الإمام ناصر محمد اليماني
29 - رمضان - 1439 هـ
13 - 06 - 2018 مـ

۲۳-خرداد-۱۳۹۷ه.ش.
08:40 صباحاً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القری)

به تمام بازدید کنندگان توئیتر.. خبری مهم

بسم الله الرحمن الرحيم؛ پروردگار خورشید و ماه و پروردگار سیاره سقر و پروردگار مهدی منتظر و پروردگار هرآن چه که آفریده و خلق شده است. همانا که خورشید به ماه رسیده-ادراک- واین تصدیق یکی از نشانه‌های بزرگ ساعت و هشدار و انذار برای بشریت است؛ قبل از این که شب از روز پیشی گیرد. همچنین نشانه تصدیق مهدی منتظر ناصر محمد یمانی و نذیری است برای بشریت
؛ برای کسانی که بخواهند پیش افتاده و از ذکر حکیم-قرآن عظیم- پیروی کرده و به راه راست هدایت شوند و کسانی هم پیروی از قرآن عظیم را به تأخیر می‌اندازند که خداود آنها را به راه جهنم هدایت می‌کند که سرانجام بسیار بدی است.
درهر صورت؛ تا کی می‌خواهید مردد مانده و نه تصدیق کنید و نه تکذیب؟ آیا می‌خواهید تا دیدن عذاب دردناک صبر کنید؟ درهرصورت انسان‌ها حجتی ندارند؛ حجت از ان خداوند است.تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{قُلْ فَلِلَّـهِ الْحُجَّةُ الْبَالِغَةُ ۖ فَلَوْ شَاءَ لَهَدَاكُمْ أَجْمَعِينَ ﴿١٤٩﴾} صدق الله العظيم [الأنعام].
ای مردم؛ والله والله؛ اگر خدا نمی‌دانست بینایان شما اندازه منازل اهله مرئی ماه را امت بعد از امت نمی‌دانند؛ این چنین نمی‌فرمود:
{يَسْأَلُونَكَ عَنِ الْأَهِلَّةِ ۖ قُلْ هِيَ مَوَاقِيتُ لِلنَّاسِ وَالْحَجِّ} [البقرة:۱۸۹]،
خود را مغلطه نکرده وچشمان خود را تکذیب نکنید؛ می‌گذاریم هلال ماه شوال امسال ۱۴۳۹(۱۳۹۷ه.ش.) عصر روز جمعه خودش با شما سخن بگوید که: ای مردم همان طور که می‌بینید من هلال شب چندم هستم؛ آیا من هلال شب اولم؟
ما منتظر پاسخ خردمندان شما هستیم؛ بنگرید و به حق حکم کنید؛ چون بسیاری از دانشمندان نجوم به علت غرور تعصب به گناه کشیده شده‌اند و خداوند مستکبران آنها را که از حدیث محمد رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلم ناخرسندند لعنت خواهد کرد. حدیثی که می‌فرماید اگر دیدید هلال در ابتدای ظهورش بزرگ شده طوری که روزدیده شدنش بگویند این شب دوم یا سوم است؛ این از نشانه‌های نزدیک شدن ساعت است. حدیث از ابن مسعود رضي الله نقل شد که رسول الله صلّى الله عليه وسلم فرموده‌اند:
[[ من اقتراب الساعة انتفاخ الأهلّة ]] صدق محمدٌ رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلم
پس می‌گذاریم هلال شوال روز جمعه با شما سخن گفته و بگوید: ای جماعت انسانها آیا می‌بینید من هلال شب اول هستم؟ پس اگر چشمان خود را تکذیب کنید؛ خداوند شما را به شدت لعنت کرده و جز خداوند ولی و نصیری برایتان نمی‌یابم.
ای سپاه الکترونیکی بزرگ جهانی انصار مهدی منتظر در نقاط مختلف جهان؛ این بیان را با همین عنوان از راه توئیتر منتشر و به مردم ابلاغ کنید؛ آن را به تمام شبکه‌های جهانی و پایگاه‌های دانشمندان نجوم و دین ابلاغ کنید. خسته نشده و سستی نکنید تا عذری باشد در پبیشگاه پروردگارتان و یا شاید باعث شود تقوا پیشه کنند. والله والله من می‌ترسم در یکی از ماه‌ها که تصورش را نمی‌کنید گرفتار عذاب خداوند شوید آن هم از راهی که هیچ گمانش را نمی‌کردید.
خداوندا شاهد باش ابلاغ کرده خدایا شاهد باش
وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.