النتائج 1 إلى 1 من 1

الموضوع: ویروس کرونا همانا که سربازان خدا پیروزند و خواهید دانست

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. ویروس کرونا، همانا که سربازان خدا پیروزند و خواهید دانست...

  مصدر المشاركة
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
  01 - رجب - 1442 هـ
  13 - 02 - 2021 مـ
  ۲۵-بهمن-۱۳۹۹ه.ش.
  01:08 مساءً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://www.mahdi-alumma.com/showthread.php?t=41794
  ___________

  ویروس کرونا، همانا که سربازان خدا پیروزند و خواهید دانست...

  به نام خداوند واحد قهار، فرمانده تمام سربازان کوچک و بزرگش در ملکوت آسمان‌ها و زمین و از جمله‌ کوچک‌ترین سربازی که خلق کرده، همان موجودی که شما آن را ویروس کرونا نام نهاده‌اید، درحالی‌که کرونا نیست؛ بلکه این سرباز خدا، یکی از آفریده‌های جدید اوست که خبر آن در آیات کتاب خدا، قرآن عظیم، آمده است. این، مثال جدیدی از قدرت آفرینش خداوند عزیز و حمید است که ما یک سال قبل با برهان علمی قطعی برگرفته از آیات محکم کتاب خداوند، قرآن عظیم، درباره آن فتوا داده بودیم.
  ای جماعت انصار پیشگام برگزیده، ای حق‌جویان، و ای مردم عالم! به آنچه که به حق خواهیم گفت، گوش داده و بیندیشید:
  آیا افراد دارای نظرات گوناگون و متفاوت، کسانی که پیش‌بینی کرده و از روی ظن و گمان سخن می‌گویند [و ظن و گمان کسی را از حق بی‌نیاز نمی‌کند]، آنان که نشانه و آیتی از نزد پروردگار نداشته و نظراتشان تا زمانی که به وقوع نپیوسته، در حد گمانه‌زنی و پیش بینی است؛ آیا آنان با صاحب علم کتاب، قرآن، که ادله قطعی و علمی دارد، یکسان هستند؛ کسی که علم خود را از خداوند آموخته و برهان علمی حق دارد؟ سزاوار است که جز حق به خدا نسبت ندهم، خداوندی که حقیقتِ نشانه‌ها و آیات خود را در عالم حقایق و واقعیات به شما نشان خواهد داد، خداوند آنها را برای مردمی روشن خواهد کرد که می‌دانند این نشانه‌ها به حق از نزد پروردگار است ولو اینکه خوشایند مجرمان نباشد؛ کسانی که در آیات الهی مکر می‌کنند تا بشر را از تصدیق اخبار غیبی که در آیات محکم ذکر، قرآن عظیم، آمده است؛ بازدارند. هیهات، هیهات، به پروردگار زمین و آسمان‌ها [قسم] که فتوای من حق است و شما حق و حقیقی بودنِ آیات خدا را که در بیانات امام مهدی ناصر محمد یمانی آمده است، خواهید دید و در عالم واقعیات و حقایق آنها را به حق دیده و برایتان روشن می‌شود که تمام فتواهایی که از حقایق آیات قرآن عظیم برایتان بیان کردیم، به حق از نزد پروردگارتان هستند و ما از راستگویانیم، اگر از خداوند و پروردگار عالمیان پروا داشته و می‌ترسید؛‌ پس تقوا پیشه کرده و همراه صادقان باشید، همانان که ندانسته به خداوند نسبتی نمی‌دهند!
  در هر حال؛ چقدر برخی از پژوهشگران کم‌تدبیر و نادان هستند، آنها منتظرند که امام مهدی ناصر محمد یمانی، بعد از وقوع رخداد، بیان جدیدی بنویسد. اما من از قبل، از کتابِ خداوندی که از غیب آگاهی دارد، اخبار را برایتان بیان کرده و تشریح کردم. منظورم اخباری است که از آیات محکم ذکر برایتان توضیح دادیم و حتماً حقایق کتاب خدا را خواهید یافت و در عالم واقعیات و حقایق، آنها را مشاهده کرده و می‌شناسید و بی‌شک روزی خواهد رسید که من به مردم عالم خواهم گفت: آیا نگفتم من از نزد خدا چیزهایی را می‌دانم که شما از آن بی‌خبرید؟ چون درمی‌یابند که اینها به حق و بدون هیچ شک‌وتردیدی از نزد خدا هستند و تنها شیاطین سرکش هستند که بعد از روشن شدن اینکه اینها به حق از نزد پروردگارشان است، آن را تکذیب می‌کنند. در برابر کسانی که مردم را از تصدیق حقایق آیات الهی باز می‌دارند، خداوند مرا بس است؛ کسانی که برای بازداشتن مردم از ایمان آوردن به نشانه‌های عذاب خفیف‌تر الهی، مکر می‌کنند تا آنها را مانند خود به آتش جهنم بکشانند و این از روی گمراهیشان نیست، بلکه بعد از آنکه برایشان روشن شد این حق است، تلاش می‌کنند که مردم را به شدت از آن بازدارند و خود را به هلاکت می‌افکنند و در برابر عذاب الهی هیچ یاور و پناهی پیدا نمی‌کنند.
