النتائج 1 إلى 2 من 2

الموضوع: چطور ممکن است ماه قبل کسوف بدر شود خداوندا با تضرع به درگاه تو دعا می‌کنیم و بر دروغگویان لعنت خدا را می‌فرستیم

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. چطور ممکن است ماه، قبل کسوف بدر شود؟ خداوندا با تضرع به درگاه تو دعا می‌کنیم و بر دروغگویان لعنت خدا را می‌فرستیم

  مصدر المشاركة
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ
  15 - ذو القعدة - 1442 هـ
  25 - 06 - 2021 مـ
  ۴ – تیر – ۱۴۰۰ ه.ش.
  10:26 صبح
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://www.mahdi-alumma.com/showthread.php?p=353306
  ______________

  چطور ممکن است ماه، قبل کسوف، بدر شود؟
  خداوندا با تضرّع به درگاه تو دعا می‌کنیم و بر دروغگویان لعنت خدا را می‌فرستیم


  ای دانشمندان نجوم! بعد از اعلان مباهله در مورد ادراک، بین و من و شما گفت‌وگویی صورت نخواهد گرفت. ولی به تو ای ملهم هندی و تمام دانشمندان نجومی که از قبیل تو هستند و مسلمانان را از نشانه رسیدن خورشید به ماه [ادراک] باز می‌دارند، می‌گویم: اگر خورشید به ماه رسیده و هلال قبل از کسوف متولد شده و خورشید با هلال ماه اجتماع کرده باشد [همچنان که در هلال ذی القعده امسال، سال ۱۴۴۲ رخ داد]، لعنت خدا و ملائکه و تمام مردم بر شما باد و اگر من دروغ گفته‌باشم، لعنت خدا بر ناصر محمد یمانی باد.
  اگر اطمینان دارید که دانش فیزیک شما به علت نشانه‌های ادراک بزرگ مختل نشده‌‌است، اگر ذره‌ای مردانگی در وجودتان هست، یکی از دانشمندان مشهور نجوم یا جمعی از آنان یا همگی، قدم جلو بگذارند و همگی با تضرّع به درگاه خدا دعا و ابتهال کنیم تا لعنت خدا بر دروغگویان باشد. و اگر چنین نکردید و از درخواست مباهله گریختید، این کار فایده‌ای برایتان ندارد؛ چون حق را کتمان می‌کنید. چرا که می‌دانید بدر ماه ذی‌القعده دو شب است، عصر روز بیست و سوم، روز چهارشنبه/ شب پنجشنبه و برای همین دیدید ماه در روز پنجشنبه در موعد نماز صبح غروب کرد. و اما شب جمعه، شب شانزدهم، ماه بدر در زمان سپیده‌دم [میقات الظل]، بعد از موعد نماز صبح غروب می‌کند و هر چه از یمن به سمت غرب برویم، این غروب بیشتر به تأخیر افتاده و به طلوع آفتاب نزدیک می‌شود و اما عصر امروز، جمعه/ شب شنبه، که بر اساس ادراک شب هفدهم است، ماه طلوع نخواهد کرد مگر نزدیک موعد نماز عشاء. ای مردم! از کی تا به حال ماه در نیمه‌ی ماه در تاریکی و در موعد نماز عشاء طلوع می‌کند؟! و از کی تا به حال وقتی ماه در شب نیمه‌ی آن است، خورشید در حالی طلوع می‌کند که ماه هنوز در افق غربی در ارتفاع بالا قرار دارد؟ این امری است که به اذن خدا ما امشب در عصر جمعه/ شب شنبه، در شب نیمه ماهی که منتظر آن هستید، شاهد آن خواهیم بود و ماه در تاریکی و موعد نماز عشاء طلوع خواهد کرد و در حالی بعد از طلوع خورشید، غروب خواهد کرد که در مقابل چشم ناظران از حالت بدر کامل خارج شده‌است و این امر با چشم غیر مسلح قابل دیدن است بلکه ماه در زمان بالا آمدن خورشید [ضحی] غروب خواهد کرد، از کِی تا به حال در شب نیمه ماه قمری، طلوع ماه تا تاریک شدن کامل هوا و تا موعد نماز عشاء به تأخیر می‌افتد؟!
  محمد عودة، ملهم هندی، مهندس تادرس و تمام علمای نجوم عرب و غیر عرب مسلمان و کافر ملحدی که مانند هم هستید، اگر مرد هستید، برای مباهله پیش بیایید؛ میان و من و شما دیگر گفت‌وگویی نیست. شانزده سال است شما می‌دانید که واقعاً خورشید به ماه رسیده [ادراک] و هلال قبل از کسوف متولد شده و خورشید با هلال ماه اقتران می‌کند. شما با وجود آگاهی از این موضوع، آن را انکار می‌کنید و این از روی جهالت نیست، بلکه آگاهانه و از روی تکبر و غرور حقیقت را پنهان می‌کنید، با اینکه من امام مهدی ناصر محمد یمانی علم فیزیک نجوم را که از علوم فلکی است، انکار نمی‌کنم. و همانا که خداوند شما را به دلیل پنهان کردن نشانه ادراک از مردم جهان، به شدت لعنت خواهد کرد و در زمره ملحدین محشور خواهید شد، بلکه در زمره شیاطین جن و انس خواهید بود.
  اگر به نشانه ادراک اعتراف کرده‌بودید، مردم عالم گرفتار جنگ خداوند به واسطه سربازان کوچک خدا [همان که کرونا می‌نامید] نمی‌شدند. صدها بار به شما گفتیم که این کرونا نیست، بلکه مخلوقات زنده‌ای هستند که آزادانه مانند دسته‌های ملخ‌‌ در هوا پرواز می‌کند. ای فرزندان آدم، همچنین ویروس‌های خونی و مددهای پشت سر هم، یکی از دیگری بزرگتر در راه هستند تا به عذابی بسیار شدید بدل شوند. ما پیش از این تمام این تحدی‌های حق را آورده‌ایم و می‌توانید آنها را در بیاناتی که در آغاز انتشار این بیماری مسری صادر کردیم، پیدا کنید که اولین آنها در تاریخ پنجم مارس ۲۰۲۰ منطبق با ده رجب ۱۴۴۱ [۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ه.ش.] بود و به دنبال آن بیانات زیادی آورده‌شدند که حاوی تحدی‌های مربوط به ویروس کرونا هستند. ای فرزندان آدم! این کرونا نیست بلکه عذاب خون است!!!
  https://www.mahdi-alumma.com/showthread.p...427#post332427
  و اما در مورد واکسن‌هایتان، انگار می‌بینم که در آخر این جنگ، به زودی آنها را در زباله‌های زمین خواهید ریخت و از دست همه آنها خود را خلاص خواهید‌کرد و از مکر کرونا چنان حیرت‌زده خواهید شد که تصورش را هم نمی‌کردید.
  در هر صورت، به [موضوع] علمای نجوم بازمی‌گردیم و می‌گوییم: ای جماعت انصار پیشگام برگزیده! هر کس از شما که به خداوند و آخرت ایمان دارد، از آنجا که شب اول بدر، غروب چهارشنبه/ شب پنجشنبه بود، این بیان را همراه با هشتگی که حاوی عنوان بیان است، به صورت بسیار گسترده منتشر کنید. عنوان بیان این است:
  چطور ممکن است ماه در غروب چهارشنبه/ شب پنجشنبه، قبل کسوف بدر شود و [چگونه امکان دارد] خورشید با هلال ماه اجتماع کرده‌باشد؟

  به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم! این امر از زمانی که خداوند آسمان‌ها و زمین را آفریده، سابقه نداشته‌است و آنچه که در راه است، بسیار بزرگتر است، چون شما نشانه ادراک را تکذیب کردید و جنگ اقلیمی از جانب خداوندی است که پروردگار خورشید و ماه و زمین و اقلیم و آب‌وهواست
  آنچه که به شما انصار پیشگام برگزیده می‌خواهم بگویم این است که امروز روی ترند شدن این هشتگ تمرکز کنید:
  «#كيف_يبدر_القمر_قبل_حدث_الكسوف» غروب روز چهارشنبه/ شب پنجشنبه؟
  و این سؤال فقط و فقط یک جواب دارد: باید هلال ذی‌القعده قبل از کسوف متولد و خورشید با هلال ماه اجتماع کرده باشد
  خدایا شاهد باش که ابلاغ کردم و حکم با خداوندی است که بهترین حکم‌کنندگان است.
  وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ لله ربِّ العالمين..
  خليفة الله الإمام المهديّ ناصر محمد
  ======== اقتباس ========= 2. اطلاعات نجومی که تا طلوع خورشید از مغرب، بر آن پایبند می‌مانیم...

  مصدر المشاركة
  -2-
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ
  16 - ذو القعدة - 1442 هـ
  26 - 06 - 2021 مـ
  ۵ – تیر -۱۴۰۰ ه.ش.
  10:36 صبح
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://www.mahdi-alumma.com/showthread.php?p=353456
  _________

  اطلاعات نجومی که تا طلوع خورشید از مغرب، بر آن پایبند می‌مانیم...

  سلام خدا و رحمت و برکات و نعیم رضوان او بر شما باد، عزیزان من در راه خدا...
  زمانی که به شما می‌گویم:
  «شب اول بدر قبل از کسوف»، برای این است که آغاز ماه ذی‌القعده بر اساس ادراک، غروب چهارشنبه/ شب پنجشنبه بود؛ یعنی آغاز تولد هلال ذی‌القعده در خلال روز چهارشنبه بود و خورشید با هلال ماه اجتماع کرد و لذا شب اول بدر، غروب چهارشنبه/ شب پنجشنبه بود و در طی آن، ماه به صورت بدر در برابر چشم ناظران طلوع کرده و صبح پنجشنبه بدر کامل شد. و همچنین بعد از غروب آفتاب پنجشنبه/ شب جمعه به صورت بدر کامل طلوع کرد، ولی در خلال آن شروع به نقصان نمود، چون شب شانزدهم هم ماه به صورت بدر کامل طلوع می‌کند، ولی از صبح جمعه، ماه شروع به نقصان کرده و تارهای باریکی به تدریج از آن کم می‌شود به طوری که در شب هفدهم، شب شنبه، هنگام طلوع، دیگر قرص کامل نیست و از آن کاسته شده‌است و زمان طلوع آن در غروب جمعه/ شب شنبه به افق صنعاء، ساعت یک ربع به هشت شب، در موعد نماز عشاء است، درحالی‌که قرص آن دیگر کامل نیست و شروع به نقصان کرده‌است و این یعنی شب‌های بدر ماه ذی‌القعده، شب پنجشنبه و شب جمعه بود. در شب پنجشنبه قرص ماه تقریباً کامل بود و تنها تارهای باریکی باقی مانده‌بود و در طول آن شب کامل شد و شب جمعه به صورت بدر کامل طلوع کرد، اما در خلال روز جمعه شروع به نقصان کرد و لذا شب شنبه، بعد از غروب آفتاب روز جمعه، ماه از همان اول به صورت قرص ناقص و در زمانی که هوا کاملاً تاریک شده‌بود، طلوع کرد و این شب هفدهم بر اساس ادراک بود. و این یعنی ماه غروب چهارشنبه/ شب پنجشنبه، شب نیمه ماه طلوع کرد و به افق صنعاء در فجر پنجشنبه به بدر کامل رسید و جمعه هم درحالی‌که به صورت بدر کامل بود، طلوع کرد و در خلال روز جمعه، شروع به نقصان کرد و لذا در غروب جمعه/ شب شنبه به صورت قرص ناقص طلوع کرد. ماه در روز شنبه در روشنایی کامل روز غروب می‌کند، چون روز شنبه، هنگام طلوع خورشید، ماه هنوز غروب نکرده‌‌؛ چرا که بر اساس ادراک، شنبه، هفدهم ماه بود. به این معنی که شب‌های بدر، دو شب هستند و اما شب اول که شب نیمه ماه است، قرص ماه تقریباً کامل است مگر تارهای بسیار باریک که در طول شب کامل می‌شود به نحوی که فجر پنجشنبه به صورت قرص کامل است و این بدر کامل در خلال روز پنجشنبه ادامه دارد و شب جمعه که شب شانزدهم است نیز به صورت قرص کامل طلوع می‌کند؛ چون مرحله بدر اول و کامل شدنش در شب نیمه ماه رخ می‌دهد تا اینکه ماه به بدر کامل برسد.
  و اما شب شانزدهم که شب جمعه است، شب دوم بدر است و ماه از همان اول به صورت صددرصد کامل طلوع می‌کند و در طی آن شروع به نقصان کرده و در خلال سپیده‌دم غروب می‌کند. و اما شب هفدهم، ماه در هنگام تاریکی کامل و درحالی‌که قرص ماه دیگر کامل نیست، طلوع می‌کند و خورشید در سمت شرق آن طلوع می‌کند در حالی‌که ماه هنوز در ارتفاعی بالا قرار داشته و غروب نکرده‌است. در این حالت بدانید که این شب هفدهم است.
  و بدانید این حساب ایام و ماه‌ها با دقتی بسیار زیاد و عاری از خطا، از سمت غرب است
  و این اطلاعات و موعدهای فیزیکی حساب در کتاب در مورد شب‌های بدر است و این شب‌ها یکی شب نیمه ماه یعنی شب پانزدهم است که ماه در آن به صورت تقریباً کامل [مگر تار باریکی از آن] طلوع کرده و در خلال آن شب تا فرا رسیدن فجر، صددرصد کامل می‌شود. شب شانزدهم نیز به صورت قرص کامل [صددرصد] طلوع کرده ولی در خلال آن شروع به نقصان می‌کند. پس انصار، آگاه باشید و این قواعد فلکی اساسی درباره شب‌های بدر بر اساس ادراک را به انصار جدید بیاموزید.
  اما برای کسانی که بر اساس آغاز شرعی ماه عمل کرده و می‌خواهند از در وارد خانه‌ها شوند، بدانند که آغاز شرعی ماه همانا رؤیت هلال با چشم است تا حقیقت ادراک برای بشر معلوم گردد.
  انصار پیشگام برگزیده عزیزم و ای حق‌جویان عالم! آیا همگی متوجه موضوع شدید؟؟
  وسلامٌ على المُرسلين والحمد لله رب العالمين..
  أخوكم خليفة الله وعبده الإمام المهدي ناصر محمد اليماني
  ـــــــــــ
  جمعه ۲۵ژوئن ۲۰۲۱منطبق با ۴ تیر ۱۴۰۰
  ساعت ۹:۴۵ بعد از ظهر
  ======== اقتباس =========ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •