الإمام ناصر محمد اليماني
06 - صفر - 1441 هـ
05 - 10 - 2019 مـ

۱۳-مهر-۱۳۹۸ه.ش.
07:45 صبح
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركـة الأصليّة للبيان ]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?t=38405

ــــــــــــــــــــــــ

اعلان بشارت به فرمان خداوند....

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على محمد رسول الله صلّى الله عليه وسلم وجميع المرسلين وعلى من تبعهم بإحسان في كلّ زمان و مكان إلى يوم الدين، أما بعد..
ای روگردانان از ذکر [قرآن عظیم] و ای کسانی که رسیدن خورشید به ماه [ادراک] و حرکت ماه به دنبال خورشید در آغاز ماه را که تصدیق یکی از نشانه‌ها و اشراط بزرگ ساعت و نشانه تصدیق مهدی منتظر ناصر محمد یمانی است، تکذیب می‌کنید؛ منتظرید چه بشارتی به شما بدهم؟ چقدر این هشدار در ماه‌های زیادی تکرار شد، هم چنان که در هلال ماه صفر امسال [۱۴۴۱ه.ق. مطابق با ۱۳۹۸ه.ش.] رخ داد و باز هم در هلال ماه صفر، خورشید به ماه رسید و ادراک رخ داد. هلال قبل از اقتران متولد شد و خورشید با هلال ماه اجتماع کرد و دو شب -که شنبه و یکشنبه بود- گذشت و کسی هلال ماه صفر را در هیچ‌یک از کشورها مشاهده نکرد، مگر بعد از غروب آفتاب روز یکشنبه/ شب دوشنبه و برای همین در تمام کشورهای اسلامی عربی و غیر عربی شب دوشنبه آغاز ماه صفر بود. به این معنی که همه کشورها در شرق و غرب متفق بودند که روز اول صفر امسال [۱۴۴۱ه.ق. ۱۳۹۸ه.ش.] دوشنبه است. ما به خاطر این امر ملامتشان نمی‌کنیم؛ هرگز... چون هلال ماه صفر در حالت ادراک بود و لذا به آنان فرمان نمی‌دهیم هلال را ندیده؛ ماه را آغاز کنند. ما فرمانی جز فرمان خداوند و رسولش نمی‌دهیم. همانا که ملامت ما، به خاطر این است که رسیدن خورشید به ماه [ادراک] در اول ماه را انکار می‌کنند و اینکه ماه به دنبال خورشید روان شده و هلال قبل از کسوف و اقتران متولد شده و خورشید با هلال ماه اجتماع کرده را تکذیب می‌کنند. علت اینکه در اولین روز دیده شدن ماه توسط مردم؛ هلال منتفخ و بزرگ است، موضوع ادراک است. مردم وقتی هلال ماه را می‌بینند می‌گویند: [هلال شب دوم یا سوم است]. هم‌چنان که محمد رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم به شما خبر داده بود که اگر چنین امری رخ داد، بدانید وارد عصر نشانه‌های بزرگ ساعت-قیامت- شده‌اید و خداوند مهدی منتظر را درمیان شما برانگیخته تا به آن چه که محمد – که صلوات و سلام پروردگارم بر او و پیروانش تا یوم الدین باد- آورده‌است، یاری کند. حتماً بدر ماه صفر قبل از موعد رخ خواهد داد و تمام مردم در همه‌ی کشورهای شرقی و غربی؛ وقتی ماه بر آنان طلوع کرد؛ آن را جلوی چشم خواهند دید.
ماه بدر نیاز به دوربین و تلسکوپ ندارد، ضرب المثل یمنی که می‌گوید:«في ليلة النص من ضل عنه بعيره يقص» درنیمه ماه هر کس شترش را گم کرد رد پایش را دنبال کند، یعنی با وجود این که شب است و تاریک؛ فرد می‌تواند رد پای شترش را ببیند و دنبالش بگردد و در شب بدر آن قدر نور زیاد است که می‌تواند رد پای شترش را ببیند؛ پس چطور برای دیدن-بدر- ماه به دوربین و تلسکوپ نیاز است؟ اما بسیاری از دانشمندان نجوم که قصد ایجاد تردید دارند؛ موضوع دیدن بدر ماه با تلسکوپ را پیش می‌کشند که «ببینیم آیا ماه به بدر رسیده یا منزلی از آن باقی مانده‌است» ، تا به این ترتیب -مردم را از حق- باز دارند. اگر ببینند به اندازه تار مویی به ساعت کامل شدن بدر ماه مانده و در عرض یکی دو سه ساعت بدر کامل شود؛ می‌بینید که می‌گویند یک منزل کامل ۲۴ ساعته باقی است! و می‌بینید مردم را به شدت از حق بازمی‌دارند، درحالی‌که به خوبی می‌دانند در شب نیمه ماه، در فلان ساعت بدر ماه صددرصد کامل می‌شود. ولی وقتی حق روشن و آشکار می‌گردد؛ می‌بینید که می‌گویند هنوز یک منزل باقی مانده در حالی که می‌دانند تنها چند ساعت به بدر باقی مانده و نور ماه کم کم اضافه می‌شود تا در همان شب به بدر کامل برسد. اگر به زعم شما آن تار مویی که مانده را با چشم غیر مسلح نمی‌شود دید و فقط با تلسکوپ قابل مشاهده است؛ پس امت‌های پیشین چگونه شب نیمه ماه را تشخیص می‌دادند؟ مگر نه این است که این نقص کوچک در قسمت بالای ماه، فقط در شب نیمه ماه رخ می‌دهد و سپس به تدریج نور اضافه می‌شود تا در طی همان شب، بدر کامل شود، شما را چه می‌شود چطور حکم می‌دهید!!! شما بدر ماه صفر را خواهید دید و ماه قبل از موعدِ مقررِ نجوم فیزیکی کامل و به شکل بدر در خواهد آمد؛ ولی کو گوش شنوا!
نمی‌خواهیم برای عذاب موعدی معین کنیم، شاید خدا آن را به تأخیر بیندازد؛ همانا که ما به مردم مناطق مختلف هشدار می‌دهیم خورشید به ماه رسیده-ادراک- و هلال قبل از کسوف و اقتران متولد شده و خورشید با هلال ماه اجتماع کرده است؛ یعنی شب شنبه اول صفر بوده اما به دلیل این که ماه در حالت اجتماع بود، نتوانستید آن را بعد از غروب آفتاب جمعه در شب شنبه ببینید؛ هم چنین بعد از غروب آفتاب شنبه در شب یک شنبه هم در هیچ کشوری نمی‌توانستید هلال ماه را ببینید و حجت بالغه از آن خداوند است و حجت خدا بر بشریت شبی است که هلال ماه صفر قبل از موعد -یعنی شب شنبه -کامل می‌شود؛ تا مثل بسیاری از دیگر ماه‌هایی که این اتفاق افتاد به مردم هشدار داده شود. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{كَلَّا وَالْقَمَرِ ﴿٣٢﴾ وَاللَّيْلِ إِذْ أَدْبَرَ ﴿٣٣﴾ وَالصُّبْحِ إِذَا أَسْفَرَ ﴿٣٤﴾ إِنَّهَا لَإِحْدَى الْكُبَرِ ﴿٣٥﴾ نَذِيرًا لِّلْبَشَرِ ﴿٣٦﴾ لِمَن شَاءَ مِنكُمْ أَن يَتَقَدَّمَ أَوْ يَتَأَخَّرَ ﴿٣٧﴾} صدق الله العظيم [المدثر].*
و هم چنین به اذن خداوندِ «واحد الاحد الفرد الصمد» که خورشید و ماه و تمام اجرام آسمانی به امر او در حرکتند؛ شبِ یکشنبه، دومین شب بدرخواهد بود! ای جماعت روگردانان از ذکر که مانند گورخر از برابر شیر می‌گریزید! [اشاره به آیات کریمه سوره المدثر :كَأَنَّهُمْ حُمُرٌ مُّسْتَنفِرَةٌ ﴿٥٠﴾ فَرَّتْ مِن قَسْوَرَةٍ ﴿٥١﴾]
منتظر هستید بشارت چه چیزی را به شما بدهیم؛ خداوند سبحان می‌داند که با چه چیزی [چه نوع عذابی] می‌فهمید این حق است! بر اساس اخباری که در آیات محکم ذکر-قرآن عظیم- آمده است، تعداد کثیری از بشریت هرگز نمی‌فهمند این حق آمده از نزد پروردگارشان است، مگر با فرود آمدن عذابی بسیار سخت. شاید پرسشگری بخواهد سؤال کند: « معنی لغوی کلمه (یوعون) چیست؟» و جواب: مقصود از «یوعون» این است که «می‌فهمند». ای عجب از عجم و عرب؛ آیا هرگز نمی‌فهمید این حق آمده از نزد پروردگارتان است مگر این که عذابی دردناک بر سرتان نازل گردد و آن گاه بگویید پروردگارا عذاب را از ما بردار ما مؤمن هستیم! ما شما را به سجود دعوت می‌کردیم در حالی که سالم بودید[اشاره به بخشی از آیه کریمه سوره القلم: وَقَدْ كَانُوا يُدْعَوْنَ إِلَى السُّجُودِ وَهُمْ سَالِمُونَ ﴿٤٣﴾]...تا عذاب آشکار برسد بعد بفهمید این حق آمده از نزد پروردگارتان است؛ خداوند آگاه از غیب؛ پاک و منزه است و او بیش از بنده‌اش می‌داند که آنها با چه چیزی متوجه می‌شوند که این حق آمده از نزد پروردگارشان است. برای همین خداوند در علم غیب کتاب خود [که دانش آن را به خلیفه خود امام مهدی عطا نموده‌است] به او فرمان داده تا به آنان بشارت عذاب دردناک را بدهد. این فرمان خداوند درآیات محکم کتابش است که ما بارها و بارها آن را برایتان تکرار کرده‌ایم؛ خداوند تعالی می‌فرماید:
{فَلَا أُقْسِمُ بِالشَّفَقِ ﴿١٦﴾ وَاللَّيْلِ وَمَا وَسَقَ ﴿١٧﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا اتَّسَقَ ﴿١٨﴾ لَتَرْكَبُنَّ طَبَقًا عَن طَبَقٍ ﴿١٩﴾ فَمَا لَهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ ﴿٢٠﴾ وَإِذَا قُرِئَ عَلَيْهِمُ الْقُرْآنُ لَا يَسْجُدُونَ ۩ ﴿٢١﴾ بَلِ الَّذِينَ كَفَرُوا يُكَذِّبُونَ ﴿٢٢﴾ وَاللَّـهُ أَعْلَمُ بِمَا يُوعُونَ ﴿٢٣﴾ فَبَشِّرْهُم بِعَذَابٍ أَلِيمٍ ﴿٢٤﴾} صدق الله العظيم [الإنشقاق].**
الهی! این بنده توست که فرمانت را اجرا کرده و به روگردانان از دعوت به حکمیت براساس قرآن عظیم و اعتصام و تمسک به آن؛ بشارت داد و اکثر آنها سرباز زدند و کاری نکردند مگر اینکه به‌ناحق کفر و استکبار در زمین کرده و مکر بیشتری به‌کار گیرند و مکر آنان تباه و نابود می‌شود و خلیفه خدا؛ پروردگاری دارد که از او حمایت می‌کند. دوران گفتگو قبل از ظهور، نزدیک به تمام شدن است؛ عمر دعوت امام مهدی ناصر محمد یمانی در حال رسیدن به پانزده سال قمری بر اساس تقویم زمینی شما و نصف سال قمری بر اساس تقویم سال در ماه است [نه بر اساس تقویم هجری یا میلادی]. امام مهدی، تاریخ هجری یا میلادی ندارد، چون در کتاب، تاریخ از زمان میلاد رسول الله مسیح عیسی بن مریم آغاز نشده‌است؛ از زمان هجرت محمد رسول الله صلى الله عليهم وأسلم تسليماً هم آغاز نشده‌است. سزاوار نیست حق از امیال شما و تعظیم و مبالغه ناحق شما در باره رسولانتان پیروی کند، ای جماعت مشرکان به خدا و رسولان و اولیای مقرب صالحش. والله والله که ما در برابر خدا به هیچ کار شما نمی‌آییم و جز خداوند ولی و نصیر و ملجأیی برایتان نمی‌یابیم و راهی برای فرار از عذاب خدا نیست مگر گریختن به سوی خداوند سبحان! پس مرا تصدیق کنید . تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{فَفِرُّوا إِلَى اللَّـهِ ۖ إِنِّي لَكُم مِّنْهُ نَذِيرٌ مُّبِينٌ ﴿٥٠﴾ وَلَا تَجْعَلُوا مَعَ اللَّـهِ إِلَـٰهًا آخَرَ ۖ إِنِّي لَكُم مِّنْهُ نَذِيرٌ مُّبِينٌ ﴿٥١﴾} صدق الله العظيم [الذاريات].
چقدر درمورد عقیده درخواست شفاعت بنده در پیشگاه پروردگار معبود به شما هشدار دادیم و انذار کردیم. ولی اکثر شما سرباز زدید و به خدا شرک آوردید و مانند پیشینیان گفتید: «این ها شفاعت کنندگان ما در نزد خدا هستند» خداوند از آن چه که برای او شریک می‌گیرید منزه است.. او بسی والاتر و بالاتر است! به خداوندی که خدایی جز او نیست و جز او معبودی را عبادت نمی‌کنم قسم؛ در تمام ملکوت خداوند بنده‌ای را نمی‌شناسم که جرأت کند از خدا طلب شفاعت کرده و بگوید: «الهی شفیعم کن»! شفاعتِ شفاعت‌کنندگان به درد شما نمی‌خورد آن گونه که شما گمان می‌کنید نیست که آن ها از خدا بخواهند و شفاعت شما از عذابش را طلب کنند، سبحانه وتعالى وعلواً كبيراً!...بله باب دعا در دنیا و آخرت باز است و خداوند باب رحمت خود را نمی‌بندد، ولی در علم غیب، حتی در آخرت می‌بینم جایگاه شما و شرکایتان کجاست. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَالَّذِينَ كَسَبُوا السَّيِّئَاتِ جَزَاءُ سَيِّئَةٍ بِمِثْلِهَا وَتَرْهَقُهُمْ ذِلَّةٌ ۖ مَّا لَهُم مِّنَ اللَّـهِ مِنْ عَاصِمٍ ۖ كَأَنَّمَا أُغْشِيَتْ وُجُوهُهُمْ قِطَعًا مِّنَ اللَّيْلِ مُظْلِمًا ۚ أُولَـٰئِكَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِيهَا خَالِدُونَ ﴿٢٧﴾ وَيَوْمَ نَحْشُرُهُمْ جَمِيعًا ثُمَّ نَقُولُ لِلَّذِينَ أَشْرَكُوا مَكَانَكُمْ أَنتُمْ وَشُرَكَاؤُكُمْ ۚ فَزَيَّلْنَا بَيْنَهُمْ ۖ وَقَالَ شُرَكَاؤُهُم مَّا كُنتُمْ إِيَّانَا تَعْبُدُونَ ﴿٢٨﴾ فَكَفَىٰ بِاللَّـهِ شَهِيدًا بَيْنَنَا وَبَيْنَكُمْ إِن كُنَّا عَنْ عِبَادَتِكُمْ لَغَافِلِينَ ﴿٢٩﴾ هُنَالِكَ تَبْلُو كُلُّ نَفْسٍ مَّا أَسْلَفَتْ ۚ وَرُدُّوا إِلَى اللَّـهِ مَوْلَاهُمُ الْحَقِّ ۖ وَضَلَّ عَنْهُم مَّا كَانُوا يَفْتَرُونَ ﴿٣٠﴾} صدق الله العظيم [يونس].***
چقدر با امر خداوند در آیات محکم کتابش که در این فرموده آمده است، به شما نصیحت کردیم:
{وَأَنَّ الْمَسَاجِدَ لِلَّـهِ فَلَا تَدْعُوا مَعَ اللَّـهِ أَحَدًا ﴿١٨﴾} صدق الله العظيم [الجن]،
او صدای شما را می‌شنود و حتی از وسوسه‌های درونیتان آگاه است؛ پس واسطه چرا؟ آیا کسی هست که از خداوند ارحم الراحمین نسبت به شما رحیم‌تر باشد؟ پاک و منزه است از شریکانی که برایش قایل می‌شوید. پاک و منزه و است از آنچه که شریک برایش می‌گیرید، بسی والاتر و بالاتر و خداوند تعالى می‌فرماید:
{فَمَالِ هَـٰؤُلَاءِ الْقَوْمِ لَا يَكَادُونَ يَفْقَهُونَ حَدِيثًا} صدق الله العظيم [النساء:۷۸]،
مشرکان شما را چه می‌شود؟ وقتی که می‌شنوند امام مهدی ناصر محمد یمانی درخواست شفاعت بنده در پیشگاه رب المعبود را نفی می‌کند و زمانی که می‌گوید تنها خدا را بخوانید؛ کافر شده و قلبتان مشمئز می‌شود؛ وقتی او تنها خداوند یکتا را می‌خواند کافر شده و اگر در دعایش شریکی-برای خدا بگیرد- ایمان می‌آورید! خدایا تو در اختلافات بندگانت میان دعوت کنندگان حق و دعوت کنندگان باطل حکم می کنی و خداوند تعالی می‌فرماید:
{ذَٰلِكُم بِأَنَّهُ إِذَا دُعِيَ اللَّـهُ وَحْدَهُ كَفَرْتُمْ ۖ وَإِن يُشْرَكْ بِهِ تُؤْمِنُوا ۚ فَالْحُكْمُ لِلَّـهِ الْعَلِيِّ الْكَبِيرِ ﴿١٢﴾} صدق الله العظيم [غافر].
و ما هنوز تلاش می‌کنیم بندگان را از عبادت بندگان خدا [که همراه خدا خوانده می‌شوند] خارج کنیم و به سوی بندگی و عبادت خداوندی که پروردگار بندگان است ببریم تا در دعای خود تنها خداوند یکتا را بخوانند، خداوندی که نه در دعا و نه در عبادت شریکی ندارد؛ باشد که تقوا کرده و از خدا بپرهیزند. لا قوة الا بالله إنا لله وإنا إليه راجعون، حسبي الله لا إله إلا هو عليه توكلت وهو ربّ العرش العظيم.
انصاری که در یوتیوب فعالیت می‌کنید، انتشار دعوت امام مهدی ناصر محمد یمانی، با قرائت بیان «قرآن با قرآن» عمل خیری است، به شرط این که حین تلاوت بیان، موسیقی پخش نشود؛ شما می‌خواهید فرد به موسیقی گوش دهد یا به بیان؟ شما را چه می‌شود چگونه حکم می‌کنید! با این که تلاوت بیانات امام مهدی ناصر محمد یمانی در یوتیوب- چه توسط مردان باشد چه زنان- مرا بسیار خوش حال می‌کند و کاری که می‌کنند بسیار خوب است؛ ولی موسیقی استفاده نشود تا افراد به بیان گوش دهند شاید مورد رحمت قرار گیرند؛ از من اطاعت کنید باشد که ارشاد شوید. وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..

خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
ـــــــــــــــــــــــــــــــ

* آیه ۳۲ تا ۳۴ سوره المدثر زمان وقوع نشانه‌های بزرگ ساعت را نشان می‌دهند: {كَلَّا وَالْقَمَرِ‌ ﴿٣٢﴾ وَاللَّيْلِ إِذْ أَدْبَرَ‌ ﴿٣٣﴾ وَالصُّبْحِ إِذَا أَسْفَرَ‌ ﴿٣٤﴾} اول به ماه قسم خورده می‌شود و سپس زمان وقوع نشانه مشخص می‌گردد که هنگام خاتمه شب و آغاز صبح به وقت مکه مکرمه رخ می‌دهد.
إِنَّهَا لَإِحْدَى الْكُبَرِ‌: از علامات بزرگ[ساعت] است و اشاره به عبور سیاره سقر و نشانه ادراک [در شرق] است که به صورت مکرر قبل از عبور سقر برای هشدار به بشریت رخ می‌دهد.
توضیحات بیشتر:
-
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=255716#post255716
--------------
** لَتَرْكَبُنَّ طَبَقًا عَن طَبَقٍ ﴿١٩﴾‏
کوکب عذاب بر بالای سیاره دیگریعنی کره زمین قرار می‌گیرد [«طبق» سیاره عذاب بر بالای «طبق» سیاره شما قرار می گیرد].
وَاللَّهُ أَعْلَمُ بِمَا يُوعُونَ ﴿٢٣﴾‏
و خداوند آگاه‌تر است آنها با چه چیزی پی خواهند برد[مترجم: تنها با نزول عذاب، می‌فهمند حق آمده از نزد پروردگار چیست]
--------
*** ترجمه آیه ۲۸:
فزیلنا بینهم حجاب بین آنها را برمی‌داریم :
روزی را که همه آنها را جمع می‌کنیم، سپس به مشرکان می‌گوییم: «شما و معبودهایتان در جای خودتان باشید سپس حجاب بین آنها را برمی‌داریم و معبودهایشان (به آنها) می‌گویند: «شما (هرگز) ما را عبادت نمی‌کردید

ــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اقتباس المشاركة 317661 من موضوع إعلان البشرى بأمرٍ من الله ..

الإمام ناصر محمد اليماني
06 - صفر - 1441 هـ
05 - 10 - 2019 مـ
07:45 صباحاً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركـة الأصليّة للبيان ]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=317649

ــــــــــــــــــــــــ

إعلان البشرى بأمرٍ من الله ..

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على محمد رسول الله صلّى الله عليه وسلم وجميع المرسلين وعلى من تبعهم بإحسان في كلّ زمان ومكان إلى يوم الدين، أما بعد..

فماذا تنتظرون أن نبشّركم به يا معشر المعرضين عن الذكر والمكذبين أن الشمس أدركت القمر فتلاها في أوّل الشهر تصديق شرطٍ من أشراط الساعة الكبر وآية التصديق للمهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني؟ فلكم تكرر النذير في أشهرٍ كُثر كما حدث لهلال شهر صفر لعامكم هذا 1441 فكذلك أدركت الشمس القمر في هلال شهر صفر فولد الهلال من قبل الاقتران فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال فانقضت ليلتان وهنّ السبت والأحد ولم يشاهد هلال شهر صفر كافة دول البشر إلا بعد غروب شمس الأحد ليلة الإثنين ولذلك دخلوا غرّة صفر جميع الدول الإسلاميّة العربيّة والأعجميّة بليلة الإثنين؛ بمعنى أنهم اجتمعوا جميعاً دول الشرق والغرب على أن واحد صفر هو بدْءاً من يوم الإثنين لعامكم هذا 1441، ولا نلومهم على ذلك حاشا لله كون هلال شهر صفر كان في حالة إدراكٍ، ولا نأمرهم أن يبدأوا غرّة الشهر حتى يشهدوا هلاله، ولن نأمرهم بغير ما أمرهم الله ورسوله، وإنما نلومهم على التكذيب بأنّ الشمس أدركت القمر في أوّل الشهر فتلاها فولد الهلال من قبل الكسوف والاقتران فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال، ولذلك ترون هلال الشهر منتفخاً يوم خروجه للناس كافةً في أوّل الشهر فيُقال: [ليلتين أو ثلاث] كما علمكم محمد رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلم أنه إذا حدث ذلك فاعلموا أنكم دخلتم في عصر أشراط الساعة الكبر وبعثَ اللهُ فيكم المهديّ المنتظَر الناصر لما جاء به محمدٌ صلوات ربي وسلامه عليه وعلى من تبعه بالحقّ إلى يوم الدين، وحتماً يكتمل البدر لشهر صفر قبل موعده يرونه بأمّ أعينهم كافة من أشرق عليهم من البشر في كلّ دولةٍ شرقيّةٍ وغربيّةٍ، فلا يحتاج القمر البدر إلى المجهر المكبر كما يقول المثل اليمني (في ليلة النص من ضل عنه بعيره يقص)، بمعنى أنه سوف يرى أثر بعيره أين ذهب فيبحث عنه برغم أنه ليلٌ ولكن ليلة البدر شديدة الإضاءة لدرجة أنه يرى أثر قدم البعير، فكيف يحتاج أن ينظر إلى القمر بالمجهر المكبر كما يصدّ كثيرٌ من المرجفين من علماء الفلك بحركة النظر إلى القمر البدر بالمجهر المكبر لينظروا هل اكتمل بدره أم باقي له منزلة؟ فإذا رأوا شعيراتٍ تبقت من ساعات طور البدر تنتهي بعد ساعة أو ساعتين أو ثلاث فترونهم يقولون باقي منزلة كاملة 24 ساعة! فترونهم يصدون عن الحقّ صدوداً وهم يعلمون أنّ طور البدر في ليلة النصف من الشهر يصل إلى طور البدر المكتمل مائة في المائة الساعة الفلانيّة، ولكن حين يحصحص الحقّ فترونهم يقولون باقي منزلة وهم يعلمون أنما شعيرات ساعات البدر يحلقها الضياء شيئاً فشيئاً حتى يصل بدر التمام مائة بالمائة بنفس ليلة البدر، فلو كان كما تزعمون أنّ الشعيرات التي لا تُرى بالعين المجردة بل بالتلسكوب المكبر إذاً لما عرفتْ الأممُ الأولى لليلة النصف الأولى من الشهر، فهل الشعيرات تحدث في أطراف القمر من الأعلى إلا في ليلة النصف حصرياً فيحلقها الضياء شيئاً فشيئاً خلال الليلة في نفس منزلة ليلة البدر. ما لكم كيف تحكمون؟!! ولسوف ترون بدر القمر لشهر صفر وأنه حقاً حَلتْ ليلة الإبدار قبل موعده الفلكيّ الفيزيائيّ، ولكن لا حياة لمن تنادي!

ولا نريد أن نحدد موعد العذاب لعل الله يؤخركم، وإنما نحذر البشر في مختلف الأقطار بأن الشمس أدركت القمر فولد الهلال من قبل الكسوف والاقتران فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال بمعنى أن ليلة السبت بداية غرّة شهر صفر ولكن كان في حالة اجتماعٍ فلا تستطيعون رؤيته بعد غروب شمس الجمعة ليلة السبت، وكذلك لا تستطيعون رؤيته بعد غروب شمس يوم السبت ليلة الأحد في كافة دول البشر، ولله الحجّة البالغة فحجّة الله على البشر ليلة اكتمال بدر شهر صفر ليلة السبت من قبل أوانه نذيراً متكرراً للبشر في كثيرٍ من الأشهر تصديقاً لقول الله تعالى: {كَلَّا وَالْقَمَرِ ﴿٣٢وَاللَّيْلِ إِذْ أَدْبَرَ ﴿٣٣وَالصُّبْحِ إِذَا أَسْفَرَ ﴿٣٤إِنَّهَا لَإِحْدَى الْكُبَرِ ﴿٣٥نَذِيرًا لِّلْبَشَرِ ﴿٣٦لِمَن شَاءَ مِنكُمْ أَن يَتَقَدَّمَ أَوْ يَتَأَخَّرَ ﴿٣٧}
صدق الله العظيم [المدثر].

وكذلك ليلة الأحد ليلة البدر الثاني بإذن الله الواحد الأحد الفرد الصمد مجري الشمس والقمر وكافة الكواكب بأمره يا معشر المعرضين عن ذكره كأنهم حُمُرٌ مستنفرةٌ فرّتْ من قسورة! فماذا تنتظرون أن نبشركم به فسبحان من يعلم بما سوف تعلمون أنه الحقّ! بحسب الأخبار في محكم الذكر أنّ كثيراً من البشر لن يوعوا أنه الحقّ من ربهم إلا بعذابٍ نُكرٍ. وربما يودّ أحد السائلين أن يقول: "وما المعنى اللغوي العربي لكلمة يوعون؟"، والجواب بالمراد لكلمة يوعون أي يفهمون. فيا للعجب يا معشر العجم والعرب فهل لن توعوا أنه الحقّ من ربكم إلا بعذابٍ أليمٍ فمن ثم تقولون ربنا اكشف عنا العذاب إنا مؤمنون! وقد كنا ندعوكم للسجود وأنتم سالمون حتى تروا العذاب المبين فمن ثم تعلمون أنه الحق من ربكم، فسبحان علام الغيوب هو أعلمُ بعباده من عبده بما يوعون به عباده أنه الحقّ من ربهم، ولذلك أمر الله خليفته في علم الإمام المهدي في علم الغيب أن يبشّرهم بعذابٍ أليمٍ، فذلك الأمر في محكم الكتاب لكم ذكرناكم به كراراً ومراراً في قول الله تعالى: {فَلَا أُقْسِمُ بِالشَّفَقِ ﴿١٦وَاللَّيْلِ وَمَا وَسَقَ ﴿١٧وَالْقَمَرِ إِذَا اتَّسَقَ ﴿١٨لَتَرْكَبُنَّ طَبَقًا عَن طَبَقٍ ﴿١٩فَمَا لَهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ ﴿٢٠وَإِذَا قُرِئَ عَلَيْهِمُ الْقُرْآنُ لَا يَسْجُدُونَ ۩ ﴿٢١بَلِ الَّذِينَ كَفَرُوا يُكَذِّبُونَ ﴿٢٢وَاللَّـهُ أَعْلَمُ بِمَا يُوعُونَ ﴿٢٣فَبَشِّرْهُم بِعَذَابٍ أَلِيمٍ ﴿٢٤﴾} صدق الله العظيم [الإنشقاق].

وها عبدك نفذ أمرك يا إلهي وبشرتُ المعرضين عن دعوة الاحتكام إلى القرآن العظيم والاعتصام به فأبوا أكثرهم إلا كفوراً واستكباراً في الأرض ومكراً بغير الحقّ؛ ومكر أولئك هو يبور ولخليفة الله ربٌّ يحميه، وأوشك أن ينتهي عصر الحوار من قبل الظهور، وأوشكت دعوة الإمام المهدي ناصر محمد اليماني أن تبلغ خمسة عشر عاماً قمريّاً بحسابكم الأرضي ونصف عامٍ قمريّ بحساب سنة القمر بحسب سنين القمر وليس هجرياً ولا ميلادياً فليس لدى الإمام المهديّ تاريخٌ هجري ولا ميلادي كون التاريخ في الكتاب لم يبدأ منذ ميلاد رسول الله المسيح عيسى ابن مريم ولا منذ هجرة محمدٍ رسول الله صلى الله عليهم وأسلم تسليماً، وما كان للحقّ أن يتّبع أهواءكم ولا تعظيمكم لرسلكم بالمبالغة فيهم بغير الحقّ يا معشر المشركين بالله رسلَه وأولياءَه المقربين من الصالحين، فوالله ثم والله لا نغني عنكم من الله شيئاً ولا ولن تجدوا لكم من دون الله ولياً ولا نصيراً ولا ملجأ لكم من الله ولا مفرَّ من عذابه إلا الفرار من الله إليه سبحانه! فصدقون، تصديقاً لقول الله تعالى: {فَفِرُّوا إِلَى اللَّـهِ ۖ إِنِّي لَكُم مِّنْهُ نَذِيرٌ مُّبِينٌ ﴿٥٠وَلَا تَجْعَلُوا مَعَ اللَّـهِ إِلَـٰهًا آخَرَ ۖ إِنِّي لَكُم مِّنْهُ نَذِيرٌ مُّبِينٌ ﴿٥١﴾} صدق الله العظيم [الذاريات].

