الإمام ناصِر محمد اليماني
20 - 09 - 1437 هـ
25 - 06 - 2016 مـ

۵-تیر-۱۳۹۵ه.ش.
12:59 بعد از ظهر

[ لمتابعة رابط المشاركــة الأصلية للبيــان ]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=229281

ــــــــــــــــــــ

خداوند به انذار دهنده، مهدی منتظر ناصر محمد یمانی امر کرده است تا به روگردانان هشدار دهم که قبل از عبور «کوکب عذاب بزرگ» صاعقه‌ای [بلایی] مانند بلایی که بر سرعاد و ثمود نازل شد؛ برسرشان نازل خواهد شد.

ای پروردگارِ مهدی منتظر ناصر محمد یمانی، به من امر می‌نمایی به کسانی که در دوران گفتگو قبل از ظهور، از حکمیت بر اساس ذکر [قرآن] رومی‌گردانند ؛ چه بشارتی دهم؟
و جواب مختصر را مستقیم از آیات محکم ذکر به خداوند واحد قهار می‌سپاریم. خداوند تعالی می‌فرماید:
{فَإِنْ أَعْرَضُوا فَقُلْ أَنذَرْتُكُمْ صَاعِقَةً مِّثْلَ صَاعِقَةِ عَادٍ وَثَمُودَ ﴿١٣} صدق الله العظيم [فصّلت].
این چیزی است که من قبل ازعبور «کوکب عذاب بزرگ» ، از آن برای شما می‌ترسم و امر گذشته و آینده به دست خداست و می‌تواند امری را جلو بیندازد یا به تأخیر. اگر دعا کنید، خداوند برای چه شما را عذاب کند ؟
و ای اسف بر قلب‌های امتی که عقلشان نمی‌تواند با قرآنی که به زبان عربی مبین است و خداوند آن را به عنوان رحمت برای عالمیان فرستاده است؛ هدایت‌شان کند. بلکه خداوند می‌دانست که بزرگان این امت و سادات و پیروان‌شان تنها با زبان عذاب دردناک ؛ حق آمده از نزد پروردگارشان را می‌پذیرند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{فَلَا أُقْسِمُ بِالشَّفَقِ ﴿١٦وَاللَّيْلِ وَمَا وَسَقَ ﴿١٧وَالْقَمَرِ إِذَا اتَّسَقَ ﴿١٨لَتَرْكَبُنَّ طَبَقًا عَن طَبَقٍ﴿١٩فَمَا لَهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ ﴿٢٠وَإِذَا قُرِئَ عَلَيْهِمُ الْقُرْآنُ لَا يَسْجُدُونَ ۩ ﴿٢١بَلِ الَّذِينَ كَفَرُوا يُكَذِّبُونَ ﴿٢٢وَاللَّـهُ أَعْلَمُ بِمَا يُوعُونَ ﴿٢٣فَبَشِّرْهُم بِعَذَابٍ أَلِيمٍ ﴿٢٤}صدق الله العظيم [الانشقاق].*
به تمام انصار در کشورهای مختلف هشدار می‌دهیم برای وقوع آنچه که خداوند به روگردانان از دعوت به حکمیت براساس کتابش و موعد فرود عذاب در آیات محکم قرآن عظیم به آنان وعده داده‌است؛ وقت معین نکنند تا خود و امتشان را گرفتار فتنه نکنند. التزام به فرمان خداوند تعالی در این فرموده:
{وَيَقُولُونَ مَتَىٰ هَـٰذَا الْوَعْدُ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ ﴿٢٥قُلْ إِنَّمَا الْعِلْمُ عِندَ اللَّـهِ وَإِنَّمَا أَنَا نَذِيرٌ مُّبِينٌ ﴿٢٦} صدق الله العظيم [الملك].
با اینکه موعد آن بسیار نزدیک شده است، با وجود این؛ امام مهدی هم چنان به فرمان برای عدم تعیین موعد عذاب بر اساس تاریخ مرقوم بر حسب ایام شما ملتزم و پای‌بند است. با اینکه من می‌ترسم عذابی مانند صاعقه‌ [بلایی] که بر سر عاد و ثمود فرود آمد برسرتان فرود آید؛ و شما می‌دانید بلایی که بر سر عاد و ثمود نازل شد چه بود؛ این عذاب باد عقیم و الرجفة است**....اللهم سلّم سلّم، و تو بهتر می‌دانی آنها با چه چیزی [عذابی] دعوت حق از جانب پروردگارشان را می‌فهمند. خداوندا من به انصار ابلاغ کردم تا آنها هم آن را ابلاغ کنند؛ خدایا شاهد باش؛ که من انصار را شاهد بر مردمان عالم قرار دادم و شهادت خداوند کافی است.
برادرتان امام مهدی ناصر محمد یمانی.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــ
*الْقَمَرِ إِذَا اتَّسَقَ ﴿١٨﴾

و به ماه زمانی که بدر کامل می‌شود
لَتَرْكَبُنَّ طَبَقًا عَن طَبَقٍ﴿١٩﴾‏
کوکب عذاب بر بالای سیاره دیگریعنی کره زمین قرار می‌گیرد [«طبق» سیاره عذاب بر بالای «طبق» سیاره شما قرار می گیرد]
وَاللَّهُ أَعْلَمُ بِمَا يُوعُونَ﴿٢٣﴾‏
و خداوند آگاه‌تر است آنها با چه چیزی به حق آمده از نزد پروردگار پی خواهند برد[مترجم: با نزول چه عذابی، می‌فهمند حق آمده از نزد پروردگار چیست]
----------------
**
توضیح درمورد الریح العقیم و الرجفة از بیانات امام:
اما خداوند همان‌طور که می‌دانید قوم عاد را با «الریح العقیم» نابود کرد.و معنی فرموده خداوند «العقیم» یعنی بادی که در تمام تاریخ بشر از نظر سرعت بی‌سابقه بوده و نظیر نداشته است و برای همین «باد عقیم» نامیده می‌شود یعنی از نظر سرعت ترسناکش بی‌رقیب است و هر چیزی را که در برابرش قرار گیرد، با خود نمی‌برد و آن را مانند «رمیم» می‌کند [أي شيء يواجهها فإذا لم تحمله فتجعله كالرميم،] و معنی «کالرّمیم» این است که اگر یکی از شما از کنار آن بگذرد ،آن چیز را ویران و پودر شده می‌داند، در حالی که یکی از قصرهای «ارم ذات العماد» است که خداوند مانند آنها را در سرزمین‌ها نیافریده و در منطقه آبی واقع در ربع خالی در زیر تپه‌های شنی قراردارند که زمانی مرغزار بوده و نهر داشته است؛ اگر بدانید.. و اگر خداوند بخواهد به زودی مرغزارها و نهرها را به آن باز می‌گردد و با امر خداوند الرجفة در نزدیکی دیار شما در ربع خالی فرود می‌آید تا باعث شود از فرمان مهدی منتظر اطاعت کنید. «الرجفة» حدود ۲۷ هزار سال قبل به منطقه «الربع الخالی» اصابت کرد و خداوند با «الرجفة» قوم ثمود را هلاک نمود و خداوند با سیارکی آنها را مورد اصابت قرار داد که شما به آنها شهاب می‌گویید، فقط از شهاب بزرگ‌تر [ضخیم‌تر] بوده و «طاغیة» است. به آن «طاغیة» گفته می‌شود، چون از خارج از کره زمین آمده و با نفوذ و عبوراز غلاف جوی در منطقه ربع خالی که آبادان بود وحیات و آب داشت بر سر قوم ثمود فرود آمد.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اقتباس المشاركة 229287 من موضوع بيان ما أمر الله به النذير المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني أن ينذر المعرضين بصاعقةٍ مثل صاعقة عادٍ وثمودَ من قبل مرور كوكب العذاب الأكبر ..

[ لمتابعة رابط المشاركــة الأصلية للبيــان ]

https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=229281

الإمام ناصِر محمد اليماني
20 - 09 - 1437 هـ
25 - 06 - 2016 مـ
12:59 مساءً
ــــــــــــــــــــ

بيان ما أمر الله به النذير المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني أن ينذر المعرضين بصاعقةٍ مثل صاعقة عادٍ وثمودَ من قبل مرور كوكب العذاب الأكبر ..

يا رب المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني ماذا تأمرني أن أبشّر المعرضين لدعوة الاحتكام إلى الذكر في عصر الحوار من قبل الظهور؟
والجواب المختصر نتركه من الله الواحد القهار مباشرةً من محكم الذكر. قال الله تعالى:
{فَإِنْ أَعْرَضُوا فَقُلْ أَنذَرْتُكُمْ صَاعِقَةً مِّثْلَ صَاعِقَةِ عَادٍ وَثَمُودَ ﴿١٣} صدق الله العظيم [فصّلت].

فذلك ما أخشاه عليكم من قبل مرور كوكب العذاب الأكبر، ولله الأمر من قبل ومن بعد يقدّم ويؤخّر، وما يفعل الله بعذابهم لولا دعاؤكم؟

وَيَا أسفي على قلوب أمّةٍ لم تعِ عقولهم لهداهم بلغة القرآن العربيّ المبين الذي أرسله الله رحمةً للعالمين؛ بل علِمَ الله أنّ كبراء هذه الأمّة وساداتهم وأتباعهم لن تعيَ قلوبهم الحقَّ من ربهم إلا بلغة العذاب الأليم. تصديقاً لقول الله تعالى:
{فَلَا أُقْسِمُ بِالشَّفَقِ ﴿١٦وَاللَّيْلِ وَمَا وَسَقَ ﴿١٧وَالْقَمَرِ إِذَا اتَّسَقَ ﴿١٨لَتَرْكَبُنَّ طَبَقًا عَن طَبَقٍ﴿١٩فَمَا لَهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ ﴿٢٠وَإِذَا قُرِئَ عَلَيْهِمُ الْقُرْآنُ لَا يَسْجُدُونَ ۩ ﴿٢١بَلِ الَّذِينَ كَفَرُوا يُكَذِّبُونَ ﴿٢٢وَاللَّـهُ أَعْلَمُ بِمَا يُوعُونَ ﴿٢٣فَبَشِّرْهُم بِعَذَابٍ أَلِيمٍ ﴿٢٤}صدق الله العظيم [الانشقاق].

ونحذّر كافة الأنصار في مختلف الأقطار تحذيراً كبيراً أن لا يفتنوا أنفسهم وأمّتهم بتحديد ميعادِ ما وعد به الله المعرضين عن دعوة الاحتكام إلى كتابه بميعاد عذابه في محكم القرآن العظيم، وذلك التزاماً بأمر الله في قوله تعالى:
{وَيَقُولُونَ مَتَىٰ هَـٰذَا الْوَعْدُ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ ﴿٢٥قُلْ إِنَّمَا الْعِلْمُ عِندَ اللَّـهِ وَإِنَّمَا أَنَا نَذِيرٌ مُّبِينٌ ﴿٢٦} صدق الله العظيم [الملك].

برغم أنّه صار قريباً ورغم ذلك فالإمام المهديّ لا يزال ملتزماً بالأمر بعدم تحديد مواعيد العذاب بتاريخٍ مرقومٍ بحسب أيّامكم برغم أني أخاف عليكم صاعقةً مثل صاعقة عادٍ وثمودَ، فأنتم تعلمون ما هي صاعقة عادٍ وثمود، ذلكم عذاب الريح العقيم والرجفة.. اللهم سلّم سلّم، وأنت الأعلم بما يوعون دعوة الحقّ من ربّهم، اللهم قد بلغت الأنصار ليبلّغوا، اللهم فاشهد كم جعلتهم شهداء على العالمين، وكفى بالله شهيداً.

أخوكم الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

اضغط هنا لقراءة البيان المقتبس..