  «بعوضة» جنگی خداوند، همچنان با کلمات الهی «کن فیکون» که خداوند به تخم‌های او -ویروس‌هایی که از کوچکترین نشانه‌های زنده خداوند در کتاب هستند- القا می‌کند، مدد پشت مدد می‌فرستد. همانا که این، کوچک‌ترین سرباز خداوند است و پیش از این فتوا داده بودیم مثالی که خداوند در آیات محکم قرآن عظیم آورده است، یعنی «بعوضة ما»، همان بعوضه مجهول و ناشناخته‌ای که چیزی از آن نمی‌دانید، «مدد» جدیدی برایتان رو نمی‌کند، مگر آنکه از مدد قبلیش قوی‌تر و شدیدتر باشد، ویروس‌های «بعوضه ناشناخته» که هیچ چیز درباره آنها نمی‌دانید. این از نظر شکلی، شبیه بیماری‌های واگیری است که دانشمندان طب و متخصصان و پروفسورهای ویروس‌شناسی، آنها را می‌شناسند؛ ولی از نظر ژنتیکی با آنها تفاوت دارد. پیش از این، یعنی یک سال قبل، امام مهدی ناصر محمد یمانی این چالش را مطرح کرده بود که تمام پزشکان ویروس‌شناسی بشر از منشأ این ویروس جدید بی‌خبر بوده و بی‌خبر خواهند ماند و هیچ منشأ حیوانی برایشان پیدا نمی‌شود، نه حیواناتی که در خشکی زندگی می‌کنند و نه آبزیان و خزندگان و پرندگان و حتی تمام حشرات [منبع این ویروس نیستند]! این تحدی خداوند در آیات کتابش است، آیاتی که در آن خطاب به خلیفه خدا مهدی ناصر محمد یمانی چنین فرمانی صادر شده است:
  {فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَـٰذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٤﴾ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ﴿٤٥﴾} صدق الله العظيم [القلم].
  {اکنون مرا با آنها که این سخن را تکذیب می‌کنند واگذار! ما آنان را از آنجا که نمی‌دانند به تدریج به‌سوی عذاب پیش می‌بریم. (۴۴) و به آنان مهلت مى‌دهیم؛ چرا که نقشه‌های من محکم و دقیق است! (۴۵)}
  و از آنجا که من امام مهدی، خلیفه خدا بر عالمیان، در بیان قرآن، با ظن به خداوند نسبت نمی‌دهم [چرا که ظن کسی را از حق بی‌نیاز نمی‌کند]، بلکه با برهان علمی از آیات محکم قرآن عظیم، سخن می‌گویم و با استناد به آیات خداوند در قرآن عظیم که به حق بودن آنها یقین دارم، سخن می‌گویم؛ لذا نمی‌بینید که به شما بگویم: انتظار دارم یا گمان می‌کنم یا نظرم این است! هیهات، هیهات... چقدر به پروردگار زمین و آسمان‌ها برایتان قسم بخورم که حق بودن فتوایم را در عالم واقعیات و حقایق خواهید دید و برای خردمندان روشن می‌گردد که فتوای ناصر محمد یمانی از روی ظن و گمان نیست که احتمال داشته باشد درست باشد یا غلط! بلکه او حقِّ حقیقی را می‌گوید و خداوند در عالم واقعیات و حقایق به شما نشان می‌دهد، آیات الهی که در قرآن عظیم آمده‌اند، حق هستند. پس وای بر آنانی که مردم را از حقایق الهی باز می‌دارند و حق آمده از نزد پروردگارشان را کتمان می‌کنند، آن هم بعد از اینکه من به فرمان خداوند، حقایق آیات خدا را برای مردم روشن کردم.
  پس وای بر آنان، وای بر آنان از عذاب شدید خدا که با مدد جدید بر سرشان نازل می‌شود! مگر گمان می‌کنید واکسن‌های شما، قادر هستند شما را از عذاب شدید خدا، همان چیزی که از آن به نام ویروس کرونا یاد می‌کنید، حفظ کند؟ چقدر در هر یک از بیانات برایتان قسم خوردم که پروردگارم برای آنچه که ویروس کرونا می‌نامید، پشت سرهم «مدد» خواهد فرستاد! من نگفتم این ویروس جهش خواهد یافت یا تکامل پیدا خواهد کرد یا به زعم شما تبدیل و تغییر خواهد کرد، بلکه به شما گفتیم این، سرباز و لشکر ِخداوند عزیز و حمید است و هر ویروسی [نه تنها] به مدد ویروس قبلی خواهد شتافت، بلکه از [نظر گرفتاری و عذاب از] قبلی بزرگتر بوده و شدت حمله و سرعت و مکر آن بیشتر و سریع‌تر خواهد بود! در جنگ خدا، عقب‌گردی در کار نیست و این امر ادامه خواهد داشت تا بالاخره اعلان کنید که تسلیم شده‌اید و دست‌هایتان را به سوی آسمان بالا برده و تسلیم پروردگار عالمیان گردیده و با فروتنی به درگاه او روکرده و تضرع‌کنان بخواهید عذابش را از شما بردارد تا از کتابش پیروی کرده و از خلیفه‌ای که خداوند بر شما برگزیده اطاعت کنید. شما حق وتو کردن تصمیم خدا در امر انتخاب خلیفه‌اش را ندارید؛ خداوند بزرگ، منزّه و برتر است، بسی برتر و والاتر! و پروردگار تو هر چه بخواهد می‌آفریند، و هر چه بخواهد برمی‌گزیند؛ آنان اختیاری ندارند؛ منزه است خداوند، و برتر است از همتایانی که برای او قائل می‌شوند، بسی برتر و والاتر.
  ای جماعتی که اهل تعقل نیستید! همان طور که گفتم به صلاح «معجزه بیانات» نیست که خبری را که قبلاً اعلان کرده بودیم، دوباره بیاوریم؛ چون بیان بر اساس تاریخ جدیدش صادر می‌شود و پژوهشگرانِ جدید، گمان می‌کنند این سخنان، مطلب جدیدی است که بعد از عاجز و ناتوان شدنتان صادر شده است؛ آیا فکر نمی‌کنید؟ به خصوص در مورد بیانات مربوط به جنگ جهانی سربازان الهی، ویروس‌های کرونای جدید، و بیانات مربوط به جنگ آب و هوایی که از آسمان و دریا و خشکی نازل می‌شود و حاصل اثرات ناشی از نزدیک شدن سیاره عذاب سقر، همان «آتشی که هر چند گاه به سراغ بشر می‌آید» است. مگر گمان می‌کنید که سیل‌ها و طغیان‌ رودخانه‌ها در سال ۲۰۲۱ مانند سال ۲۰۲۰ خواهد بود؟ خیر بلکه طغیان‌های سال ۲۰۲۱ شدیدتر است؛ ما از شانزده سال قبل به شما هشدار می‌دهیم که هر سال، شاخص و نشانگر آنچه که شما به آنها بلایای طبیعی می‌گویید، به دلیل نزدیک شدن سیاره عذاب، بیشتر و بیشتر می‌شود. این سیاره نزدیک‌تر و نزدیک‌تر می‌شود تا به صورت ناگهانی از جنوب زمین، بر شما طلوع کند و تکذیب‌کنندگان را از مکانی نزدیک بگیرد؛ ای جماعت جاهلان و نادانان که دروغ افترا زنندگان را باور کرده‌اید و گرم شدن جهانی را ناشی از دود دودکش‌ها و صنایع می‌دانید که از زمین به سمت غلاف جوَی می‌روند و گمان می‌کنید اینها هستند که روی زمین اثر کرده باعث وقوعِ حوادثی می‌شوند که از آنها به عنوان بلایای طبیعی یاد می‌کنید؛ اما شما دروغ می‌گویید ! کدام احتباس حرارتی،‌ این دروغ و بهتانی آشکار است. مگر به دلیل لشکر الهی، کرونا، کارخانه‌های شما در سال ۲۰۲۰ تعطیل نبودند؟ پس فرض بر این است که حوادث طبیعی باید در سال ۲۰۲۱ کمتر شوند، اگر راست بگویید...
  بلکه حقیقت این است که می گویم:
  همانا که اختلالات و ناپایداری‌های آب و هوایی و اقلیمی، ناشی از نزدیک شدن سیاره عذاب است که از آسمانِ زمین بشر و از سمت جنوب زمین عبور خواهد کرد چون دَوَران آن از سمت شمال است تا اینکه به صورت ناگهانی از جنوب خورشید و جنوب زمین، غافل‌گیرتان کند؛ چقدر در این مدت شانزده سال درمورد سیاره عذاب به شما هشدار دادیم! اما شما دنباله‌رو ملحدان هستید، کسانی که مردم را از حق آمده از نزد پروردگارتان بازمی‌دارند و از شیاطین بشری که با آگاهی، مردم را از آیات الهی باز می‌دارند، پیروی می‌کنند. ای جماعت مسلمین! آیا شما هم مانند آنها، نسبت به خداوند ملحد شده‌اید؟
  آنها برای حلِ مشکلِ تغییرات آب و هوایی درخواست تشکیل جلسه می‌دهند، انگار این آنها هستند که بر آب و هوای زمین تسلط دارند! و انگار که اصلاً خداوند وجود ندارد! و انگار که خداوند تسلط و سلطه ندارد؛ سبحان الله! انگار که این خدا نیست که باران و آب فراوان و سیل‌آسا را فرو می‌فرستد؛ سبحان الله! و انگار این ملحدان مجرم هستند که کره زمین و باران آسمان را در کنترل خود دارند درحالی‌که دروغ می‌گویند!! گردبادهای دریای مسجور و توفان‌های کوبنده و شدید و طغیان آب فراوان و گردبادهای حاوی آتش -که جنگل‌های سبز زمین را می‌سوزاند- را خواهند دید؛ ما سال‌هاست که شما را از عذاب خداوند که از آسمان و خشکی و دریا نازل خواهد شد و ناشی از نزدیک شدن سیاره عذاب است، بر حذر می‌داریم، ولی.. انگار من ملت‌هایی در عالم را صدا می‌زنم که کر و گنگ و کور هستند و اندیشه نمی‌کنند مگر کسی که پروردگارم به او رحم کند و تصدیق کند که اینها حق آمده از نزد پروردگارش هستند...
  در هر صورت، به امر خداوند، بشارت وقوع حوادثی را به شما می‌دهم که وعده آنها را داده بودیم و همچنین حوادثی بیشتر از آنچه که وعده داده بودیم -به اذن خداوند عزیز و حمید- رخ خواهند داد، چه «مددِ» جنگ سرباز کوچک خدا، ویروس خفه‌کننده سینه‌ها، ویروس «بعوضة ناشناخته» که از آن اطلاعی ندارید و واکسن‌های تمام شرکت‌ها که پزشکان بشر ساخته‌اند، فشل و بی اثر بوده و نسبت موفقیت آنها صفر درصد خواهد بود. آنچه که در پیش دارید، آیاتِ «مدد» جدید از ویروس بعوضه ناشناخته [نوع جدید از ویروس که خداوند از تخم‌های همان بعوضه خلق می‌کند] است میزان بیشتری از ابتلا و فوت رخ خواهد داد که فکرش را هم نمی‌کردید! جناب شی جین رئیس‌جمهور چین! و تمام کسانی که در عالم، مانند او هستند! امسال با سال گذشته بسیار متفاوت خواهد بود! آن طور که امثال شما گمان می‌کنید، این ویروسی آزمایشگاهی نیست و به دست انسان ساخته نشده است. چین را متهم کردند و شما گمان می‌کنید امریکا ویروس کرونا را ساخته است. اما امام مهدی به حق حکم داده و هر دو طرف [امریکا و چین] را از این امر مبرا می‌دانم. شما قادر نیستید مگس یا پشه یا کوچک‌ترین موجود زنده‌ای را بیافرینید که مانند آفرینش خدا روح دارد، ولو اینکه تمام کشورهای بشر جمع شوند! این مخلوق جدید خداوند است؛ اگر راست می‌گویید چیزی را به من نشان دهید که دیگران آفریده باشند! آیا جز خداوند سبحان، کسی می‌تواند موجودی جان‌دار و زنده بیافریند؟ خدا و معبودی جز خداوند وجود ندارد.
  و بیانم را با این سخن به پایان می‌رسانم:
  خداوندا بین خلیفه‌ات و مجرمان داوری فرما که تو سریع‌ترین مکر کنندگان و سریع‌ترین حساب‌کنندگانی. خدایا بندگانی که می‌دانی، اگر حق آمده از نزد پروردگارشان را بشناسند، غرور آنان را به گناه نمی‌کشاند و راه درست را در پی می‌گیرند، از روی رحمت به بندگان مظلومت در جهان، هدایتشان فرما و وعده تو حق است و تو ارحم الراحمینی و زمان وعده‌ی خدا فرا رسیده است و خداوند خلف وعده نمی‌کند.

  وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين..
  خليفةُ الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمّد اليمانيضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •