[ لمتابعة رابط المشـاركـــــــــة الأصليَّة للبيــــــــــــــان ]
الإمام ناصر محمد اليماني
20 - شعبان - 1433 هـ
10 - 07 - 2012 مـ

۲۰-تیر-۱۳۹۰ه.ش.
10:41 صباحاً
ــــــــــــــــــــ

چقدر پاسخ‌های شما باعث شادمانی مهدی منتظر می‌شود؛ ای جماعت انصاری که یقین آورده‌اید و دوست‌دار پروردگار عالمیان هستید؛ همان طور که بیان حق باعث شادمانی و گشوده شدن سینه‌هایتان می‌گردد

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على جدي محمد رسول الله وآله الأطهار وجميع أنصار الله إلى اليوم الآخر، أمّا بعد..
سلام خداوند بر انصار پیشگام برگزیده عزیزم در دوران گفتگو قبل از ظهور؛ سلام برما و بندگان صالح خداوند و سلام بر رسولان الهی و الحمدلله رب العالمین....
انصار عزیزم؛ به خداوند قسم امام مهدی در تک تک پاسخ‌های شما تدبر کرده و از برخی از این پاسخ‌ها لذت برده و قلبش گشاده و شادمان می‌گردد به خصوص نوشته کسانی از شما که یقین آورده‌اند و حقّ را به صورت واضح و کاملاً روشن و بدون غبار می‌بینند. خداوند نور گروهی دیگر از انصار را هنوز کامل نکرده است؛ ولی حرجی بر آنان نیست. مانند نور چشمم احمد السودانی که خدا از او راضی باشد و راضیش کند؛ خداوند نور او را کامل خواهد کرد و از یقین کنندگان خواهد شد. درمورد صحابه محمد رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم نیز همین طور بود. همه ‌آنها یک دفعه یقین نیاوردند؛ بلکه هر بار که آیه جدیدی نازل می‌شد؛ ایمان آنها نسبت به حقّ آمده از نزد پروردگارشان بیشتر شده و شادمان می‌شوند که در مسیر حقّ پروردگارشان هستند. اما منافقانی که تظاهر به ایمان می‌کردند و مکر خود برای بازداشتن مردم از ذکر را پنهان می‌کردند؛ بر پلیدیشان افزوده می‌شد. خداوند تعالی می‌فرماید:
{وَإِذَا مَا أُنزِلَتْ سُورَ‌ةٌ فَمِنْهُم مَّن يَقُولُ أَيُّكُمْ زَادَتْهُ هَـٰذِهِ إِيمَانًا فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا فَزَادَتْهُمْ إِيمَانًا وَهُمْ يَسْتَبْشِرُ‌ونَ ﴿١٢٤﴾ وَأَمَّا الَّذِينَ فِي قُلُوبِهِم مَّرَ‌ضٌ فَزَادَتْهُمْ رِ‌جْسًا إِلَىٰ رِ‌جْسِهِمْ وَمَاتُوا وَهُمْ كَافِرُ‌ونَ ﴿١٢٥﴾} صدق الله العظيم [التوبة].
از این آیات به میزان یقین در قلب صحابه محمد رسول الله -صلى الله عليهم وأسلّم تسليماً- پی برده و می‌بینیم قلب همه‌ی آنها به صورت آنی به یقین نرسیده بود؛ بلکه با نزول هر آیه‌ی جدید به تدریج نور آنها فزونی می‌گرفت و بشارتی برای آنان بود که در مسیر حقّ آشکار و مبین هستند. چون دشمنان خداوند شب و روز تلاش می‌کنند تا آنها نسبت به حق آمده از نزد پروردگارشان شک کنند ولی آیات به تدریج نازل می‌شد؛ مثل انصار امام مهدی در زمان گفتگو قبل از ظهور؛ هربار که شایعه پراکنان -که قصد ایجاد اضطراب و تشویش دارند- آنها را به شک بیندازند و یا به برخی بیانات که حاوی اسراری هستند اشکال بگیرند؛ بیان دیگری می‌آید و شک و تردید را از نفس آنان زدوده و به ایمانشان افزوده شده و شادمان می‌شوند که در مسیر حقّ پروردگارشان هستند و قلبشان مطمئن شده و چشمشان روشن شود. مثل آنها مانند صحابه مکرم رسول الله است که هربار آیه‌ای نازل می‌شد ایمانشان نسبت به حقّ آمده از نزد پروردگارشان بیشتر می‌شود و بشارتی برای آنان است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَإِذَا مَا أُنزِلَتْ سُورَ‌ةٌ فَمِنْهُم مَّن يَقُولُ أَيُّكُمْ زَادَتْهُ هَـٰذِهِ إِيمَانًا فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا فَزَادَتْهُمْ إِيمَانًا وَهُمْ يَسْتَبْشِرُ‌ونَ ﴿١٢٤﴾ وَأَمَّا الَّذِينَ فِي قُلُوبِهِم مَّرَ‌ضٌ فَزَادَتْهُمْ رِ‌جْسًا إِلَىٰ رِ‌جْسِهِمْ وَمَاتُوا وَهُمْ كَافِرُ‌ونَ ﴿١٢٥﴾} صدق الله العظيم [التوبة].
عزیزان من؛ هرکس طائف شیطانی وسوسه‌اش کرد و گرفتار وسوسه‌های شیطانی شد؛ حقیقت نعیم اعظم را به یاد آورد و به قلبش بنگرد تا ببیند آیا قلبش به ملکوت بهشت و نعیم آن راضی می‌شود در حالی که حبیب او در نفس خود برای بندگانی که در حق خود ظلم کرده و از گمراهان هستند حزین و متحسر است؟ سپس می‌بیند که قلبش بازهم اصرار دارد که بر عهدی که در نفس خود با پروردگارش بسته باقی بماند و راضی نشود مگر خدا راضی شود؛ پس بینا شده و یقین به آنان بازمی‌گردد و طائف شیطان رجیم و مسّ آن از قلبشان رفته و طاهر و پاک می‌شود. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{إِنَّ الَّذِينَ اتَّقَواْ إِذَا مَسَّهُمْ طَائِفٌ مِّنَ الشَّيْطَانِ تَذَكَّرُواْ فَإِذَا هُم مُّبْصِرُونَ} صدق الله العظيم [الأعراف:۲۰۱]
انصار پیشگام برگزیده عزیزم؛ از وسوسه‌های شیطان که قصد دارد، بدون برهان آشکارشما را در مورد حق آمده از نزد پروردگارتان به شک بیندازد، برحذر باشید؛ آیا بعد از حقّ چیزی جز گمراهی باقی می‌ماند؟ پس از شاکران باشید. قلب همه‌ی شما گرفتار وسوسه شیطان نمی‌شود؛ بلکه قلب بعضی از شما گرفتار می‌شود؛ پس اصرار خود برای تحقق نعیم اعظم را به یاد آورید؛ والله تا زمانی که برای تحقق نعیم اعظم مصرّ هستید؛ خداوند شما را از حقّ به فتنه نمی‌اندازد؛ بگویید:
"راضی نمی‌شویم تا حبیب قلب ما پروردگارم راضی شود". پس صبر کنید و یکدیگر را به صبر دعوت کرده و ایستادگی کنید و از خدا بترسید و با تمام توانتان از هر راه و وسیله‌ای بیان حقّ قرآن را به اطلاع مردم برسانید؛ چقدر پاداش مبلغان بیان حقّ به مردم جهان بزرگ است و چقدر پاداش مترجمین بیان حق به زبان‌های دیگر برای مردم جهان عظیم است ؛ چون قرآن عظیم رساله خداوند برای تمام مردم جهان است.
پس ابلاغ کرده و ملول و خسته نشده و سستی نکنید؛ صبر کرده و یک دیگر را به صبر تشویق کرده و ایستادگی کرده و از خدا بترسید باشد که مورد رحمت قرار بگیرید. به ساکنان زمین رحم کنید تا آن کس که در آسمان است به شما رحم کند. بشارت دهید و با حکمت و موعظه حسنه مردم را به سوی خداوند دعوت کنید؛ مردم را نرانید و خشم خود را فرو برید و اگر مردم ناسزا گفتند؛ این از وعده‌هایی است که خداوند- رخ دادن آن را- به شما داده است. خداوند تعالی می‌فرماید:
{لَتُبْلَوُنَّ فِي أَمْوَالِكُمْ وَأَنفُسِكُمْ وَلَتَسْمَعُنَّ مِنَ الَّذِينَ أُوتُواْ الْكِتَابَ مِن قَبْلِكُمْ وَمِنَ الَّذِينَ أَشْرَكُواْ أَذًى كَثِيراً وَإِن تَصْبِرُواْ وَتَتَّقُواْ فَإِنَّ ذَلِكَ مِنْ عَزْمِ الأُمُورِ} صدق الله العظيم [آل عمران:۱۸۶].
شاید یکی از انصار پیشگام برگزیده در دوران گفتگو قبل از ظهور که خداوند محبت بزرگی نسبت به امام مهدی در قلبش نهاده است بخواهد بگوید:" امام ناصر محمد ما می‌توانیم در برابر ناسزا و فحاشی با تمام زبان‌های عالم به خودمان صبر داده و آن را تحمل کنیم؛ ما صبر کرده و به خاطر خداوند از ظلم مردم در حق خود می‌گذریم و خشم خود را فرو می‌خوریم. اما نمی‌دانی وقتی شما را لعن کرده و به شما ناسزا و دشنام می‌دهند، از شدت محبت به خلیفه‌ی الهی که خداوند با او ما را از تاریکی به نور هدایت کرده، دیگر صبرمان به سر رسیده و نمی‌توانیم خشم خود را فرونشانیم ". امام مهدی ناصر محمد یمانی در پاسخشان می‌گوید: دوستان من و دوست‌داران جدّم محمد رسول الله -صلى الله عليه وآله وسلم- و محبان خدا؛ ای قومی که محبوب خداوند هستید و محب او؛ من خدا را به شهادت می‌گیرم؛ شما را به شهادت می‌گیرم و شاهد بودن خداوند کافی است؛ که من از تمام مسلمانانی که به من ظلم کرده و یا به من ناسزا و دشنام داده یا لعنتم کردند می‌گذرم و می‌گویم: خداوندا از مسلمانان عزیزم درگذر. آنها نمی‌دانند به خلیفه خدا و بنده‌اش امام مهدی ناصر محمد یمانی ناسزا و دشنام می‌دهند. خدایا آنها را بیامرز. خدایا آنان در ذمه تو هستند. خداوندا نسبت به آنان خشمگین مشو و به خاطر سخنان بیهوده‌ای که درباره امام مهدی می‌گویند؛ گرفتارشان مکن. خداوندا بنده‌ات به خاطر ذات کریم تو، تمام اذیت و آزاری که در گذشته انجام داده‌اند و آنچه که در آینده انجام خواهند داد را بخشیده است؛ از آنان درگذر و مورد عفوشان قرار ده و آنان را به خاطر بنده‌ات هدایت فرما و تو بیش از این بنده‌ات نسبت به آنان رحیمی و وعده تو حق است و تو ارحم الراحمینی؛ ای خداوندی که رحمت و علمت همه چیز را در برمی‌گیرد یا ارحم الراحمین.
ای دوست‌داران خدا و رسول خدا و خلیفه‌اش؛ اگر شنیدید یکی از مسلمانان به امام مهدی دشنام می‌دهد؛ از این بیان برایش نقل قول بیاورید و بشارت دهید که از اعمالشان گذشته‌ام و انصار خود را از گرفتن انتقام امامشان با دادن ناسزا و دشنام منع کرده است و این که به آنان سلام گفته و از جاهلان روگردانند.
وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
أخوكم في دين الله الذليل على المؤمنين العزيز على الكافرين الشياطين؛ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني

اقتباس المشاركة 50870 من موضوع فكم تشرح صدر المهديّ المنتظَر ردودكم يا معشر الأنصار الموقنين أحباب ربّ العالمين كما يشرح البيان الحقّ صدوركم..

الإمام ناصر محمد اليماني
20 - 08 - 1433 هـ
10 - 07 - 2012 مـ
10:41 صباحاً

[ لمتابعة رابط المشـاركـــــــــة الأصليَّة للبيــــــــــــــان ]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=50867
ــــــــــــــــــــ

فكم تشرح صدر المهديّ المنتظَر ردودكم يا معشر الأنصار الموقنين أحباب ربّ العالمين كما يشرح البيان الحقّ صدوركم..

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على جدي محمد رسول الله وآله الأطهار وجميع أنصار الله إلى اليوم الآخر، أمّا بعد..
سلامُ الله عليكم يا أحبتي الأنصار السابقين الأخيار في عصر الحوار من قبل الظهور، السلامُ علينا وعلى عباد الله الصالحين، وسلامٌ على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين..

ويا أحبتي الأنصار، وتالله إنّ الإمام المهديّ ليتدبر في ردودكم واحداً واحداً وأستمتع ببعضها وينشرح بها صدري خصوصاً بيانات الموقنين منكم الذين يبصرون الحقّ جليّاً لا غبار عليه، وآخرون من الأنصار لما يتمم الله لهم نورهم ولا حرج عليهم كأمثال حبيبي وقرة عيني أحمد السوداني رضي الله عنه وأرضاه؛ سوف يتمِّم الله له نوره فيجعله من الموقنين، فكذلك كان صحابة محمد رسول الله - صلى الله عليه وآله وسلم - لم يكونوا من الموقنين جميعاً في آنٍ واحدٍ؛ بل كلما نزلت آيةٌ جديدةٌ تزيدهم إيماناً بالحقّ من ربّهم ويستبشرون أنهم على الحقّ من ربّهم، وأما المنافقون الذين يظهرون الإيمان ويبطنون المكر والصدّ عن الذكر فتزيدهم رجساً إلى رجسهم. وقال الله تعالى:

ونستنبط من هذه الآية درجات اليقين في قلوب صحابة محمد رسول الله -صلى الله عليهم وأسلّم تسليماً- أنّ اليقين لم يأتِ إلى قلوبهم جميعاً جملةً واحدةً بل كلما جاءت آيةٌ جديدةٌ يزيد نورهم شيئاً فشيئاً فيستبشرون أنهم على الحقّ المبين، كون أعداء الله يسعون الليل والنهار إلى تشكيكهم في الحقّ من ربّهم ولكن الآيات تتنزل على مكثٍ لتثبيتهم كمثل أنصار الإمام المهديّ في عصر الحوار من قبل الظهور، فكلما أراد المرجفون تشكيكهم أو أشكل عليهم فَهْمُ بعض أسرار البيان ومن ثم يأتي بيانٌ آخر فأزال الريبة من أنفسهم وزادهم إيماناً وهم يستبشرون أنهم على الحقّ من ربهم فتطمئن قلوبهم وتقرَّ أعينهم، ومثلهم كمثل صحابة رسول الله المكرمين كلما تَنَزَّلت آيةٌ تزيدهم إيماناً بالحقّ من ربهم وهم يستبشرون. تصديقاً لقول الله تعالى:

ويا أحبتي في الله، فمن مسّه طائفٌ من الشيطان فليتذكر حقيقة النّعيم الأعظم ومن ثم ينظر إلى قلبه فهل يجد في قلبه أنه سوف يرضى بملكوت الجنة ونعيمها وحبيبه متحسرٌ وحزينٌ في نفسه على عباده الذين ظلموا أنفسهم من الضالين؟ ثم يجد الإصرار يتجدد في قلبه من جديد على الثبات على العهد الذي قطعه على نفسه لربه أن لا يرضى حتى يرضى، فإذا هم مبصرون فأبدلهم باليقين وأذهب طائف الشيطان الرجيم من قلوبهم وطهرهم تطهيراً. تصديقاً لقول الله تعالى:
{إِنَّ الَّذِينَ اتَّقَواْ إِذَا مَسَّهُمْ طَائِفٌ مِّنَ الشَّيْطَانِ تَذَكَّرُواْ فَإِذَا هُم مُّبْصِرُونَ} صدق الله العظيم [الأعراف:201]