فلكم أنذرتكم عقيدة طلب الشفاعة للعبيد بين يدي الربّ المعبود فأبى أكثركم إلا الشرك بالله وقالوا كمثل قول الذين من قبلهم: "هؤلاء شفعاؤنا عند الله"، سبحانه عمّا يشركون وتعالى علواً كبيراً! والله الذي لا إله غيره ولا أعبد سواه لا أعلم أنّ هناك عبدٌ في ملكوت الله له الحق أن يتجرأ لطلب الشفاعة من الله فيقول: "يا إلهي شفّعني"، فلن تنفعكم شفاعة الشافعين كما تزعمون أنهم يطلبون من الله أن يشفعوا لكم من عذابه، سبحانه وتعالى علواً كبيراً! ونَعم إنّ الدعاء مفتوحٌ في الدنيا والآخرة ولم يقفل اللهُ باب رحمته ولكني أراكم - حتى في الآخرة مكانكم أنتم وشركاؤكم - في علم الغيب تصديقاً لقول الله تعالى: {وَالَّذِينَ كَسَبُوا السَّيِّئَاتِ جَزَاءُ سَيِّئَةٍ بِمِثْلِهَا وَتَرْهَقُهُمْ ذِلَّةٌ ۖ مَّا لَهُم مِّنَ اللَّـهِ مِنْ عَاصِمٍ ۖ كَأَنَّمَا أُغْشِيَتْ وُجُوهُهُمْ قِطَعًا مِّنَ اللَّيْلِ مُظْلِمًا ۚ أُولَـٰئِكَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِيهَا خَالِدُونَ ﴿٢٧وَيَوْمَ نَحْشُرُهُمْ جَمِيعًا ثُمَّ نَقُولُ لِلَّذِينَ أَشْرَكُوا مَكَانَكُمْ أَنتُمْ وَشُرَكَاؤُكُمْ ۚ فَزَيَّلْنَا بَيْنَهُمْ ۖ وَقَالَ شُرَكَاؤُهُم مَّا كُنتُمْ إِيَّانَا تَعْبُدُونَ ﴿٢٨فَكَفَىٰ بِاللَّـهِ شَهِيدًا بَيْنَنَا وَبَيْنَكُمْ إِن كُنَّا عَنْ عِبَادَتِكُمْ لَغَافِلِينَ ﴿٢٩هُنَالِكَ تَبْلُو كُلُّ نَفْسٍ مَّا أَسْلَفَتْ ۚ وَرُدُّوا إِلَى اللَّـهِ مَوْلَاهُمُ الْحَقِّ ۖ وَضَلَّ عَنْهُم مَّا كَانُوا يَفْتَرُونَ ﴿٣٠﴾} صدق الله العظيم [يونس].

فلكم نصحت لكم ما أمركم الله به في محكم كتابه في قول الله تعالى: {وَأَنَّ الْمَسَاجِدَ لِلَّـهِ فَلَا تَدْعُوا مَعَ اللَّـهِ أَحَدًا ﴿١٨} صدق الله العظيم [الجن]، فهو يسمعكم بل ويعلم ما توسوس به أنفسكم فلماذا الوسيط؟ فهل يوجد من هو أرحم بكم من الله أرحم الراحمين؟ سبحانه عمّا يشركون وتعالى علواً كبيراً، وقال الله تعالى: {فَمَالِ هَـٰؤُلَاءِ الْقَوْمِ لَا يَكَادُونَ يَفْقَهُونَ حَدِيثًا} صدق الله العظيم [النساء:78]، فما خطب المشركين منكم ما إن يسمع الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني ينفي طلب شفاعة العبيد بين يدي الربّ المعبود وإذا قلتُ ادعوا الله وحده كفرتم واشمأزت قلوبكم بسبب أنه إذا دُعي الله وحده تكفروا وأن يشرك به في الدعاء تؤمنوا! اللهم إنك تحكم بين عبادك فيما كانوا فيه يختلفون بين دعاة الحقّ ودعاة الباطل، وقال الله تعالى: {ذَٰلِكُم بِأَنَّهُ إِذَا دُعِيَ اللَّـهُ وَحْدَهُ كَفَرْتُمْ ۖ وَإِن يُشْرَكْ بِهِ تُؤْمِنُوا ۚ فَالْحُكْمُ لِلَّـهِ الْعَلِيِّ الْكَبِيرِ ﴿١٢} صدق الله العظيم [غافر].

ولا نزال نسعى لإخراج العبيد من عبادة العبيد بدعائهم مع الله إلى عبادة الله ربّ العبيد فيدعونه وحده لا شريك له في الدعاء ولا في العبادة لعلهم يتقون، لا قوة إلا بالله العلي العظيم، إنا لله وإنا إليه راجعون، حسبي الله لا إله إلا هو عليه توكلت وهو ربّ العرش العظيم.

ويا معشر الأنصار أصحاب اليوتيوب خيراً ما تفعلون بنشر دعوة الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني بتلاوة بيان القرآن بالقرآن ولكن بشرط عدم وجود الموسيقا أثناء تلاوة البيان؛ فهل تريدون المستمع يستمع للموسيقا أم يستمع للبيان؟ ما لكم كيف تحكمون! برغم إنه ليسعدني كثيراً أصحاب دعوة اليوتيوب بقراءة بيانات الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني سواء كان ذكراً أم أنثى فنِعْمَ ما يفعلون ولكن من غير موسيقا حتى يستمع المستمع إلى تلاوة البيان لعلّهم يُرحمون، فأطيعوني لعلكم ترشدون، وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..

خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني .