الإمام ناصر محمد اليماني
24 - جمادى الأولى - 1441 هـ
19 - 01 - 2020 مـ
۲۹-دی-۱۳۹۸ه.ش.
06:34 صباحاً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=322284

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
مرا از تصمیم خود منصرف نخواهی کرد ای مجری خبری ، سلطان القدسی که به دنبال شهرتی و چه بد شهرتی است ؛ شهرت تو

سلیطان القدسی؛ آیا می‌دانی من خبر دارم چرا بعد از یک سال و دو ماه خودداری از گفتگو با ما؛ برای‌ چه الآن برگشته‌ای؟ با اینکه ما در قسمت گفتگوی پایگاه بخشی را به تو اختصاص داده و گفتگو با تو را آغاز کردیم؛ ولی تو جناب سلیطان آن را رد کرده و تقریباً یک سال و دو ماه بود که فرار کرده بودی تا اینکه با خبر شدی امام مهدی ناصر محمد یمانی تصمیم گرفته تا سطح گفتگوها را بالا برده و فقط با مفتیان کشورهای اسلامی عربی و غیر عربی گفتگو کند و بعد از چهارده سال دیگر به علمای رده‌های پایین‌تر فرصت بیشتری برای گفتگو ندهد؛ تعداد زیادی از آنها در طول این مدت با اسامی مستعار با من گفتگو کرده‌اند.
مهم این که با توجه به وضعیت بحرانی در منطقه عربی، سطح گفتگوها بالا رفته و منحصر به مفتیان دول عربی یا اسلامی شده است و حال سلیطان برای گفتگو به سراغ ما آمده است؛ ای کسی که یک سال و دو ماه است که فراری بودی در حالی که می‌دانستی برای گفتگو، بخشی را به تو اختصاص داده بودیم! و می‌دانیم چرا در این زمان بازگشته‌ای. بعد از اینکه فهمیدی تصمیم نهایی ناصر محمد یمانی بر این قرار گرفته تا با مفتیان ملت‌ها گفتگو کند؛ یعنی مفتی-اعظم- هر یک از دول اسلامی چه عربی و چه غیر عربی و سپس فرمان دادیم در صفحه اصلی پایگاه‌مان برای هر مفتی بخشی با نام خود او باز شود و این تصمیم برای این بود که توپ در دروازه‌ی مفتیان کشورهای عربی باشد تا مجبور شوند با ما گفتکو کنند یا مردم کشورشان دریابند که مفتیشان -از گفتگو- می‌گریزد؛ لذا سلطان القدسی جلو آمد تا توپ را از دروازه‌ی مفتیان به دروازه‌ی سلطان القدسی بیندازد -که تنها یک مجری و عامل رسانه‌ای است-! ولی من به کسانی که بعد از اتخاذ این تصمیم از جانب من تو را فرستاده‌اند، می‌گویم: موفق نخواهید شد. من از تصمیم نهایی خود مبنی بر اینکه دیگر تنها با مفتیان دول عربی یا اسلامی گفتگو خواهم کرد؛ بازنمی‌گردم. علما کنار بکشند و فرصت را به مفتیان کشورها بدهند تا با امام ناصر محمد یمانی روبرو شوند چون اگر مفتی کشور تصدیق کند؛ مردم آن کشور هم تصدیق خواهند کرد. راه را کوتاه کردیم؛ توپ همچنان در دروازه‌ی مفتیان دول اسلامی است؛ چطور برای کسی که فقط یک مجری شبکه خبری است از تصمیم خودم بازگردم؟ سلطان القدسی من در برابر تو تکبر نمی‌ورزم؛ با اینکه با سوء استفاده از شبکه‌های خبری و با بدزبانی برعلیه امام مهدی ناصر محمد یمانی اعلان جنگ کردی؛ ولی من یک سال و دو ماه قبل، بخشی را به تو اختصاص دادم و یک سال و دو ماه است که به تو خبر داده شده و بیش از یک سال قبل بیانی برایت نوشتیم و خبرش را به تو دادیم؛ ولی جناب سلطان تو یک سال و دو ماه است که سرباز زده و گریختی. چند ماهی منتظر ماندیم شاید جرأت گفتگو کردن را پیدا کنی ولی سرباز زدی؛ شخصی با نام تو ثبت نام کرد و خود تو در صفحه‌ی شخصی‌ات به ما ابلاغ کردی که آن شخص نیستی و با امام ناصر محمد یمانی گفتگو نخواهی کرد؛ لذا تو را رها کرده و به حال خود گذاشتیم.
سؤالی که مطرح می‌شود این است که: چرا بعد از تصمیم ما به گفتگو با مفتیان کشورها که همچنان از گفتگو گریزانند؛ تو برای گفتگو آمده‌ای؟ آیا می خواهی توپ را از دروازه‌ی آنها در بیاورم و به دروازه فردی که فقط یک مجری خبری است بیندازم؟ سلطان القدسی مکر تو بی‌فایده است و من از تصمیم خود باز نمی‌گردم و توپ همچنان در دروازه‌ی مفتیان تمام دول اسلامی عربی و غیر عربی است. جناب سلطان توپ را در دروازه‌ی آنها رها کن؛ بعد یک سال و دو ماه قطار از دستت رفت. اگر تازه فهمیده بودی بخشی را برایت اختصاص داده‌ایم؛ عذری داشتی ولی تو از همان اولین روزی که بخش مخصوص به تو افتتاح شد؛ از آن خبر داشتی؛ چند بار پشت سرهم به تو خبر دادیم ولی در صفحه خودت آن را رد کرده و از گفتگو روگرداندی و حال با این مکر خبیثانه بازگشته‌ای. چون وقتی دیدی توپ امام مهدی ناصر محمد یمانی در دروازه‌ی مفتیان کشورهای اسلامی افتاده و ملت‌ها منتظرند ببینند کدام شیرمردی قبول می‌کند گام جلو گذاشته و با امام مهدی ناصر محمد یمانی گفتگو کند؛ قلبت منفجر شد. من فرصت نمی‌دهم توپ از دروازه‌ی علمای بزرگ این امت بزرگ خارج شده و به زمین یک مجری خبری بیفتد. بلکه توپ امام مهدی ناصر محمد یمانی همچنان در دروازه مفتیان کشورها قرار دارد و من از تصمیم خود بازنمی‌گردم و تو و همراهانت می‌توانید هر فتوایی که از بیانات من استنباط می‌کنید و به نظرتان حجتی بر علیه من است جمع کنید و هرنکته‌ای که گمان می‌کنید حجت شما در برابر ناصر محمد یمانی است را به آن اضافه کنید. تو و تشکیک کنندگانی که درکنار تو هستند با یافته‌هایتان به کسانی که می‌خواهند با من گفتگو کنند، یاری کنید؛ جناب سلطان مهم این است که مفتی یک کشور با من گفتگو کند. این کار را بکن تا شاید یک مفتی جرأت کند با گمان این که در برابر من حجت خواهد آورد؛ قدم پیش بگذارد. خواهیم دیدید این تدلیس تو نفعی برایت خواهد داشت یا نه؟ و خواهیم دید آیا بر اساس کتاب، نبیّ بعد از موسی؛ هارون است؟ و خواهیم دید آیا این درست است که نبی الله هارون بگوید: در تابوت، ماترک آل موسی و من باقی مانده یا درست این است که بگوید ماترک آل موسی و آل هارون در تابوت است؟ چون در آن چیزی است که همسر هارون از اهل بیتش در آن نهاده است؛ چرا که آنها، دو اهل بیت بودند و نبیّ الله هارون در سال فتح و قبل از آمدن تابوت سکینه از دنیا رفته‌ است.
از این به بعد دیگر حتی یک نکته هم در جواب تو نمی‌گویم تا باعث نشوی از تصمیم درمورد -عدم- گفتگو با تو بازگردم؛ من تنها به مفتیان کشورها پاسخ خواهم داد. جناب سلطان! تو و هر کسی که همراه توست تا می‌توانید از بیانات نکته بیاورید؛ شما و آن مجموعه نزدیک به بیست نفر از علمایی که تو در مدت زمانی که ناصر محمد یمانی در زندان انصار الله بود؛ با آنها گفتگو می‌کردی. شما به من ناسزا گفته و از زندانی شدنم خوشحال بودید و روزی که از آزاد شدنم باخبر شدید؛ چهر‌ه‌تان تیره و دژم گشت، چون اگر اتفاق خوبی برای من بیفتد بدتان می‌آید. آن چهره‌هایی که بر آنها غبار نشسته و تیرگى و سیاهى، صورت آنان را پوشانده بود[ اشاره به آیات کریمه سوره عبس: وَوُجُوهٌ يَوْمَئِذٍ عَلَيْهَا غَبَرَةٌ ﴿٤٠﴾ تَرْهَقُهَا قَتَرَةٌ ﴿٤١﴾] ودر شبکه تو ظاهر می‌شدند با گمان اینکه من دیگر آزاد نخواهم شد؛ ناپدید شدند.
جناب سلطان! درمورد تو به حقّ فتوا خواهم داد؛ هرچقدر هم بیانات امام مهدی ناصر محمد یمانی را بخوانی؛ قلبت روشن و نورانی نمی‌شود، بلکه بر پلیدی و رجس آن افزوده می‌گردد، چون در این بیانات به دنبال حقّ نمی‌گردی و اگر حقّ بودن آنها را دریابی از آن پیروی نمی‌کنی جناب سلطان؛ چون از حق اکراه داری و از کسانی هستی که اگر حق برایشان روشن شود؛ غرور و تعصب آنان را به گناه می‌کشاند. شاید روح تو به خاطر تلاش برای بازداشتن مردم از راه بیان حق قرآن در حالی که می‌دانی این بیان حق قرآن است؛ روحی شیطانی شده باشد. خداوند به حقّ بین من و تو امثال تو حکم خواهد کرد و او خیر الفاصلین است.
فعلا بخش مربوط به تو را می‌بندیم. بعد از اینکه تصمیم گرفتیم سطح گفتگوها را بالا برده و با مفتیان کشورهای عربی و اسلامی گفتگو کنیم؛ فرصتت از دست رفت و نمی‌توانی کاری کنی که از تصمیم خود بازگردم و مکر تو شکست خورده سلطان احمد القدسی. وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين.
خليفة الله وعبده الإمام ناصر محمد اليماني
ـــــــــــــــــــــــــــــــــ

اقتباس المشاركة 322285 من موضوع لن تُرجِعني عن اتّخاذ قراري يا أيّها الإعلاميّ سلطان أحمد القدسي الذي يريد الشهرة، وبِئس الشهرة شهرتك ..

الإمام ناصر محمد اليماني
24 - جمادى الأولى - 1441 هـ
19 - 01 - 2020 مـ
06:34 صباحاً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=322284

لن تُرجِعني عن اتّخاذ قراري يا أيّها الإعلاميّ سلطان أحمد القدسي الذي يريد الشهرة، وبِئس الشهرة شهرتك ..

بسم الله الرحمن الرحيم، وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للِه ربِّ العالمين، أما بعد..
هل تعلم يا سليطان القدسي أنّي أعلمُ عن سبب مجيئك الآن بعد أن رفضتَ حوارنا منذ سنة وشهرين؟ برغم أننا فتحنا لك قسماً للحوار وبدأنا بدعوتك للحوار ولكنّك رفضت يا سليطان ولذت بالفرار منذ سنة وشهرين تقريباً، وحتى إذا علمتَ أنّ الإمام المهدي ناصر محمد اليماني اتّخذ القرار ورفع مستوى الحوار حصريّا مع مفتي الديار في الشعوب الإسلامية العربية والأعجمية ومن دون العلماء الصغار بعد أن أعطيناهم فرصةً للحوار أربعةَ عشرَ سنةٍ، وكثيرٌ منهم يحاورنني بأسماءٍ مستعارة.

والمهم.. فنظراً للأوضاع الكبرى على الساحة العربية رفعتُ الحوار مع مفتي كل دولة عربية أو إسلامية حصريّا، والآن يا سليطان جئتنا للحوار أيّها الفارّ منذ سنة وشهرين منذ أن فتحنا لك قسماً خاصاً! ونعلم عن سبب مجيئك في هذا التوقيت؛ وهو بعد أن علمتَ أنّ ناصر محمد اليماني اتّخذ القرار النهائي لحوار مفتي ديار الشعوب؛ أي مفتي كل دولة إسلامية سواء عربيّة أو أعجمية ثم أمرنا بفتح أقسام خاصة لكل مُفتٍ باسمه في واجهة موقعنا، وبعد اتّخاذ القرار حتى إذا أصبحت الكرة في مرمى مفتي كل دولة عربية لنجبرهم على الحوار أو يعلموا شعوبهم أنّ مفتيهم لاذوا بالفرار، فإذا سلطان القدسي يحضر حتى يُخرج الكرة من مرمى مُفتي الديار إلى مرمى سليطان القدسي (ليس إلا مجرد إعلاميٍّ)! ولكنّي أقول للذين أرسلوك من بعد اتّخاذ قراري: فلن تفلحوا ولا ولن أتنازل عن قراري النهائي الحصري لحوار أيّ مفتي دولة عربية أو إسلامية، بل العلماء جبنوا وتركوا الفرصة لمفتي الديار لمواجهة حوار الإمام ناصر محمد اليماني كون مفتي الديار إذا صدقوا صدقت شعوبهم، واختصرنا الطريق ولا تزال الكرة في مرمى مفتي الديار الإسلامية، فكيف أتنازل عن قراري إلى مجرد صحفيٍّ إعلاميٍّ؟ ولم نتكبر عليك يا سلطان القدسي برغم أنك سبّاب بذيء اللسان تستغل القنوات للحرب الإعلاميّة على الإمام المهدي ناصر محمد اليماني، ورغم ذلك فتحنا لك قسماً خاصاً من قبل سنة وشهرين وتم إبلاغك قبل سنة وشهرين وكتبنا لك بياناً قبل أكثر من سنة وبلّغناك بذلك وأبيت أنت يا سلطان ولُذتَ بالفرار منذ سنة وشهرين وانتظرناك أشهراً لعلك تتجرّأ للحوار وأنت تأبى، وسجّل شخصٌ باسمك فابلغتنا في صفحتك أنّه ليس أنت من سجّلتَ وانّك لن تحاور الإمام ناصر محمد اليماني ثم تركناك وشأنك.

والسؤال الذي يطرح نفسه: فلماذا الآن جئت للحوار من بعد اتّخاذ القرار لحوار مفتي الديار ولا يزالون هاربين من الحوار؟ فهل تريدني أنْ آخذ الكرة من مرماهم فنجعلها في مرمى مجرّد صحفيٍّ إعلاميٍّ؟ فلن ينجح مكرك يا سلطان القدسي ولن أتنازل عن قراري ولا تزال الكرة في مرمى مفتي كل الدول الإسلامية العربية والأعجمية، فدع الكرة في مرماهم يا سلطان فقد فاتك القطار من بعد الانتظار سنة وشهرين، ولو أنك لم تكن تعلم بقِسمك الا الآن لكان لك عذرٌ ولكنك تعلم بقِسمك المخصّص لك من أول يوم فتحناه وتم تبليغك مرة تلو الأخرى ورفضت في صفحتك وأعرضت عن الحوار، واليوم تأتينا يا سلطان للحوار بمكرٍ خبيثٍ كونه انفجر قلبك حين رأيت كرة الإمام المهدي ناصر محمد اليماني مستقرّة في مرمى مفتي الديار الإسلامية وشعوبهم يترقّبون أيّ الأسد من مفتي الديار يتقدم لحوار الإمام المهدي ناصر محمد اليماني؟ فلن أعطيك الفرصة لتُخرج الكرة من مرمى كبار علماء الأمة الكبار الى مرمى مجرّد صحفيّ إعلاميّ، بل كرة الإمام المهدي ناصر محمد اليماني لا تزال مستقرة الهدف في مرمى مفتي الديار ولن أتراجع عن القرار، وتستطيع أنت ومن معك أن تزودوا أيّ مفتٍ بما تستنبطونه من بياناتي أنّه حجة عليّ وتمدوهم بكافة النقاط التي ترون أنّ لكم الحجة على ناصر محمد اليماني فيها، وانخُلوا بياناتي نخلاً أنت والمرجفون معك وأمِدّوا بها من يحاورونني والمهم مفتي أيّ دولة يا سلطان، فافعلوا ذلك عسى أن يتجرأ مفتٍ للحوار ظناً منه أنه سوف يقيم الحجة وسوف نرى هل ينفعك التدليس؟ وسوف نرى هل نبيّ الله هارون من بعد موسى في الكتاب؟ وسوف نرى هل يصِحّ أن يقول نبي الله هارون: في التابوت بقية ممّن ترك آل موسى وأنا أم أنّ الأصح أن يقول فيه بقية مما ترك آل موسى وآل هارون؟ كون فيه مما تركت زوجة هارون من أهل بيته كونهم أهل بيتين وتوفي نبيّ الله هارون في عام الفتح وقبل أن يأتي تابوت السكينة.

ولن أردُّ بعدُ على أيّ نقطة حتى لا تُرجعني عن قراري لحوارك من بعد اتّخاذ القرار بل الرد على مفتي أيّ دولة، ومُدّهُ يا سلطان ومن معك بكل ما توصلتم إليه في نقاط البيانات أنت ومجموعتك عشرون عالماً تقريباً الذين كنت تعمل معهم مقابلات يوم كان ناصر محمد اليماني في السجن لدى أنصار الله وكنتم تشمتون بي وفرحتم بحبسي وأسودَ يومٍ لديكم يوم إعلان خروجي كونها أن تُصِبني حسنةٌ تسؤكم، ثم اختفت تلك الوجوه التي عليها غبرة ترهقها قترة من شاشة قناتك وظننتم أنّي لن أخرج أبداً.

ويا سلطان لسوف أفتيك بالحق في شأنك، فمهما قرأتَ من بيانات الإمام المهدي ناصر محمد اليماني فلن تنير قلبك بل سوف تزيدك رجساً إلى رجسك لأنك لست تبحث فيها عن الحق، ولو علمتَ الحق فيها لما اتّبعتَه أنت يا سلطان كونك للحق من الكارهين ومن الذين لو تبيّن لهم الحق لأخذتهم العزة بالإثم، وربما أنّ روحك أصبحت روح شيطان بسبب صدّك عن سبيل البيان الحق للقرآن وأنت تعلم أنه البيان الحق للقرآن، ولسوف يحكم الله بيني وبين أمثالك بالحق وهو خير الفاصلين، ويتم إغلاق موضوع قسمك إلى حينٍ، وفاتك القطار من بعد اتّخاذ القرار لرفع الحوار لأعلى المستويات على مستوى مفتي ديار الشعوب العربية والإسلامية، فلن تخذل قراري لأرجع عنه وفشِل مكرُك يا سلطان أحمد القدسي، وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين.

خليفة الله وعبده الإمام ناصر محمد اليماني