امام مهدی ناصر محمد اليماني
10 - رجب - 1441 هـ
05 - 03 - 2020 مـ
۱۵-اسفند-۱۳۹۸ه.ش.
12:51 مساءًا
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=324206
_______

ویروس کرونا از عذاب‌های خفیف‌تر قبل از عذاب بزرگ است شاید بازگردند...

بسم الله الرحمن الرحيم و صلوات خداوند بر انبیا و اولیای الهی در هر زمان و مکان، از عذاب خدا بر آنان ترسی نیست و محزون نمی‌شوند. چقدر به صورت خاص به تصمیم‌گیران و رهبران مسلمین و به صورت عام به‌ کافران و روگردانان نصیحت کردیم؛ ولی شما نصیحت‌کنندگان را دوست ندارید. در هر صورت هم مشرکان و هم ملحدان و مسلمانان؛ حدیث خداوند را تکذیب کردند، مگر کسی که پروردگارم به او رحم کرده و از ایمانش خیری به دست آورده باشد. شما را به خداوند واحد قهار واگذار کردم؛ خداوندی که مرا خلیفه خود بر عالمیان قرار داد تا با حول و قوت خود مرا بر شما غلبه دهد. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{ فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٤﴾ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ﴿٤٥﴾} صدق الله العظیم [ سورة القلم]*
و اينك خداوند با کوچک‌ترین لشکريانش که نمی‌توان با چشم غیر مسلح آن را دید، شما را به تحدی کشیده است. دولت‌های بزرگ و کوچک به شدت به لرزه افتاده‌اند و این تنها یک ویروس انسانی است [مترجم: مقصود این است که این ویروس، انسان را بیمار می‌کند و ربطی به حیوانات ندارد] و شما در باره آن هیچ چیزی نمی‌دانید و هم‌چنین از اینکه خداوند از کجا آن را به جنگ شما فرستاده استِ آگاه نیستید. خداوند با این ویروس، تمام دانشمندان پزشکی بشریت را به چالش کشیده است وآنها نتوانسته و نمی‌توانند برایش واکسن یا دارویی پیدا کنند؛ هر چه که اعلان کنند، والله دروغ می‌گویند؛ با اینکه این موجود زنده‌ یکی از سپاهیان کوچک و مخفی خداوند است، ولی اگر تمام پزشکان جهان جمع شوند و به یاری و کمک یکدیگر بشتابند؛ به اذن خدا قادر نخواهند بود [درمانی برای آن بیایند] تا بدانید، نمی‌توانید به علوم خدا دست یابید، مگر خداوند سبحان بخواهد ولی شما مردمی ملحدید و مکر این سپاه خداوند «ویروس ناشناخته و خفه‌کننده کرونا» را به صورتی خواهید دید که تصورش را هم نمی‌کردید و خداوند از راه ابتلای هوشمند و مخفیانه‌ی این ویروس، به‌ تدریج شما را مبتلا خواهد کرد تا برخی از بزرگانتان را که بخواهد؛ از راهی که نمی‌دانند مبتلا ‌کند. می‌بینم سازمان بهداشت جهانی این بیماری را بیماری واگیر جهانی [پاندمی] نمی‌دانند چون گمانشان این است که آن را کنترل خواهند کرد، ولی دروغ می‌گویند؛ چگونه می‌خواهند بر عذاب خدا غالب شوند؟! اما من امام مهدی ناصر محمد یمانی خلیفه‌ی خدا بر جهانیان به حقّ به شما فتوا می‌دهم که این تنها یک بیماری واگیر جهانی نیست؛ بلکه عذابی جهانی است و چون از دسته عذاب‌های خفیف‌تر است که قبل از عذاب بزرگ رخ می‌دهند [تا شاید بازگردید]، حتماً در اوایل تعداد فوتی‌ها کم خواهد بود؛ ولی در حال حاضر میلیون‌ها نفر مبتلا شده‌اند، ولی از ابتلای خود بی‌خبرند و این از مکر خداوند است، تا افراد دیگری را مبتلا کنند، که خود را ازعذاب خداوند که باعث خفقان و تنگی‌نفس می‌شود در امان می‌دانند، به‌ طوری که فرد به‌ تدریج احساس کمبود هوا می‌کند، طوری که انگار دارد در آسمان بالا می‌رود [که اکسیژن آن کم است] تا جایی که به‌ تدریج به علت التهاب و ورم دستگاه و راه‌های تنفسی، نفس کشیدن برایش مشکل شده و خفه می‌شود؛ چگونه خداوند برخی از مستکبرانی را که می‌خواهد، گرفتار و مبتلا نکند، که آنان برای این گرفتاری سزاوارترند. آنها کسانی هستند که از ذکر پروردگارشان رومی‌گردانند [و گرفتار می‌شوند] شاید بازگردند و خداوند هر یک از آنها را که بخواهد هلاک می‌کند تا پندی برای عالمیان باشد، تا شاید با تضرع و دعا به سوی پروردگارشان رو کنند که عذاب را از آنان بردارد و به خدا وعده بدهند که از کتابش قرآن عظیم پیروی خواهند کرد و از خداوندی که میان آنان و قلبشان حایل می‌شود، درخواست کنند تا ایشان را در این امر استوار و ثابت قدم نگاه دارد و امیدوار باشند که خداوند قلبشان را بر وفای به این عهد که بسته‌اند [یعنی اگرعذاب را از آنان دور کرده و بردارد از کتاب خدا قرآن عظیم پیروی کنند و از هدایت شدگان باشند]، ثابت قدم نگاه دارد.
آنچه که می‌خواهم با آن این بیان را به آخر برسانم؛ ندای خداوند در آیات محکم کتابش است که در اثنای موعظه‌اش درباره عذابی که باعث بیماری سینه می‌گردد آمده است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{ يَا أَيُّهَا النَّاسُ قَدْ جَاءَتْكُم مَّوْعِظَةٌ مِّن رَّبِّكُمْ وَشِفَاءٌ لِّمَا فِي الصُّدُورِ وَهُدًى وَرَحْمَةٌ لِّلْمُؤْمِنِينَ ﴿٥٧﴾} صدق الله العظیم [ سورة یونس]
این موعظه‌ی عذاب؛ موعظه‌ای برای متقیان است.
و می‌دانم این عذاب بسیاری از ملت‌ها را ترسانده و به هراس انداخته است، تا شاید توبه کرده و تنها خداوند یکتا و بی‌شریک را عبادت کنند و از گناهان بزرگ و ظلم‌های آشکار و اعمال زشت چه آنها که فاش و آشکارند و چه آنها که پنهانی در خفا انجام شده؛ از پنهان و آشکار آن توبه کنند و وضوی کامل گرفته و خدا را بدون شریک و به یگانگی عبادت کنند و هیچ احدی را همراه خدا نخوانند و به‌ یقین بدانید این عذاب مخفیّ جهانی؛ مکر خداوند واحد قهار است و آن طور که گمان می‌کنید، تنها یک بیماری مسری و واگیر نیست. هیهات هیهات؛ در آینده -حقیقت- را درخواهید یافت. پس از [عذاب خدا] به‌سوی خدا بگریزید که من آشکارا به شما هشدار می‌دهم. درهای خانه‌های خدا را بر روی کسانی که به سوی پروردگارشان می‌گریزند تا برای پروردگار یگانه و بی‌شریک خود نماز برپا دارند نبندید. مساجد از آن خداوند است، پس هیچ‌کس را با خدا نخوانند، هرکس که برای عبادت پروردگارش وارد خانه‌های خدا گردد؛ از ویروس خفقان‌آور در امان است، حتی اگر همراه او مبتلایانی وارد مساجد شوند که به سوی خدا گریخته‌اند. نمازگزاران صالحی که ایمان آورده و به خداوند توکل دارند؛ مبتلا نمی‌شوند؛ پس به خدا توکل کنید اگر مؤمن هستید.
و بدانید این ویروس کرونا عذابی جدید و بسیار قوی و شدید است و به‌ تدریج و آرام آرام سینه را درگیر می‌کند تا جایی که نفسِ کسانی که خداوند اراده کند؛ قطع شود و هر کس که شفا می‌یابد بداند، به دلیل درمان پزشکان نیست؛ بلکه به خاطر دعای او به درگاه پروردگار ارحم الراحمین است و‌ آنها نمی‌توانند برای عذاب خدا علاجی پیدا کنند؛ چون این ابتلایی برای آشکار شدن آنچه که در سینه‌ها پنهان است و برای خالص کردن دل‌های شما، نیست. بلکه عذابی است که به سینه برخی از روگردانان شما که خداوند بخواهد وارد می‌شود، شاید بازگردند و برخی از شما با عذاب خفه شدن [از این بیماری] که ویروس کرونا می‌نامید از دنیا می‌روند و این تنها عذاب خفیف‌تر برای عده زیادی از مردم است، شاید که بازگردند و به درگاه خدا تضرع کنند، تا شرّ این عذاب را از آنان بردارد و از کتاب حقِّ پروردگارشان قرآن عظیم پیروی کنند.
خداوند این عذاب را از کسانی که بر آنچه که تربت حسین می‌نامند سجده می‌کنند، برنداشته و بر نخواهد داشت؛ چیزی که خداوند برای آن برهانی نازل نفرموده‌است، نه در قرآن و نه در سنت بیان حق پروردگارشان؛ بلکه این بدعتی از نزد خودشان است. خداوند این عذاب را از کسانی که به درگاه اهل قبور دعا می‌کنند تا سختی و بدی را از آنان دور کنند برنداشته و برنخواهد داشت. آنها دعاهای اینان را نمی‌شنوند و اگر بشنوند؛ استجابت نمی‌کنند و روز قیامت نسبت به شرک آنان کافر بوده و از ایشان تبری می‌جویند و بر علیه‌شان خواهند بود. چقدر به شما هشدار دادیم، چقدر شما را برحذر داشتیم و نصیحت کردیم که هیچ‌کس را با خدا نخوانید ولی متأسفانه اکثرشان ایمان نمی‌آورند مگر آلوده به شرک. و هم چنین [به ظالمان
به صورت عام]؛ به بزرگانشان هشدار می‌دهیم و هم چنین به مسئولانِ رده‌های بعد در کشورهای اسلامی و تمام عالم؛ درمورد عذاب نزدیک خداوند و نشانه‌های عذاب دیگر هشدار می‌دهیم تا اینکه عذاب اکبر آنان را در بر گیرد؛ کسانی که در کشورها طغیان کرده و به ملت‌هایشان به ناحق ظلم می‌کنند و باعث بیشتر شدن فساد در زمین می‌شوند. همانا که پروردگارت در کمین است.
و هم چنین به آنها در مورد سیارک عذاب الراجفة هشدار می‌دهیم که در آن سوی اقیانوس اطلس در غرب آن در ایالات متحده امریکا فرود خواهد آمد و‌ آن را خواهد لرزاند و خاک زمینشان را به هوا می‌پراکند و آسمان عالم از خاک آن زمین، آکنده خواهد شد و موج اصابت آن به تمام نقاط این عالم خواهد رسید و خواهید دانست که به اذن خداوند و پروردگار عالمیان من از راست گویانم و اگر سیارک عذاب باعث تذکر شما نشود؛ سیاره سقر بعد از این خواهد بود پس ای خردمندان از خدا بترسید.
موعد فساد اکبر موعود در زمین مبارک مسجد الاقصی که اولین قبله از دو قبله است، فرا رسیده‌است. ای کسانی که بیت الله المعظم را فروختید؛ همانا که نزد خداوند حرمت مسجد الاقصی مانند حرمت مسجد الحرام است و من در برابر عذاب خدا نه یاوری برایتان می‌یابم ونه پناهی... و دنیا و آخرت خود را از دست خواهید داد و این خسرانی آشکار است و من ناصح امین شما هستم و مرگ به سراغتان آمده ولی شما غافلانه رومی‌گردانید. خدایا ابلاغ کردم ...خدایا شاهد باش. وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين.
خليفة الله وعبدُه؛ الإمام المهديّ ناصرُ محمدٍ اليمانيّ.

ــــــــــــــــــــــــــــــــ
* بیان: «فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَٰذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٤﴾‏» القلم:
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=210433#post_210433

ـــــــــــــــــــــــــــــــــ
[SHOWPOST]

اقتباس المشاركة 324226 من موضوع سِلسِلة بيانات فَيروس كورونا وسِرّه المَكنون ..

- 1 -

الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ

10 - رجب - 1441 هـ
05 - 03 - 2020 مـ
12:51 مساءً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=324206
________

فيروس كورونا من العذاب الأدنى دون العذاب الأكبر لعلهم يرجعون ..

بسم الله الرحمن الرحيم، وصلوات الله على أنبيائهِ وأوليائهِ في كلِّ زمانٍ ومكانٍ لا خوفٌ عليهم من عذابه ولا هم يحزنون، فلَكَم نصحنا صُنّاع القرار قيادات المسلمين خاصةً والكفار عامّةً والمُعرضين ولكن لا يحبّون الناصحين، وعلى كلّ حال لقد كذّب المكذّبون بحديث الله سواءٌ الملحِدون أو المشركون أو المسلمون إلا مَن رَحِم ربّي منهم وكسب في إيمانه خيراً، وتركتُكُم لله الواحد القهّار الذي جعلني خليفته على العالمين ليُظهرني عليكم بحولهِ وقوّتهِ، تصديقاً لقول الله تعالى: { فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَٰذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٤﴾ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ﴿٤٥﴾ } صدق الله العظيم [القلم].

وها هو تحدّاكم بأصغر جنوده لا يُرى بالعين المجرّدة فزلزلَ دول العالم الكبرى والصغرى زلزالاً عظيماً وهو مجرّد فيروسٍ بشريٍّ لا تحيطون بعلمه من أين غزاكم الله به مُتحدّياً الله به كافة علماء الطب البشريّ، فلا ولن يستطيعوا أن يجدوا له لقاحاً مضادّاً كما يزعمون مهما أعلنوا فلا يفتنوكم! فواللهِ إنّهم لكاذبون (برغم أنّه كائنٌ حيٌّ صغيرٌ من جنود الله الخفيّة) ولو اجتمع له كافّة أطباء البشر؛ ولو كان بعضُهم لبعضٍ ظهيراً ونصيراً فلا ولن يستطيعوا بإذن الله كي تعلموا أنّكم لا تحيطون بشيءٍ من علمهِ إلا بما شاء سبحانه، ولكنّكم قومٌ ملحِدون ولسوف ترون مِن مكر جنديّ الله المجهول (فيروس كورونا) الخانق ما لم تكونوا تحتسبون، ويستدرِجكم الله بطريقة إصابته الذكيّة والخفيّة ليصِل إلى من يشاء الله من كبرائكم من حيث لا يعلمون، وأرى منظمة الصحة العالمية لا يعتبرونه وباءً عالميّاً بعد! كونهم بزعمهم سوف يسيطرون عليه وإنّهم لكاذبون، فكيف يسيطرون على عذاب الله؟! ولكنّي الإمام المهديّ ناصر محمدٍ اليمانيّ خليفة الله على العالمين أفتيكم بالحق أنّه ليس مجرّد وباءٍ عالميٍّ بل عذابٌ عالميٌّ، وبما أنّه من صنف العذاب الأدنى دون العذاب الأكبر لعلكم ترجعون فحتماً الوفيات قليلٌ بادئ الأمر ولكنّ الإصابات الآن بالملايين وكثيرٌ منهم لا يعلمون أنّهم مصابون وذلك مكرٌ من الله حتى يصيبوا قوماً آخرين يظنّون أنفسهم في مأمنٍ من عذاب الله الخانق للجهاز التنفسيّ فيضيق عليه تنفّس الهواء شيئاً فشيئاً كأنّما يصّعّد في السماء حتى يختنق بسبب التصاق الجهاز التنفسيّ وقناته، فكيف لا يصيب الله المستكبرين مَن يشاء الله منهم وهم أولى به صِليّاً؟ أولئك المعرضون عن ذكر ربّهم لعلهم يرجعون ويُهلك به الله من يشاء منهم موعظةً للعالمين لعلهم يرجعون إلى ربّهم الحق بالتضرّع والدّعاء أن يكشف عنهم عذابه ويعِدون الله أن يتّبعون كتابه القرآن العظيم ويسألوا الله التثبيت الذي يحول بينهم وبين قلوبهم فيرجون من الله أن يثبّت قلوبهم على الوفاء بما وعدوه أن يجنّبهم عذابه فيكشفَه عنهم ليتّبعوا كتابه القرآن العظيم ليكونوا من المهتدين.

وما أريد أن أختم به بياني هذا هو النداء من الله في محكم كتابه في أثناء موعظة عذابه بمرض الصدور، تصديقاً لقول الله تعالى:
{ يَا أَيُّهَا النَّاسُ قَدْ جَاءَتْكُم مَّوْعِظَةٌ مِّن رَّبِّكُمْ وَشِفَاءٌ لِّمَا فِي الصُّدُورِ وَهُدًى وَرَحْمَةٌ لِّلْمُؤْمِنِينَ
﴿٥٧﴾ } صدق الله العظيم [يونس].. فتلك موعظة عذابٍ موعظة للمتقين.

وأعلم أنّ ذلك عذابٌ ووجعٌ وهلعٌ كبيرٌ للشعوب لعلّهم يتوبون فيعبدون الله وحده لا شريك له، ويتوبون من كبائر الإثم والظلم والفواحش ما ظهر منها وما بطن سرّاً وجهراً ويتوضّأون الوضوء الكامل ليعبدوا الله وحده لا شريك له فلا يدعون مع الله أحداً، واعلموا علم اليقين أنّه عذابٌ عالميٌّ خفيّ المكر من الله الواحد القهار وليس مجرّد وباءٍ كما تزعمون، هيهات هيهات ولسوف تعلمون، ففِرّوا من الله إليه إنّي لكم منه نذيرٌ مبينُ، ولا تغلقوا بيوته عن الفارّين إلى ربّهم ليقيموا الصلاة لربّهم وحده لا شريك له، وأنّ المساجد لله فلا يدعون مع الله أحداً، ومن دخل بيوت الله لعبادة ربّه كان آمناً من فيروس الاختناق حتى ولو دخل معه مُصابون فارّون إلى الله فلن يُصيبَ المصلّين الصالحين الذين آمنوا وعلى ربّهم يتوكلون، فتوكّلوا على الله إن كنتم مؤمنين.

واعلموا أنّ فيروس كورونا عذابٌ جديدٌ ذو بأسٍ شديدٍ داءُ الصّدور شيئاً فشيئاً حتى يقطع نَفَسَ مَن يشاء الله، ومن شُفيَ منه فليعلم أنّه ليس بسبب علاج الأطباء بل بسبب دعائه لله أرحم الراحمين، فلا ينبغى لهم أن يجدوا لعذاب الله علاجاً كونه ليس ابتلاءً لتمحيص ما في صدوركم بل عذابٌ يصيب صدور من يشاء الله من المعرضين منكم لعلّهم يرجعون، ومنكم من يتوفّاه الموت بعذاب الاختناق ذلكم ما تسمّونه (فيروس كورونا) وليس إلا من العذاب الأدنى لكثيرٍ من الناس لعلهم يرجعون ولربّهم يتضرّعون فيكشف عنهم سوء العذاب ويتّبعوا الكتاب الحق من ربّهم القرآن العظيم.

ولا ولن يكشف عن أصحاب السّجود على ما يسمونه تراب الحسين! فما أنزل الله بذلك من سلطان لا في القرآن ولا في سُنّة البيان الحق من ربّهم بل ابتدعوها من عند أنفسهم، ولا ولن يكشف عن أصحاب دعاءِ مَن في القبور ليكشفوا عنهم السوء! فلا يسمعون دعاءهم ولو سمعوا لما استجابوا لهم ويوم القيامة يكفرون بشركهم ويتبرّأون منهم ويكونون عليهم ضِدّاً، فلكم حذّرناكم ونصحناكُم أن لا تدعوا مع الله أحداً ولكن للأسف! وما يؤمن أكثرهم بالله إلا وهم مشركون، وكذلك نحذّر (الظالمين بشكلٍ عامٍ) كُبراءهم ومن يليهم في بلاد المسلمين والعالمين من عذاب الله الأدنى وعذاب آياتٍ أُخر حتى يظلّهم العذاب الأكبر للذين طغَوا في البلاد وظلموا شعوبهم بغير الحق فأكثروا في الأرض الفساد، إنّ ربّك لهم لبالمرصاد.

ونحذّرهم كذلك من عذاب كويكب العذاب الراجفة ترجف وراء المحيط الأطلسي إلى الغرب منه في الولايات المتحدة الأمريكية فيثير نقع تراب أرضهم فيملأ بتراب أرضهم فضاء العالم وموجة ضاربة تنتشر بأصقاع هذا العالم بأسره ولسوف تعلمون إنّا لصادقون بإذن الله ربّ العالمين، وكوكب سقر من بعد ذلك اذا لم يُحدث لكم كويكب العذاب ذكرى، فاتّقوا الله يا أولي الألباب.

وجاء الفساد الأكبر الموعود في أرض المسجد الأقصى المبارك أولى القبلتين، ألا وإنّ حرمة المسجد الأقصى عند الله كحرمة المسجد الحرام يا من بِعتُم بيت الله المعظّم، فلن تجدوا لكم مِنَ الله مِنْ وليٍّ ولا واقٍ من عذابه ولسوف تخسرون الدّنيا والآخرة، ذلك هو الخسران المبين إنّي لكم ناصحٌ أمينٌ، وجاءكم الموت وأنتم في غفلة معرضون، اللهم قد بلّغتُ.. اللهم فاشهدْ، وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين.

خليفة الله وعبدُه؛ الإمام المهديّ ناصرُ محمدٍ اليمانيّ.

اضغط هنا لقراءة البيان المقتبس..