ويا أحبتي الانصار السابقين الاخيار فاحذروا طائف الشيطان من غير سلطانٍ مبينٍ في التشكيك في الحقّ من ربكم؛ فهل بعد الحقّ إلا الضلال؟ فكونوا من الشاكرين. ولم يحدث الطائف في قلوبكم جميعاً؛ بل في قلوب بعضٍ منكم فتذكروا إصراركم على تحقيق النعيم الأعظم، فوالله لا يفتننكم الله عن الحقّ ما دمتم مصرّين على تحقيق النعيم الأعظم فتقولون:
"لن نرضى حتى يرضى ربنا حبيب قلوبنا". واصبروا وصابروا ورابطوا واتقوا الله وبلّغوا البيان الحقّ للقرآن ما استطعتم بكل حيلةٍ ووسيلةٍ، فما أعظم أجور المبلغين البيان الحقّ للعالمين، وما أبلغ أجور المترجمين البيان الحقّ إلى لغات العالمين كون القرآن العظيم رسالة من الله شاملة للناس أجمعين.

فبلغوا ولا تملّوا ولا تهنوا ولا تستكينوا واصبروا وصابروا ورابطوا واتقوا الله لعلكم ترحمون، وارحموا من في الأرض يرحمكم من في السماء، وبشرّوا وادعوا إلى سبيل الله بالحكمة والموعظة الحسنة، ولا تنفروا واكظموا غيظكم وإن شتمكم الناس فذلك مما وعدكم الله به. تصديقاً لقول الله تعالى: {لَتُبْلَوُنَّ فِي أَمْوَالِكُمْ وَأَنفُسِكُمْ وَلَتَسْمَعُنَّ مِنَ الَّذِينَ أُوتُواْ الْكِتَابَ مِن قَبْلِكُمْ وَمِنَ الَّذِينَ أَشْرَكُواْ أَذًى كَثِيراً وَإِن تَصْبِرُواْ وَتَتَّقُواْ فَإِنَّ ذَلِكَ مِنْ عَزْمِ الأُمُورِ} صدق الله العظيم [آل عمران:186].

ولربّما يودّ أحبتي الأنصار السابقين الأخيار في عصر الحوار من قبل الظهور ممن ألقى الله في قلوبهم حباً عظيماً للإمام المهديّ أن يقولوا: "يا إمام ناصر محمد نحن قادرون على الصبر والتحمل في سبّنا وشتمنا بكل لغات العالم فسوف نصبر ونكظم غيظنا من أجل الله ونعفو عن الناس في حقنا، ولكن يا إمامنا إنك لا تعلم حين نجدهم يلعنونك ويسبّونك ويشتمونك فهنا ينفد صبرنا فلا نستطيع أن نكظم غيظنا من شدة حبنا لخليفة الله الذي أخرجنا الله به من الظلمات إلى النور". ومن ثمّ يردّ عليهم الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني وأقول: " يا أحباب قلبي وأحباب جدّي محمد رسول الله -صلى الله عليه وآله وسلم- يا أحباب الله؛ قوماً يحبهم ويحبونه، إني أشهد الله وأشهدكم وكفى بالله شهيداً أن قد عفوت عمن ظلمني بما ليس فيني أو شتمني أو سبني أو لعنني من المسلمين، وأقول: اللهم اغفر لأحبتي في الله المسلمين فإنهم لا يعلمون أنهم يسبّون ويشتمون خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني، اللهم فاغفر لهم، اللهم إنهم في ذمتك، اللهم لا تغضب عليهم ولا تصبهم بحصائد ألسنتهم في الإمام المهديّ، اللهم إني عبدك قد عفوت ما تقدم منهم من الأذى وما تأخر لوجهك الكريم، اللهم فاعف عنهم واغفر لهم وأهدهم من أجل عبدك وأنت أرحم بهم من عبدك ووعدك الحقّ وأنت أرحم الراحمين، يا من وسعت كل شيءٍ رحمةً وعلماً، يا أرحم الراحمين.

ويا أحباب الله ورسوله وخليفته فإذا سمعتم أحد المسلمين يشتم الإمام المهديّ فليكن جوابكم عليهم الاقتباس من بياني هذا فبشروهم أني قد عفوت عنهم مسبقاً ونهيت أنصاري عن الأخذ بثأر إمامهم برد السبِّ والشتم وأن يقولوا سلاماً ويعرضوا عن الجاهلين"، وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..

أخوكم في دين الله الذليل على المؤمنين العزيز على الكافرين الشياطين؛ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
ـــــــــــــــــــــ

اضغط هنا لقراءة البيان المقتبس..