلك!

ويا أحبّتي الأنصار، إنّ أخطاءكم تخصّكم ولا تخصّ الإمام المهديّ ناصر اليمانيّ كوني لا ولن أنطقَ في بياناتي عن ما يُسمّونه فيروس كورونا إلا بما أعلمُهُ عِلم اليقين في كتاب الله القرآن العظيم، ولكنّكم تستعجلون وربَما كذلك تفكّرون أنّي أقصد بالبعوضة أنّها بعوضةٌ من التي يعرفها البشر من النّاقلات اللادِغات وإنّكم لخاطئِون، فلا ينبغي للإمام المهديّ ناصر محمد أن يُناقض فتواه بالحقّ كوني لا أقول على الله إلا الحقّ وليس قولاً بالظنِّ وأعوذُ بالله أن أكون من الجاهلين.

وسبقت فتوانا بالحقِّ أنّ ما يُسمّونه فيروس كورونا له مصدرٌ ليس مجهولاً في مُحكم القرآن العظيم؛ مخلوقٌ جديدٌ ( بعوضةٌ ما ) ولا يُحيطون بها علماً وكلمة ( ما ) مبنيٌّ للقادم المجهول، وها هو قد جاء أوان تصديق ضرب مثل التّحدّي الموعود من الله في الكتاب، وكذلك نوعيّات الفيروسات جديدة على البشر طويلة العمر برمائيّة جويّة شتائيّة صيفيّة مُجهّزةٌ هي ومصدرها؛ معجزةٌ من الله لتعيش في كلّ المناخات حتى تكونَ عذاباً عالميّاً وليست كالفيروسات الوبائيّة التي يعرفها البشر؛ بل طويلة العُمر تحيا في جسد الإنسان وتمكُر من الإنسان بالإنسان حصريّاً ثم تعيش في الهواء الطَلق بعد خروجها من الجسد فتعيش كذلك بدون جسد إلى ما يشاء الله حتى تصيب آخرين؛ مسيّرة بأمر ربّها يصيب بها من يشاء ويصرفها عمّن يشاء، والمصدر له دور كبير يؤدّي دوره بسرعة فائقة، وهي ( بعوضةٌ ما ) ولا تراها أعينكم؛ مزيدٌ في الخلقِ وتحدٍّ من الله، خلقٌ جديدٌ ( بعوضةٌ ما ) كأنّها طائرةٌ حربيّةٌ؛ بل أسرع من طائراتِكم الحربيّة وصواريخكم الأرضيّة والجويّة والفضائيّة بفارقٍ عظيمٍ تتنقّل بكلمات الله سبحانه، ومهمّتها الدخول إلى صدر الإنسان لتذرو بويضاتها في الصدور ذرواً بسرعة فائقة تلقي بويضاتها داخل صدر الإنسان وذلك حتى تكون ذريّاتها الفيروسيّة تنتقِل من البشر إلى البشر بعد أن تفقِس البويضات فتتكاثر وتنشطِر داخل جسم الإنسان كانتِشار النار في الهشيم فتنتقل من الإنسان إلى الإنسان، ولا ولن تصيب الحيوان ولا الطيور مهما كَذَبوا عليكم فلا ولن يأتوا بالبرهان العلميّ المُبين، ولا ولن تصيب البعوضة المرئيّة على الإطلاق بل مصدرها الخفيّ ( البعوضة الخفيّة ) وهي ضرب مثل في الخلقِ بكن فيكون وليس لها ذَكَر خلقها الله منه، وليس لها أُمٌّ أنثى باضَتها؛ بل بعوضة التَّحدّي مَثَلٌ جديد في أممِ البعوض، وهي بعوضة خلقها الله بكلمات قدرته كن فيكون وليست من اللّادغات ولا الناقلات لأمراضكم من فصائل البعوض المعروفة لديكم حاشا لله؛ بل من الذّاريات ذروَاً ذات سرعة فائقة خارقة تتّخذ مَن تقتحمهُ من البشر إلى صدره فتتَّخذه مَربضاً لبيضِها فتذرو بويضاتها ذرواً بسرعة فائقة، فمِن ثمّ تغادر الجسم منطلقة بسرعة فائقة تاركة بيضها داخل صدر الإنسان فيفقِس خلال حضانته فتنفطِر منه فيروسات فتتكاثر في جسم الإنسان إلى فيروساتٍ وبؤرتها صدر الإنسان، وبالنسبة لمصنع البويضات للبعوضة الربّانية فتُغادِر الجسم مباشرةً، وإنّما تجعل الإنسان كحضّانة لبيضها حتى يفقس فينتشر في الجسم انتشار النار في الهشيم، وبؤرتها في الصدر حتى تصيب بذرور بيضها الذي يخرج منه فكذلك طريقة الإصابات لقومٍ آخرين من الإنسان الى الإنسان عبر الهواء الطَلق؛ سابحات هوائيّة؛ فتظل كائنات حيّة في الهواء وليس مجرّد وباءٍ عارض ( شاء من شاء وأبَى مَن أبَى ) كون الوباء العارض غَيمَة وتزول، هيهات هيهات ولم أعلنه للبشر مجرّد وباء عالميّ عارض؛ بل أعلنته عذاباً عالميّاً مستمراً الليل والنهار بأمر الله الواحد القهار في مختلف دول العالمين بدرجاتٍ متفاوتة من شخصٍ إلى آخر، فلكلٍّ درجاتٌ ممّا عمِلوا، ومنها نذير ومنها شرٌّ مستطير؛ بل البعوضة الأمّ الجديدة قارعةٌ عالميةٌ من العذابِ الأدنى لعلّكم تَستَكينون إلى ربّكم وتتضرعون إليه تائبين مُنيبين إليه أن يرحمكم فيكشف عنكم عذابه لتتَّبِعوا كتابه القرآن العظيم فتطيعوا الله وخليفته على العالمين؛ عبده الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.

فلا تستكبروا على خليفة الله فيلعنكم لعناً كبيراً كما لعن الشيطان الذي استكبر عن السجود لآدم؛ الإنسان خليفة الله الأول من جنس الإنسان، فلا تحسبوا الإمام المهديّ غبيٌّ بل ذكيٌّ وأعي ما أقول، فلا أزال مُصِرّاً أنّ ما تُسمّونه فيروس كورونا كائن حيٌّ مُنفَطِر ومُنشَطِر في أجسام البشر؛ وليس من نوعه فيروس في أجسام الخنازير ولا الحَمير ولا البقر ولا البَعير ولا في كافّة الأنعام، وكافّة الحيوانات والطيور بَراء من هذا العذاب العالميّ المستمرّ الليل والنّهار وفي مختلف المناخات في العالمين.

وأُشهِد الله وكفى بالله شهيداً أنّها ليست كالفيروسات العالة التي يعرفها أطبّاءُ البشر المتخصّصين في علم الفيروسات التي لا تستطيع العيش إلا في الأجسام، بل هي ومصدرها البعوضة الخفيّة لا تستطيعون أن تهلكوها بكافّة مبيداتكم الحشريّة؛ بل سوف تَظل حيّة سواء في أجسادكم أو في الهواء أو البحر أو البر، وكذلك في مختلف المناخات تعيش شئتم أم أبيتم وليست للأبد؛ بل مستمرّة حتى تخضعوا لخليفة الله فتتَّبعوا كتاب الله القرآن العظيم وتكفروا بما يخالف لمحكم كتاب الله القرآن العظيم إنّي لكم ناصحٌ أمينٌ من قبل أن يطمِس وجوهاً فيردّها على أدبارها أو يلعنهم كما لعَن أصحاب السبت لعناً كبيراً إن يشأ إذا لم ينفع معكم موعظة عذاب البعوضة الصادر من بويضاتها، كذلك تنفطر وتنشطر عذاب ما في الصدور، فكلٌّ منفطر ومنشطر لعلّكم تؤمنون، وأضرب لكم على ذلك مثلاً: حبّةٌ واحدةٌ أنبتت سبعَ سنابلَ في كل سنبلةٍ مائةُ حبةٍ، فانظروا إلى هذه الحبّة التي تأكلون؛ انفَطَرت وانشَطَرت إلى مِئات الحبوب من أصل حبّة واحدة. وإنّما هذا المثل لتعلموا القصد من الانفطار والانشطار، ولا أقول لكم الكلمات لعباً ونثراً فاتَّقوا الله الواحد القهار.

وكذلك نُحذّركم يا معشر المستكبرين من عذابٍ أدهى وأمرّ، ولسوف يعلم قومٌ يؤمنون بالقرآن العظيم إنّا لصادقون لا أنطقُ إلا بالحقّ، تصديقاً لقول الله تعالى: { إِنَّ اللَّهَ لَا يَسْتَحْيِي أَن يَضْرِبَ مَثَلًا مَّا بَعُوضَةً فَمَا فَوْقَهَا فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا فَيَعْلَمُونَ أَنَّهُ الْحَقُّ مِن رَّبِّهِمْ } صدق الله العظيم [البقرة: من الآية 26].

ولكنّ المُشكلة هي في تعليقات الأنصار من عند أنفسهم في بياناتِهم الخاصة بهم؛ يشرحون للعالمين تفصيل الخبر من قبل تفصيل المهديّ المنتظر من مُحكم الذّكر؛ بل يشرحون لهم من معلومات أطبّاء البشر بما لم يقلهُ الإمام ناصر محمد! فيا للعجب يا معشر الأنصار.. فكيف أنّ خليفة الله يُعلن التحدّي من الله الواحد القهّار بعذابٍ خفيٍّ من حيث لا يعلمون؟ إذ لا يُحيطون به علماً أطبّاء البشر كونه من حيث لا يعلمون، وإنّي الإمام المهديّ أعي ما أقولُ ولا أقول على الله ما لا أعلم علم اليقين، ولن أتخبّط في فتواي بالحقّ وهم يتخبّطون؛ وسبب تخبّطهم كونهم لا يُحيطون به علماً بعدُ.

ولا يزال لدينا التفصيل من مُحكم التّنزيل في القرآن العظيم، وكلّ شيءٍ في أوانه ونَذَرُهُم في طُغيانهم يعمهون كونهم لم يعترفوا بعد أنّه عذابٌ من رجزٍ أليمٍ مُقيم عليهم من ربّ العالمين؛ حتى المسلمين فكأنّهم مُلحِدون! فسوف أذرُهم حتى يعترفوا بالحقّ من ربّهم أو يزيدهم الله عذاباً فيفتح عليهم باباً ذا عذاب شديد كونهم قوماً مُلحدين ما استكانوا لربّهم وما يتضرّعون ولسوف يعلمون أنّ جنود الله الخفيّة والذكيّة لَهُم الغالبون وهم المُسيطرون والمُنتصرون بإذن الذي خلقهم وأرسلهم وعَلّمهم كيف يمكرون؛ الله خيرُ الماكرين ذلكم الله ربّ العالمين، فلا يفتِنكم الكاذبون المُكذّبون من دول العالمين العلمانيّون.

وما تزال قارعة ما يُسمّونه فيروس كورونا مُستمرّةٌ في أرض العالمين، وأُشهد الله وكفى بالله شهيداً ما ينبغي لمِمّا يُسمّونه فاروس كورونا أن يكون من صنع البشر كما يزعمون أنّه بايولوجيّ وإنّهم لكاذبون، فوالله لا يستطيعون أن يخلقوا شيئاً لا بعوضاً ولا ذباباً ولو اجتمعوا له، بل ما يُسمّونه فيروس كورونا هو كائنٌ حيٌّ من خلق الله، فأروني ماذا خلق الذين من دونه إن كنتم صادقين يا معشر المُلحدين بالله ربّ العالمين؟ فلا تزالون في العذاب الأدنى ومِن أكبر إلى أكبر إلى الأكبر، فقد تأذّن الله بالحرب فلا رجعة للوراء سبحانه حتى يأتيَ وعدُ الله إنّ الله لا يُخلف الميعاد، فيُتِمّ نورَه ولو كرِه المُجرمون ظهوره.

وسلامٌ على المُرسَلين، والحمدُ للهِ ربِّ العالمين.
خليفة الله وعبده؛ الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ.