امام مهدي ناصر محمد اليماني
26 - صفر - 1445 هـ
11 - 09 - 2023 مـ
۲۰ – شهریور – ۱۴۰۲ ه.ش.
06:55 صبح
(بحسب التّقويم الرّسميّ لأمّ القُرى)

[لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=427132

اعلان ادامه‌ی تابستان سقر، هشداری برای بشریت...

بسم الله الرحمن الرحیم، خداوند واحد قهاری که هرچه بخواهد می‌آفریند و هرکس را که بخواهد انتخاب کرده و برمی‌گزیند و صلوات و سلام بر محمد رسول الله، آخرین نبیّ و رسول الهی و تمام بندگان صالح خداوند در ملکوت از تمامی امت‌ها [چه آنها که راه رفته و می‌جنبند و چه آنها که پرواز می‌نمایند] و گذشتگان و آیندگان و در عالم بالا تا یوم الدین و اما بعد…
هر دو گروه بزرگ جن و انس [الثقلان] شاهد باشند و شاهد بودن «الرحمن» کافی است، که من جز حق، به خداوند نسبتی نمی‌دهم و از آنجا که از جانب خداوند از اموری باخبر هستم که شما نمی‌دانید، به تمام عالمیان اعلان می‌نمایم تابستان سقر که در سال جاری [۲۰۲۳] بر شما وارد شده‌است، ادامه دارد و اعلان می‌کنم فصل پاییز گرمتر از تابستان خواهد بود.
و شاید تمام ملت‌های جهان بخواهند بگویند: «ای [خداوند] لطیف، بر ما رحم کن! چطور ممکن است دما در فصل پاییز بیشتر از فصل تابستان باشد؟ ما برای ورود به پاییز و آغاز معتدل شدن دما روزشماری می‌کنیم، ناصر محمد یمانی آیا ندانسته وراجی می‌کنی؟ از کِی تا به‌ حال دمای پاییز گرمتر از تابستان است؟» پس خلیفه‌ی‌ خداوند بر تمام جهانیان و ملت‌ها و تمام مردم، ناصر محمد یمانی در جوابتان می‌گوید: گرمای کوکب سقر چیزی نیست که بتوانید آن را پنهان کنید، مانند پنهان‌کاری که در مورد نشانه‌های موعظه و عبرتِ بیماری سوء و سخت کرونا [آياتِ مَواعِظ العِبَر للمرض العَكِر كورونا العَسِر] انجام می‌دهید و تمام این بازدارندگان [و تمسخرکنندگان] از غیظ خواهند مرد و شما درخواهید یافت، من راست می‌گویم.
ای مردمان غیر عرب و عرب، مگر به شما نگفتم در سال جاری [۲۰۲۳] وارد تابستان سقر شده‌اید؟ و از آنجایی که نمی‌توانید تابستان سقر را که تا شب عبور کوکب سقر ادامه خواهد داشت پنهان کنید [شبی که کوکب سقر آسمان زمین را می‌پوشاند و کسوف سماوی از سمت جنوب و جنوب شرقی و جنوب غربی آغاز خواهد شد و غرب و شرق را می‌پوشاند] پس به اذن خداوند موضوع را به صورت مسئله‌ای ریاضی ۲=۱+۱ درمی‌آوریم، چون من از نزد خدا از اموری باخبر هستم که شما از آنها آگاه نیستید، برای همین می‌بینید مانند شما نیستم و راه برگشت برای خودم باقی نمی‌گذارم یا نمی‌گویم «انتظار دارم» یا فرضیه مطرح نمی‌کنم، من مانند دانشمندان اقلیم‌شناسی نیستم که فرضیه گرمایش زمین بر اثر گاز دی‌اکسید کربن را بر اساس فتوای سازمان بین‌المللی تغییرات اقلیمی مطرح کرده‌اند و خود کسانی که نظریه‌ی گرمایش زمین بر اثر گازهای گلخانه‌ای را مطرح می‌کنند، می‌دانند این فرضیه غیرعلمی و غیرمنطقی است ولی چیزی پیدا نمی‌کنند تا از آن به عنوان دلیل افزایش دمای سیاره زمین یاد کنند چون دلیلش را نمی‌دانند. هیهات هیهات، بلکه من، خلیفه‌ی خداوند بر تمام جهانیان و ملت‌ها، امام مهدی ناصر محمد یمانی به مردم عالم اعلان می‌کنم در زمستان پیش رو، تابستان شدید سقر به شکل هولناک‌‌تر و تلختری ادامه خواهد داشت و زمستان را در دایره شمال قطبی نابود خواهد کرد، منطقه‌ای که محل سکونت عالمیان است. چون مردم عالم، بی‌صبرانه در انتظار زمستان هستند و لذا بر اساس آنچه که پروردگارم به من آموخته‌است به مردم جهان اعلان می‌کنم از ۲۱ دسامبر امسال [سال ۲۰۲۳] خواهید دید که زمستان بسیار گرمتر خواهد بود چون کسانی که اهل اندیشه نیستند، با وجود اینکه می‌بینند پاییز گرمتر از تابستانی است که گذشت، اما از گرمای فصل پاییز عبرت نمی‌گیرند و تمام سیاره‌ی زمین و دو قطب آن [دایره‌ی قطب جنوبی و دایره‌ی قطب شمالی و خاورمیانه] به صورت یکسان وارد تابستان سقر می‌شوند.
پس کِی می‌خواهید بفهمید شما واقعاً مستقیم وارد تابستان سقر شده‌اید تا بگویید خداوند و خلیفه‌ی او امام مهدی ناصر محمد یمانی، راست گفتند؟
چقدر در برابر هشدارها راه انکار را در پیش گرفتید، همانا برای کسی که بخواهد پند گیرد یا [از خدا] بترسد، خداوند حجت بالغه آورده‌است اما متأسفانه برای کسانی که بر سیطره‌ی خداوند بر ملکوت آسمان‌ها و زمین یقین و باور ندارند، هشدارها و نشانه‌های انذار، بی‌فایده است و دلیل یقین نداشتنشان هم این است که نظرات کسانی را تصدیق می‌کنند که نسبت به پروردگار عالمیان ملحد هستند و «عذاب الهی» را «بلایای طبیعی» می‌نامند. خداوند بر قلب‌هایشان مهر زده‌است و ایمان نمی‌آورند مگر با دیدن آن «عذاب دردناک». و می‌گوییم: وقتی دیدید پاییز از ماه‌های تابستان گرمتر است چه خواهید کرد؟ اما متأسفانه برای مردمانی که بر سیطره‌ی خداوند بر ملکوت آسمان‌ها و زمین ایمان ندارند، این نشانه‌ها و هشدارها بی‌حاصل است، ای اصحاب اجلاس اقلیمیِ ضد قارعه جنگ اقلیمی الهی! انگار آنها قادر هستند که آب‌وهوای سیاره زمین را تغییر دهند!!! بلکه [فراتر رفته و] اجلاس تغییرات اقلیمی را در کشورهای مسلمان برگزار می‌کنند درحالی‌که این برخلاف عقیده‌ی مسلمانان است! ای مردم خاورمیانه، آیا مسلمانان نیز مانند دولت‌های شرق و غرب نسبت به وجود خدا ملحد شده‌‌اند؟! پس ملحدان شرق و غرب و خاورمیانه درخواهند یافت چه کسی بر ملکوت آسمان‌ها و زمین سیطره دارد، خداوند حاکم است یا آنان؟! پاک و منزه است خداوندی که بر ملکوت آسمان‌ها و زمین سیطره دارد و آنان ناتوان و حقیر هستند.
در هر صورت به فرمان خداوند از الان موضوعِ بالاتر رفتن دمای پاییز را که نشانه‌ای الهی است، اعلان می‌کنم و شاهد خواهید بود که دمای پاییز بیشتر از دمای تابستان است تا اگر کسی اهل عبرت باشد متذکر شود و پند گیرد. ولی مردم عالم متذکر نمی‌شوند، مگر کسی که پروردگارم به او رحم کند و تنها خردمندان پند و عبرت می‌گیرند.
و همچنین به فرمان خداوند، اعلان می‌کنیم از الان به بعد، زمستانِ پیشِ رو تحت تأثیر گرمای شدید سقر خواهد بود و سقر به فرمان خداوند واحد قهار شدت خشم و خروش حرارتی خود به سمت سیاره زمین را از سمت جنوب و جنوب شرقی و جنوب غربی، افزایش می‌دهد و این برای افزایش شدت قارعه‌ی جنگ اقلیمی الهی بر ضد ساکنان سیاره زمین است و به فرمان خداوند انواع قارعه‌های جنگ اقلیمی با شدت‌های مختلف از خشکی و دریا و هوا بر سر ساکنان زمین فرود خواهد آمد. همچنین به فرمان الهی، با از پا درآمدن رئیس‌جمهور چین، شی جین، جنگ شدید کووید [کید متین الهی] تشدید می‌گردد و این فرمان الهی است که در کتاب مسطور مقدر گردیده‌است. پس مجرمانی که قصد دارند نور الهی را در شرق و غرب و خاورمیانه خاموش کنند، برحذر باشند. به خداوند جبار آسمان‌ها و زمین، پروردگار من و شما، خداوند واحد قهار قسم می‌خورم خداوند نور خود را کامل خواهد کرد، هرکس می‌خواهد بخواهد و هرکس نمی‌خواهد، نخواهد. این نور کامل خواهد شد ولو مجرمان از ظهور آن خرسند نباشند.

ای رئیس‌جمهور آمریکا، جو بایدن! فرش را پهن کن [چه بخواهی چه نخواهی] راه دیگری نداری. پس از همجنس‌بازان پشتیبانی مکن، مردانی که به‌جای زنان، با مردان شهوت‌رانی می‌کنند مانند قوم لوط و ابراهیم که کار بسیار زشتی را مرتکب می‌شدند که در میان عالمیان سابقه نداشت و دعوت رسولان مکرم پروردگارشان [ابراهیم و لوط] را که منذر و مبشر بودند، تکذیب کردند. نسبت به دعوت رسولان پروردگارشان استکبار ورزیده و کافر شدند و خداوند شش هزار سال پیش، با قدرت و اقتدار عظیم خود، در شب عبور کوکب سقر بارانی بسیار بد از سنگ‌های آتشین را بر سرشان باراند. پس جوزف بایدن! از شکرگزاران باش که من آشکارا به تو [و مردم عالم] هشدار می‌دهم و ناصح امین برای تو و تمام مردم عالم هستم.
ای کسانی که خالصانه رو به خدا کرده و تسلیم پروردگار عالمیان هستید، در برابر گرمای شدید سقر خود را آماده و مهیا کنید، همانا که گرمای کوکب سقر در شب عبورش بر شما اثری نکرده و سرد و سلامت خواهد بود ولی قبل از آن، گرمای کوکب سقر را حس خواهید کرد و این حکمت الهی است تا قلب‌های گروهی از شما را که تحت تأثیر شیاطین جن و انس متزلزل می‌شوند استوار سازد ولی همگی آنان از غیظشان خواهند مرد. آنان بدون اینکه بفهمند، تنها علیه خودشان مکر می‌کنند.
ای مردم جهان، ای صاحبان جنگل‌ها و باغ‌های سرسبز و درختان خرما و انگوری که از زیر آن‌ها رودخانه‌ها جاری است، این سوال خداوند واحد قهار از شماست که می‌فرماید: آیا احدی از شما هست که درحالی‌که خود به سن پیری رسیده و فرزندانی ضعیف و کم‌ سن‌ و سال دارد، دوست بدارد باغ‌ها و قصرهایی داشته باشد تا تضمینی برای آینده فرزندان خردسالش باشند و آن‌گاه گردبادی حامل آتش به جان آن بیفتد و باغ و قصرهایش را بسوزاند؟ آیا کسی از شما هست که آرزو کند چنین اتفاقی برایش رخ دهد؟ و جواب تمام مردم عالم روشن است، همگی خواهند گفت: «ناصر محمد یمانی، چه کسی ممکن است آرزو کند چنین اتفاقی برایش رخ دهد؟» پس به شما می‌گویم: این همان چیزی است که رخ داده و در آینده به صورت وحشتناک‌تری رخ خواهد داد، قارعه گردبادهای آتشین که نشانه‌ی هشدار و از عذاب‌های خداوند واحد قهار است که قبل از عبور کوکب سقر رخ می‌دهند. خداوند گردبادهایی را می‌فرستد که حاوی آتش هستند که جنگل‌ها و باغ‌ها و خانه‌هایتان را می‌بلعد. آیا کسی از شما هست که آرزوی چنین حادثه‌ای را داشته‌باشد؟ به سوال خداوند واحد قهار که در این فرموده‌ی خداوند تعالی آمده‌است، پاسخ دهید:
{أَيَوَدُّ أَحَدُكُمْ أَن تَكُونَ لَهُ جَنَّةٌ مِّن نَّخِيلٍ وَأَعْنَابٍ تَجْرِي مِن تَحْتِهَا الْأَنْهَارُ لَهُ فِيهَا مِن كُلِّ الثَّمَرَاتِ وَأَصَابَهُ الْكِبَرُ وَلَهُ ذُرِّيَّةٌ ضُعَفَاءُ فَأَصَابَهَا إِعْصَارٌ فِيهِ نَارٌ فَاحْتَرَقَتْ ۗ كَذَٰلِكَ يُبَيِّنُ اللَّهُ لَكُمُ الْآيَاتِ لَعَلَّكُمْ تَتَفَكَّرُونَ ‎﴿٢٦٦﴾‏} صدق الله العظيم [سورة البقرة].
و سوالی که مطرح می‌شود این است، آیا خداوند نشانه‌های خود را در واقعیات و به صورت حقیقی به شما نشان نداد‌ه‌است؟ شما گردبادهای حاوی آتش را در عالم واقعیات دیده‌اید، شاید تفکر کنید... و اگر روبرگردانید، خداوند زینت‌های سبز زمین، چه جنگل‌ها و چه باغ‌ها را به خاکی بی‌گیاه و زمینی خشکه‌زار بدل می‌سازد آن هم بعد از آنکه زمینی سبز با جنگل‌ها و باغ‌هایی سُرورآفرین و زیبا در چشم تماشاگران بود. سپس خداوند اصحاب کهف و «الرقیم» [عیسی ابن مریم] را بر می‌انگیزد. صلوات خدا بر او و تمام انبیا و رسولان الهی از اولین تا آخرینشان محمد رسول الله باد که با قرآن عظیم به‌سوی مردم آمد و صلوات خدا بر تمام کسانی که تنها در برابر خدا سر تسلیم فرود آورده و تنها خداوند را به وحدانیت عبادت می‌کنند و هیچ احدی را همراه با خداوند نمی‌خوانند. و به کسانی که گفتند «الرحمن» فرزندی گرفته‌است و به همه کسانی که به خدا شرک آورده‌‌اند هشدار ده که عذاب و خشم خداوند بسیار شدید است. تصدیقِ فرموده‌ی خداوند تعالی:
{فَلَعَلَّكَ بَاخِعٌ نَّفْسَكَ عَلَىٰ آثَارِهِمْ إِن لَّمْ يُؤْمِنُوا بِهَٰذَا الْحَدِيثِ أَسَفًا ‎﴿٦﴾‏ إِنَّا جَعَلْنَا مَا عَلَى الْأَرْضِ زِينَةً لَّهَا لِنَبْلُوَهُمْ أَيُّهُمْ أَحْسَنُ عَمَلًا ‎﴿٧﴾‏ وَإِنَّا لَجَاعِلُونَ مَا عَلَيْهَا صَعِيدًا جُرُزًا ‎﴿٨﴾} صدق الله العظيم [سورة الكهف]
[ببینید چگونه] هزاران کانون گردبادهای آتشین پراکنده به هم می‌پیوندند [تا شاید وادار به تفکر شوید]، شما از اتفاقاتی که رخ داده‌‌اند، باخبرید و می‌دانید چه قدرت تخریبگری بالایی دارند و انذارهای بسیار بزرگتر دیگری هم به امر خداوند رخ خواهند داد؛ گردبادهای بحر مسجور [رانده شدن دریا به‌سوی خشکی توسط بادهای عذاب] و روان گشتن آب فراوان و سیل‌آسا و انواع قارعه‌های جنگ کیهانی الهی با شدت‌های متفاوت که هشدار نزدیک شدن کوکب سقر هستند. آیا الان گرمای آن را در پاییز، ماه‌های سپتامبر و اکتبر و نوامبر و ماه دسامبر، ماهی که در آن منتظر زمستان هستید و دوازدهمین ماه سال میلادی است، حس می‌کنید؟ همانا که شدت گرما بیشتر خواهد شد تا با هجوم به فصل زمستانی که منتظر وقوع آن در دایره‌ی قطبی شمال هستید، حکم اعدام آن را صادر کند، چراکه مستکبران از حکم اعدام زمستان در قطب جنوب که متروکه است و انسانی ساکن آن نیست، عبرت نگرفتند. با دمای بالای صفر درجه، زمستان آن به دار آویخته شد و مردم عالم متذکر نشدند، و قطب‌ها به جای اینکه به شکل منطقه منجمد سفید باشند، جایشان را به دو دریای آبی می‌دهند. من اثری از آنها در دوران ابراهیم و لوط و سپس ذوالقرنین که بعد از آنان بود، نیافتم و بعد ذوب شدن یخ‌ها در حین عبور کوکب سقر اثری از جابه‌جا شدن دریای قطب‌ها از مکانشان نیافتم. بلکه دو قطب در همان مساحت منجمدشان ذوب شدند و بله، به اقیانوس اطرافشان ملحق گردیدند و یک دریای هم‌سطح تشکیل شد و دلیل ذوب شدن قطب‌های منجمد، حرارت کوکب سقر بود و به این ترتیب بود که بعد از آنکه خداوند پادشاه، تبّع الیمانی، را به هلاکت رساند، سفر ذوالقرنین ابراهیم بن اسماعیل بن ابراهیم میسر شد، رسولی که خداوند به سوی پادشاه تبّع الیمانی فرستاد و پادشاه تبّع الیمانی با ابراهیم بن اسماعیل در مورد پروردگارش محاجه و ستیزه کرد. خداوند پادشاه تبّع و قومش را هلاک نمود و رسول الله ابراهیم بن اسماعیل ملک او را به ارث برد و نوبت سفر ذوالقرنین به دو قطب شد. نمی‌خواهیم از موضوع خارج شویم و به تابستان جاری سقر بازمی‌گردیم.
آیا گمان می‌کنید طبق ادعای دانشمندان اقلیم‌شناسی و بادیه‌نشینان و شهرنشینان و تمام بشریت، در خلال ماه سپتامبر جاری، تابستان [سقر] تمام می‌شود؟ آیا تعقل نمی‌کنید؟ انگار من به بشریت اعلان کرده‌ام تابستان خورشیدی آغاز شده‌است! هیهات، هیهات... بلکه من از ۱۹ سال قبل در مورد نزدیک شدن عبور کوکب سقر به بشریت هشدار داده و آنان را برحذر می‌دارم و این بار فاصله آن از زمین بسیار کمتر از همیشه است [اقتراب الآکبر] و این مکر بزرگ الهی، نزدیک می‌شود و باعث پیشی گرفتن شب از روز و طلوع خورشید از مغرب می‌گردد، پس به کجا می‌توان گریخت؟! و این سازمان بین‌المللی آب‌وهوایی است که در برابر قارعه جنگ کیهانی خداوند از هم پاشید و فرو ریخت، همان‌طور که سازمان جهانی بهداشت در برابر قارعه جنگ کرونایی الهی ویران و نابود شد و شما همچنان در گرمای تابستان کوکب سقر هستید و این سخنی قطعی و به‌ دور از هزل و شوخی است و خواهید دانست که من از راستگویان هستم.
وسَلامٌ على المُرسَلين والحمد لله رب العالَمين..
خليفة الله الأممِيّ العالميّ الإمامُ المهدي؛ ناصر محمد اليماني.
======== اقتباس =========