النتائج 1 إلى 1 من 1

الموضوع: ویروس کرونا اعلان زمان پایان یافتن آن برای تمام عالمیان

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. ویروس کرونا، اعلان زمان پایان یافتن آن برای تمام عالمیان

  مصدر المشاركة
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
  27 - جمادى الأولى - 1442 هـ
  11 - 1 - 2021 مـ
  ۲۱- دی -۱۳۹۹ه.ش.
  01:00 مساءً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://www.mahdi-alumma.com/showthread.php?t=41627
  ___________

  ویروس کرونا، اعلان زمان پایان یافتن آن برای تمام عالمیان

  به نام خداوند واحد قهار، خداوندی که بر ملکوت همه‌چیز در آسمان‌ها و زمین، مسلط و چیره است، او منزّه و والاتر است از شریکانى که برایش قرار مى‌دهند، بسی برتر و والاتر و اما بعد...
  از خلیفه‌ی خداوند بر عالمیان، امام مهدی ناصر محمد یمانی، به تمام تصمیم‌گیرندگان و تمام جوامع بشری در مناطق دور و نزدیک! از خداوند واحد قهار، درمورد زمانِ پایان یافتنِ عذاب [حاصل از] سلاله‌‌‌های «بعوضة»، ویروس عذاب جهانی، به شما خبر می‌دهم. من نه شعر می‌سرایم و نه با نثر، به‌ناحق مبالغه و سخن‌سرایی می‌کنم. منبع این خبر، آیات محکم ذکر،قرآن عظیم، است که به حقیقت کلام جدا کننده [حق از باطل] بوده و هرگز سخن گزافه وهزل نیست.
  خداوند علیه تمام روگردانان از دعوتگر الهی و خلیفه‌ی او، امام مهدی ناصر محمد یمانی، اعلان جنگ کرده است کسی که همگان را به پیروی از قرآن عظیم دعوت می‌کند. قرآن عظیم، بصیرت آن دعوتگری است که مردم را به‌سوی عبادت خداوندی فرا می‌خواند که شریکی ندارد. خلیفه‌ی خدا و بنده‌اش، مهدی ناصر محمد یمانی از قرآن برایتان حجت می‌آورد، ولی شما آن را تکذیب کرده و در برابر فرمان الهی برای اطاعت از خلیفه‌ی خدا و بنده‌اش، مهدی ناصر محمد یمانی، عصیان کردید. برای همین خداوند جنگی فراگیر علیه شما به راه انداخت، این جنگ، با اعلان نفیرِ عمومی به مخلوق جدیدش که از کوچک‌ترین لشکریان خداوند است و با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیست، آغاز شده است. این ویروس‌‌ها [حاصلِ] «بعوضة ما» است که هیچ‌چیز از آن نمی‌دانید و از چگونگی پدید آمدنش و از مراحل رشد و تکوین آن بی‌خبرید، خداوند قدرتمند و شکست‌ناپذیرِ حکیم با آن، همگان را به چالش کشیده است تا شاید رهبرانِ تصمیم گیرنده‌ی جهان و ملت‌هایشان – چه مسلمان و چه کافر- را در نقاط دور و نزدیک جهان وادار به خضوع کند. پس از اعلان جنگ از سوی خداوند سبحان با عذاب سهمگین بعوضه و بالاتر از آن؛ دیگر بازگشتی به عقب نیست تا اینکه وعده خداوند با اطاعت از خلیفه او مهدی منتظر ناصر محمد یمانی محقق شود. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  { وَلَوْ أَنَّ قُرْآنًا سُيِّرَتْ بِهِ الْجِبَالُ أَوْ قُطِّعَتْ بِهِ الْأَرْضُ أَوْ كُلِّمَ بِهِ الْمَوْتَىٰ بَل لِّلَّهِ الْأَمْرُ جَمِيعًا أَفَلَمْ يَيْأَسِ الَّذِينَ آمَنُوا أَن لَّوْ يَشَاءُ اللَّهُ لَهَدَى النَّاسَ جَمِيعًا وَلَا يَزَالُ الَّذِينَ كَفَرُوا تُصِيبُهُم بِمَا صَنَعُوا قَارِعَةٌ أَوْ تَحُلُّ قَرِيبًا مِّن دَارِهِمْ حَتَّىٰ يَأْتِيَ وَعْدُ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ لَا يُخْلِفُ الْمِيعَادَ ﴿٣١﴾ }صدق الله العظيم [سورة الرعد]*
  سؤالی که مطرح می‌شود این است: خداوند در آیات محکم کتابش، قرآن عظیم، به شما چه وعده‌ای داده است؟ وعده‌ی خداوند، تحقق خلافت جهانی اسلامی است تا نور الهی برای تمام مردم عالم کامل شود و دین خود را بر تمام جهان غالب فرماید ولو اینکه مجرمان خشنود نباشند. وعده‌ی خداوند را در این فرموده الهی پیدا می‌کنید:
  {وَعَدَ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنكُمْ وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَيَسْتَخْلِفَنَّهُمْ فِي الْأَرْضِ كَمَا اسْتَخْلَفَ الَّذِينَ مِن قَبْلِهِمْ وَلَيُمَكِّنَنَّ لَهُمْ دِينَهُمُ الَّذِي ارْتَضَىٰ لَهُمْ وَلَيُبَدِّلَنَّهُم مِّن بَعْدِ خَوْفِهِمْ أَمْنًا يَعْبُدُونَنِي لَا يُشْرِكُونَ بِي شَيْئًا وَمَن كَفَرَ بَعْدَ ذَٰلِكَ فَأُولَٰئِكَ هُمُ الْفَاسِقُونَ ﴿٥٥﴾} صدق الله العظيم [النور]
  ای رهبران و ای ملت‌های جهان در نقاط دور و نزدیک! وعده‌ی خداوند فرا رسیده است و او خلف وعده نمی‌کند. قسم به خداوند یکتا که آسمان‌ را بدون ستون، برافراشته‌است! خداوندی که هرگز نزاده است و زاده نشد و برای او هیچ‌گاه شبیه و مانندی نبوده است! واکسن‌های شما بر ضد این ویروس‌های مجهزِ عذاب[فايروسات العذاب المسوّمة] که در کتاب از آنها یاد شده و تحت رهبری خداوند، پروردگار من و شما، هستند، هرگز به کارتان نمی‌آید. پس تنها خداوند را بدون گرفتن شریک، عبادت کرده و هیچ‌کس را همراه او نخوانید که جز او هیچ پشت و پناهی پیدا نمی‌کنید. در مقابل عذاب الهی، هیچ منجی و پناهگاهی جز این ندارید که به‌سوی او بگریزید و دعایی که در بیان خود در تاریخ ۲۶ رمضان سال گذشته، سال ۱۴۴۱ [منطبق با ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ه.ش.] برایتان نوشتیم بر زبان آورید. عنوان آن بیان چنین بود:
  «ویروس کرونا و بیان جداکننده حق از باطل، بیانی که بیهوده و شوخی نیست».
  و اگر سرباز زده و در برابر فرمان خداوند برای اطاعت از خلیفه‌ی او، مهدی ناصر محمد یمانی، عصیان کردید؛ به خداوند بزرگ و متعال قسم می‌خورم، من به تعداد دانه‌ی سنگ‌ها و شن‌های جهان، برای تمام زنان و مردان عالم -جز کودکان- سوگند می‌خورم که نمی‌توانید و هرگز قادر نخواهید بود، حتی با یاری و کمک یکدیگر، عذاب خفیف‌تر و [همچنین] عذاب بزرگ خدا را از سرتان دور کنید. از کفرِ تصمیم‌گیرندگان مستکبر، علمای دین، علمای طبِ بشریت در تمام جهان و دانشمندان [نجوم] که از حرکات خورشید و ماه باخبرند و منکر رسیدن خورشید به ماه [ادراک] هستند، سینه به تنگ آمده‌است؛ کسانی که از نشانه و آیت حق پروردگارشان با خبر هستند اما آن را پنهان کردند، تا جایی که مردم عالم، گرفتار این مصیبت شدند و بر سر مجرمانشان و کسانی که حقّ آمده از نزد پروردگار را کتمان می‌کنند، باز هم مصیبت و بلا نازل خواهد شد.
  خداوندا، اگر من دروغ بگویم، تو خبر داری و گناه دروغ من بر گردن خودم است و آسیبی به آنان نرسیده و بلایی بر ایشان نازل نمی‌شود و اگر راست بگویم، حتماً آنچه که به اذن تو به آنان وعده داده بودم، برسرشان خواهد آمد که تو خلف وعده نمی‌کنی. لعنت خدا بر تمام کسانی باد که سرباز زده و استکبار می‌ورزند و در برابر خدا و خلیفه‌اش، مهدی منتظر، عصیان می‌کنند و یا لعنت خدا به تعداد تمام ثانیه‌های روزگار از زمانی که خداوند آسمان و زمین را آفرید تا فرا رسیدن روز قیامت بر ناصر محمد یمانی باد، اگر خداوند او را به عنوان خلیفه‌ی خود بر جهانیان، برنگزیده باشد و یا لعنت خدا بر تصمیم‌گیرندگان عالم باد، که در برابر خلیفه‌ی خدا، امام مهدی ناصر محمد یمانی، استکبار می‌ورزند.
  مگر گمان می‌کنید، واکسن‌های شما در برابر این عذاب به کمکتان خواهد آمد، عذاب ناشی از ویروس‌‌های مجهزی که توسط خداوندی تعلیم دیده‌اند که شما را آفریده است؟ آفریدگار شما، به آنها یاد داده است که چگونه به جنگ شما آمده و عذابتان دهند، تا با تضرع به پروردگارتان رو کرده و با دعا، از خداوندی که شریکی ندارد، بخواهید عذابش را از سرتان بردارد تا ندای دعوتگر الهی، مهدی ناصر محمد یمانی، را استجابت کنید. او با بصیرتی که از جانب خدا آمده ‌است، یعنی قرآن عظیم، شما را به عبادت خداوند یکتا و بی‌شریک می‌خواند؛ قرآنی که اخبار شما و اخبار حوادثی که بر گذشتگان شما رفته و حوادثی که بر آیندگانتان خواهد گذشت و همچنین خبرهای مربوط به یوم الدین در آن آمده است، همان روزی که مردم در برابر پروردگار عالمیان قرار خواهند گرفت. یا مگر گمان کرده‌اید ناصر محمد یمانی از پیش خود درباره آنچه که ویروس کرونا می‌نامید، خبر می‌دهد و با گزافه‌گویی، این چالش‌های جهانی را مطرح می‌کند؟ و این کرونا نیست، بلکه ویروس‌های نوآفریده‌ و نوپدیدی از سلاله‌ی «بعوضة ناشناخته» هستند که خبر آنها در آیات محکم قرآن عظیم آمده است و شما چیزی درباره آن نمی‌دانید. موجودات زنده‌ای که در هوا و جوّ آسمان، بدون نیاز به بدن انسان، می‌توانند به حیات خود ادامه دهند؛ همچنین در بدن انسان، در دریا و خشکی زندگی کرده و از فراز قاره‌ها و اقیانوس‌‌ها عبور می‌کنند. این ویروس‌ها مختص انسان هستند و حیوانات را درگیر نمی‌کنند و نمی‌توانید در بدن هیچ حیوان و چهارپا و پرنده‌ای، آنها را پیدا کنید... ما این تحدی را در بیان اول خود در تاریخ ۱۰ رجب ۱۴۴۱ هجری [بر اساس تقویم ام القری]، ۵ مارس ۲۰۲۰[منطبق با ۱۵ اسفند ۱۳۹۸] ساعت ۱۲:۵۱ ظهر با عنوان:
  «ویروس کرونا از عذاب‌های خفیف‌تر قبل از عذاب بزرگ است شاید بازگردند»
  آورده بودیم.
  من به یقین می‌دانم، این تحدیِ خداوند در برابر شما و تمام دانشمندانتان است و به خداوند بزرگ و متعال قسم می‌خورم، ویروس‌های تحدی‌گرِ تجدیدشونده و نوپدید [فايروسات التحدّي المستجدّة]، تمام علم پزشکی بشریت را به هیچ [ صفر سمت چپ] تبدیل خواهند کرد؛ چون این مانند دیگر بیماری‌های واگیرِ شناخته‌شده در نزد پزشکان نیست که همچون تنگنایی پیش آمده و سپس بگذرد و برود! هیهات، هیهات، لذا در همان اولین سطوری که با قلم امام مهدی درباره آنچه که ویروس کرونا می‌نامید، نوشته شد، برایتان اعلان کردم این، نه یک بیماری واگیر جهانی، بلکه عذابی جهانی است. ای دولت‌های بزرگِ متمرّدِ مستکبر! آیا ندیدید که واقعاً، این عذابی بدون حساب است که از هر دری وارد چرخ زندگی شما می‌شود؟ مسلمانان به این امر توجه نکردند که: چرا شدت آن در دولت‌های بزرگ متمرّدِ مستکبر بیشتر است و در مناطق دیگر، در میان مستضعفان و به خصوص اعراب و یا کشورهایی که با عنوان جهان سوم شناخته می‌شوند، ضعیف‌تر؟ همچنین مسلمانان به این امر توجه نکردند که چرا در میان کسانی که قرآن عظیم را تکذیب کرده و از حقّی که خداوند در قرآن عظیم نازل فرموده، اکراه دارند؛ این عذاب شدیدتر است؟ ای جماعت مسلمانان! آیا نمی‌خواهید قبل از آنکه این اندوه و بلای بسیار بزرگ، برای عجم و عرب شدت یابد، شکر خدا را به جای آورید؟
  شما کشورهایِ بزرگِ متمرد و مستکبر اعلان می‌کنید که یک واکسن‌ ۸۰ درصد مؤثر است و واکسن دیگر ۹۰ درصد و دیگری ۹۴ درصد و دیگری ۹۵ درصد و دیگری صد در صد تأثیر دارد! و تمام آنها بر ضد آن چیزی ساخته شده‌‌اند که شما کووید کرونای جدید می‌نامید!!! به خداوندی که خدا و معبودی جز او نیست قسم! نتیجه‌ی تمام اینها صفری در سمت چپ [هیچ] است و ضرر آنها بیش از منفعتشان است، خواهید دید! اینها نمی‌توانند و هرگز نخواهند توانست حتی به نسبت یک درصد، از شما در برابر عذاب ویروس‌های تجدیدشونده و نوآفریده [فايروسات العذاب المستجدّة] محافظت کنند و من از راستگویانم و نتایج اینها همگی صفر سمت چپ، یعنی هیچ است؛ چقدر شما را نصیحت کردم ولی شما ناصحان را دوست ندارید. هیهات، هیهات، به پروردگار آسمان‌ها و زمین، تمام دنیا خواهد دانست که امام مهدی ناصر محمد یمانی، واقعا از راستگویان و خلیفه‌ی خدا بر جهانیان است، تا هرکس هلاک می‌شود، بر اساس حجت آشکار و بینه باشد و هر کس زنده می‌ماند، بر اساس بینه باشد.
  خداوندا، شاهد باش در مورد آنچه که ویروس کرونا می‌نامند، چالش‌هایی را از نزد تو مطرح کردم که هیچ تناقضی در آنها نیست. در تمام بیانات من حتی یک نکته متناقض وجود ندارد و هر تحدیِّ حقّی که خبرش را به آنان دادم، از نزد تو بوده است. به آنان خبر دادم که این [مخلوق]، مثالی جدید از قدرت آفرینش توست، آفرینشی جدید توسط خداوند عزیز و حمید. مثالی جدید از «قدرت کن فیکون» خداوند در آیات محکم قرآن مجید، همانا که پروردگارم از اینکه با «بعوضة» که از کوچک‌ترین آفریده‌های خداست، مثال بزند، باکی ندارد؛ تا با آن، کسانی را که در برابر خلیفه‌‌ی خداوند و پروردگار عالمیان، استکبار می‌ورزند، به چالش بکشد و ایشان را به دلیل روگردانیشان، با «بعوضة‌»‌ای عذاب کند که هیچ چیز درباره آن نمی‌دانند. تصدیق وعده‌ی حقّ تو درآیات محکم قرآن عظیم:
  { إِنَّ اللَّـهَ لَا يَسْتَحْيِي أَن يَضْرِبَ مَثَلًا مَّا بَعُوضَةً فَمَا فَوْقَهَا ۚ فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا فَيَعْلَمُونَ أَنَّهُ الْحَقُّ مِن رَّبِّهِمْ ۖ وَأَمَّا الَّذِينَ كَفَرُوا فَيَقُولُونَ مَاذَا أَرَادَ اللَّـهُ بِهَـٰذَا مَثَلًا ۘ يُضِلُّ بِهِ كَثِيرًا وَيَهْدِي بِهِ كَثِيرًا ۚ وَمَا يُضِلُّ بِهِ إِلَّا الْفَاسِقِينَ ﴿٢٦﴾ } صدق الله العظيم [البقرة].
  { خداوند از این که [به موجودات کوچکی مانند] بعوضه، و بالاتر از آن، مثال بزند شرم نمی‌کند.آنان که ایمان آورده‌اند، می‌دانند که آن، حقیقتی است از طرف پروردگارشان؛ و اما آنها که راه کفر را پیموده‌اند، می‌گویند: «منظور خداوند از این مثل چه بوده است؟!» خدا جمع زیادی[نیمی] را با آن گمراه، و گروه بسیاری[نیمی] را هدایت می‌کند؛ ولی تنها فاسقان را با آن گمراه می‌سازد! (۲۶)}.
  خدایا! مثال‌های بیشتری از قدرت عذابت ـ ویروس‌های عذاب در محکمات کتاب – را بر سر کافران لجوج ببار و آن را فزون‌تر و فزون‌تر فرما. خداوندا! شدت جنگ خود در آسمان و زمین و دریا را بیشتر کن، چون تو آگاه‌تری
  آنها با چه چیزی می‌فهمند این حق آمده از نزد توست. ای جماعت مسلمانان، برحذر باشید، بر حذر باشید. خدایا! از روی رحمت به فقرا و مسکینان و تمام مظلومان عالم، امری مقرر فرما یا فتحی آشکار عنایت کن تا تمام رهبران مسلمانان از آنچه که در دل خود پنهان می‌کنند، پشیمان و نادم شوند و وعده‌ی تو حق است و ارحم الراحمینی. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا الْيَهُودَ وَالنَّصَارَىٰ أَوْلِيَاءَ ۘ بَعْضُهُمْ أَوْلِيَاءُ بَعْضٍ ۚ وَمَن يَتَوَلَّهُم مِّنكُمْ فَإِنَّهُ مِنْهُمْ ۗ إِنَّ اللَّهَ لَا يَهْدِي الْقَوْمَ الظَّالِمِينَ ﴿٥١﴾ فَتَرَى الَّذِينَ فِي قُلُوبِهِم مَّرَضٌ يُسَارِعُونَ فِيهِمْ يَقُولُونَ نَخْشَىٰ أَن تُصِيبَنَا دَائِرَةٌ ۚ فَعَسَى اللَّهُ أَن يَأْتِيَ بِالْفَتْحِ أَوْ أَمْرٍ مِّنْ عِندِهِ فَيُصْبِحُوا عَلَىٰ مَا أَسَرُّوا فِي أَنفُسِهِمْ نَادِمِينَ ﴿٥٢﴾ } صدق الله العظيم [المائدة].
  شاید تمام رهبرانِ مسلمانان، آنان که در سینه خود از آمریکا و هم‌پیمانانش بیش از خداوند می‌ترسند، بخواهند بگویند: «ناصر محمد یمانی! ما چه چیزی در دل خود پنهان کرده‌ایم؟». امام مهدی ناصر محمد یمانی در پاسختان می‌گوید: عادی‌سازی کامل و فراگیر روابط با اسراییل، در صورتی که ترامپ شیطان بار دیگر موفق شود [رئیس‌جمهور گردد] و یا اگر تصمیم‌گیرندگان کنگره در کاخ سیاه آمریکا، بر عادی‌سازی روابط با اسراییل به پایتختی سرزمینِ مسجد الأقصی، اصرار داشته باشند. با اینکه در نزد خداوند مسجد الأقصی مانند مسجد الحرام حرمت دارد و مشرکانی که خودشان گواهی می‌دهند، نسبت به قرآن عظیم کافرند، نمی‌توانند متولیان آن باشند. از خدا باید یاری جست، ای رهبران مسلمانان عرب و غیر عرب! چطور دینتان را به دنیا می‌فروشید؟ تعداد رهبران مسلمانان که قصد چنین کاری را دارند کم نیست و هر یک از شما می‌داند در دلش چه می‌گذرد و من به سختی می‌توانم کسی از شما را مستثنی کنم و هیچ ظلمی به شما نمی‌کنم. آیا عزت را نزد کسانی می‌جویید که با خدا، با رسولش، با دین اسلام و کتاب خداوند، قرآن، می‌جنگند؟ سبحان الله العظیم! آیا فرموده خداوند تعالی را باور ندارید:
  {بَشِّرِ الْمُنَافِقِينَ بِأَنَّ لَهُمْ عَذَابًا أَلِيمًا ﴿١٣٨﴾ الَّذِينَ يَتَّخِذُونَ الْكَافِرِينَ أَوْلِيَاءَ مِن دُونِ الْمُؤْمِنِينَ ۚ أَيَبْتَغُونَ عِندَهُمُ الْعِزَّةَ فَإِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا ﴿١٣٩﴾ } صدق الله العظيم [النساء].
  و خداوند تعالی می‌فرماید:
  { أَلَا إِنَّ أَوْلِيَاءَ اللَّهِ لَا خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلَا هُمْ يَحْزَنُونَ ﴿٦٢﴾ الَّذِينَ آمَنُوا وَكَانُوا يَتَّقُونَ ﴿٦٣﴾ لَهُمُ الْبُشْرَىٰ فِي الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَفِي الْآخِرَةِ ۚ لَا تَبْدِيلَ لِكَلِمَاتِ اللَّهِ ۚ ذَٰلِكَ هُوَ الْفَوْزُ الْعَظِيمُ ﴿٦٤﴾ وَلَا يَحْزُنكَ قَوْلُهُمْ ۘ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا ۚ هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿٦٥﴾ أَلَا إِنَّ لِلَّهِ مَن فِي السَّمَاوَاتِ وَمَن فِي الْأَرْضِ ۗ وَمَا يَتَّبِعُ الَّذِينَ يَدْعُونَ مِن دُونِ اللَّهِ شُرَكَاءَ ۚ إِن يَتَّبِعُونَ إِلَّا الظَّنَّ وَإِنْ هُمْ إِلَّا يَخْرُصُونَ ﴿٦٦﴾ هُوَ الَّذِي جَعَلَ لَكُمُ اللَّيْلَ لِتَسْكُنُوا فِيهِ وَالنَّهَارَ مُبْصِرًا ۚ إِنَّ فِي ذَٰلِكَ لَآيَاتٍ لِّقَوْمٍ يَسْمَعُونَ ﴿٦٧﴾ قَالُوا اتَّخَذَ اللَّهُ وَلَدًا ۗ سُبْحَانَهُ ۖ هُوَ الْغَنِيُّ ۖ لَهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْضِ ۚ إِنْ عِندَكُم مِّن سُلْطَانٍ بِهَٰذَا ۚ أَتَقُولُونَ عَلَى اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَ ﴿٦٨﴾ قُلْ إِنَّ الَّذِينَ يَفْتَرُونَ عَلَى اللَّهِ الْكَذِبَ لَا يُفْلِحُونَ ﴿٦٩﴾ مَتَاعٌ فِي الدُّنْيَا ثُمَّ إِلَيْنَا مَرْجِعُهُمْ ثُمَّ نُذِيقُهُمُ الْعَذَابَ الشَّدِيدَ بِمَا كَانُوا يَكْفُرُونَ ﴿٧٠﴾ } صدق الله العظيم [يونس].
  و خداوند تعالی می‌فرماید:
  { مَن كَانَ يُرِيدُ الْعِزَّةَ فَلِلَّهِ الْعِزَّةُ جَمِيعًا إِلَيْهِ يَصْعَدُ الْكَلِمُ الطَّيِّبُ وَالْعَمَلُ الصَّالِحُ يَرْفَعُهُ وَالَّذِينَ يَمْكُرُونَ السَّيِّئَاتِ لَهُمْ عَذَابٌ شَدِيدٌ وَمَكْرُ أُولَٰئِكَ هُوَ يَبُورُ ﴿١٠﴾ } صدق الله العظیم [فاطر].**
  و خداوند تعالی می‌فرماید:
  { أَفَلَا تَذَكَّرُونَ ﴿١٥٥﴾ أَمْ لَكُمْ سُلْطَانٌ مُّبِينٌ ﴿١٥٦﴾ فَأْتُوا بِكِتَابِكُمْ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ ﴿١٥٧﴾ وَجَعَلُوا بَيْنَهُ وَبَيْنَ الْجِنَّةِ نَسَبًا ۚ وَلَقَدْ عَلِمَتِ الْجِنَّةُ إِنَّهُمْ لَمُحْضَرُونَ ﴿١٥٨﴾ سُبْحَانَ اللَّهِ عَمَّا يَصِفُونَ ﴿١٥٩﴾ إِلَّا عِبَادَ اللَّهِ الْمُخْلَصِينَ ﴿١٦٠﴾ فَإِنَّكُمْ وَمَا تَعْبُدُونَ ﴿١٦١﴾ مَا أَنتُمْ عَلَيْهِ بِفَاتِنِينَ ﴿١٦٢﴾ إِلَّا مَنْ هُوَ صَالِ الْجَحِيمِ ﴿١٦٣﴾ وَمَا مِنَّا إِلَّا لَهُ مَقَامٌ مَّعْلُومٌ ﴿١٦٤﴾ وَإِنَّا لَنَحْنُ الصَّافُّونَ ﴿١٦٥﴾ وَإِنَّا لَنَحْنُ الْمُسَبِّحُونَ ﴿١٦٦﴾ وَإِن كَانُوا لَيَقُولُونَ ﴿١٦٧﴾ لَوْ أَنَّ عِندَنَا ذِكْرًا مِّنَ الْأَوَّلِينَ ﴿١٦٨﴾ لَكُنَّا عِبَادَ اللَّهِ الْمُخْلَصِينَ ﴿١٦٩﴾ فَكَفَرُوا بِهِ ۖ فَسَوْفَ يَعْلَمُونَ ﴿١٧٠﴾ وَلَقَدْ سَبَقَتْ كَلِمَتُنَا لِعِبَادِنَا الْمُرْسَلِينَ ﴿١٧١﴾ إِنَّهُمْ لَهُمُ الْمَنصُورُونَ ﴿١٧٢﴾ وَإِنَّ جُندَنَا لَهُمُ الْغَالِبُونَ ﴿١٧٣﴾ فَتَوَلَّ عَنْهُمْ حَتَّىٰ حِينٍ ﴿١٧٤﴾ وَأَبْصِرْهُمْ فَسَوْفَ يُبْصِرُونَ ﴿١٧٥﴾ أَفَبِعَذَابِنَا يَسْتَعْجِلُونَ ﴿١٧٦﴾ فَإِذَا نَزَلَ بِسَاحَتِهِمْ فَسَاءَ صَبَاحُ الْمُنذَرِينَ ﴿١٧٧﴾ وَتَوَلَّ عَنْهُمْ حَتَّىٰ حِينٍ ﴿١٧٨﴾ وَأَبْصِرْ فَسَوْفَ يُبْصِرُونَ ﴿١٧٩﴾ سُبْحَانَ رَبِّكَ رَبِّ الْعِزَّةِ عَمَّا يَصِفُونَ ﴿١٨٠﴾ وَسَلَامٌ عَلَى الْمُرْسَلِينَ ﴿١٨١﴾ وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ ﴿١٨٢﴾ } صدق الله العظيم [الصافات].

  خليفة الله وعبده؛ الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.
  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
  * أَفَلَمْ يَيْأَسِ الَّذِينَ آمَنُوا أَن لَّوْ يَشَاءُ اللَّهُ لَهَدَى النَّاسَ جَمِيعًا
  آیا آنها که ایمان آورده‌اند نمی‌دانند که اگر خدا بخواهد همه مردم را هدایت می‌کند!
  وَلَا يَزَالُ الَّذِينَ كَفَرُوا تُصِيبُهُم بِمَا صَنَعُوا قَارِعَةٌ أَوْ تَحُلُّ قَرِيبًا مِّن دَارِهِمْ حَتَّىٰ يَأْتِيَ وَعْدُ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ لَا يُخْلِفُ الْمِيعَادَ ﴿٣١﴾
  و هم‌چنان قارعة بر کافران به خاطر اعمالشان وارد می‌شود [عذاب فراگیر سیاره بزرگ عذاب]، و یا در نزدیکی دیار آنها [بلاد مسلمین در جزیرة العرب] فرود می‌آید تا وعده خدا [ظهور امام مهدی و کامل شدن نور الهی در تمام عالم] فرا رسد؛ به یقین خداوند در وعده خود تخلّف نمی‌کند(۳۱)} الرعد

  --------
  **
  الْكَلِمُ الطَّيِّبُ: ذکر لسانی خدا مثل شهادت به توحید، تسبیح، استغفار، دعا و ذکر خدا به صورت عام

  ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •