بـــيانــات هـــامّـة وعــــاجــلة

العربية  فارسى  اردو  English  Français  Español  Türk  Deutsh  Italiano  русский  Melayu  Kurdî  Kiswahili

تحذيرٌ إلى كافة المؤمنين بالله ثم ألبسوا إيمانهم بظلمِ الشرك بالله؛ إنّ الشرك لظلمٌ عظيمٌ

Warning to the entire believers in Allah then they cover their belief with wrongdoing of association with Allah; indeed polytheism is a grievous injustice

The Awaited Mahdi is calling to the global peace among the human populations

The fact of Planet-X, the planet of chastisement from the decisive Book as a reminder to the possessors of understanding-minds

A brief word about The Insolent (Antichrist) the Liar Messiah

Donald Trump is an enemy to the original American people, and an enemy to all Muslim and Christian people and their Governments, and an enemy to human populations altogether except the human satans the extremest ones in satan’s party

عــــاجل: تحذيرٌ ونذيرٌ لكافة البشر

تذكيـرٌ من محكم الذّكر لصُنّاع القرار من المسلمين

الإمام المهديّ يعلن غرّة الصيام الشرعيّة لعامكم هذا 1439 بناء على ثبوت هلال رمضان شرعاً

الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني يحذّر الذين يخالفون أمر الله ورسوله من غضب الله ومقته وعذابه

سوف تدرك الشمس القمر أكبر وأكبر في هلال رمضان لعامكم هذا 1439 تصديق شرطٍ من أشراط الساعة الكُبر وآية التصديق للمهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني

إعلان مفاجأةٌ كبرى إلى كافة البشر لمن شاء منهم أن يتقدّم أو يتأخّر، والأمر لله الواحد القهار

صفحة 7 من 12 الأولىالأولى ... 56789 ... الأخيرةالأخيرة
النتائج 61 إلى 70 من 111

الموضوع: سؤالات انصار سعدی رحمان زاده

1. الترتيب #61 الرقم والرابط: 311928 أدوات الاقتباس نسخ النص

این بیان در مورد اثر رسول در بیان سامری هست میشه ترجمه به فارسی بزاریید ممنون
    http://www.mahdi-alumma.com/showthread.php?t=1540

2. الترتيب #62 الرقم والرابط: 311929 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه
    فاطمه غير متواجد حالياً من الأنصار السابقين الأخيار

اقتباس المشاركة الأصلية كتبت بواسطة سعدی رحمان زاده مشاهدة المشاركة
    این بیان در مورد اثر رسول در بیان سامری هست میشه ترجمه به فارسی بزاریید ممنون
    http://www.mahdi-alumma.com/showthread.php?t=1540
    سلام در اولین فرصت

3. الترتيب #63 الرقم والرابط: 311931 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه

اقتباس المشاركة الأصلية كتبت بواسطة سعدی رحمان زاده مشاهدة المشاركة
    سلام در بخش بیانات هر چه سرچ کردم چیزی در باره ایه 17 مومنون پیدا نکردم در این ایه سبع طرایق به چه اشاره دارد اگر شده مختصر جواب بدید فکر کنم این بیان اشاراتی به این موضوع داشته باشد
    http://www.mahdi-alumma.com/showthread.php?p=6382
    جواب این سوال را از امام میخواستم
    برای ترجمه این کمی باید صبر کنید.جواب سؤالتون توش نیست ولی ترجمه خواهد شد

4. الترتيب #64 الرقم والرابط: 311967 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه

ترجمه بیان سامری:
    http://www.mahdi-alumma.com/showthread.php?37780
    قسمت بعدی هم ان‌شاءالله ترجمه خواهد شد

5. الترتيب #65 الرقم والرابط: 311988 أدوات الاقتباس نسخ النص

ممنون نه اون بیان که بیشتر حرف های یمانی دروغینه، اگه شد سوال را از خود امام بپرسید، اگرم شرایط مهیا نیست اشکال ندارد خواهر گرامی

6. الترتيب #66 الرقم والرابط: 311993 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه

اون بیان رو قراره یک نفر ترجمه کنه. فعلا خبری ندارم. به کجا رسیده. امام متاسفانه فعلا در دسترس نیستند....

7. الترتيب #67 الرقم والرابط: 312150 أدوات الاقتباس نسخ النص

سلام، ایا رابطه ای میان ایه 15سوره مریم در مورد حضرت یحیی با ایه 33 همان سوره درباره حضرت عیسی وجود دارد؟این ایات اشاره به کدام بعثت دارد؟؟؟

8. الترتيب #68 الرقم والرابط: 312152 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه

سلام در مورد آیه ۳۳ سوره مریم این نظر شخصی منه. فرصت کنم تو بیانات امام می گردم. به نظرم مرگ(وَيَوْمَ أَمُوتُ) بعد از قیام امام مهدی و وفات عیسی بن مریم است و برانگیختگی (يَوْمَ أُبْعَثُ حَيًّا).در روز قیامته {وَالسَّلَامُ عَلَيَّ يَوْمَ وُلِدتُّ وَيَوْمَ أَمُوتُ وَيَوْمَ أُبْعَثُ حَيًّا} چون امام در یکی از بیانات فرمودند نبی الله عیسی وفات نیافته‌اند بلکه روح نزد خداوند رفته و جسد باقی است.
    دلیل دیگه اینه که خداوند به متقیان می فرماید شما تنها یک مرگ رو تجربه می کنید : لَا يَذُوقُونَ فِيهَا الْمَوْتَ إِلَّا الْمَوْتَةَ الْأُولَىٰ ۖ وَوَقَاهُمْ عَذَابَ الْجَحِيمِ ﴿٥٦﴾ . نبی الله عیسی از متقیان است و اگر ایشان را در حال حاضر وقات یافته به حساب بیاوریم و بعث را برانگیخته شدن در زمان امام مهدی بدانیم برایشان دو مرگ و دو برانگیختگی رخ خواهد داد که برخلاف وعده خداوند به مؤمنان است. د مرگ و دو حیات مختص کافرانه: {إِنَّ الَّذِينَ كَفَرُوا يُنَادَوْنَ لَمَقْتُ اللَّـهِ أَكْبَرُ مِن مَّقْتِكُمْ أَنفُسَكُمْ إِذْ تُدْعَوْنَ إِلَى الْإِيمَانِ فَتَكْفُرُونَ ﴿١٠﴾ قَالُوا رَبَّنَا أَمَتَّنَا اثْنَتَيْنِ وَأَحْيَيْتَنَا اثْنَتَيْنِ فَاعْتَرَفْنَا بِذُنُوبِنَا فَهَلْ إِلَىٰ خُرُوجٍ مِّن سَبِيلٍ ﴿١١﴾ جای دیگه هم خداوند به رسول الله می فرمایند اگر به سمت کافران تمایل پیدا می کردی طعم دوبار حیات و دوبار مرگ را به تو می چشاندیم: {وَلَوْلَا أَن ثَبَّتْنَاكَ لَقَدْ كِدتَّ تَرْكَنُ إِلَيْهِمْ شَيْئًا قَلِيلًا ﴿٧٤﴾ إِذًا لَّأَذَقْنَاكَ ضِعْفَ الْحَيَاةِ وَضِعْفَ الْمَمَاتِ ثُمَّ لَا تَجِدُ لَكَ عَلَيْنَا نَصِيرًا ﴿٧٥﴾}این برداشت شخصی منه. فردا ان شاءالله تو بیانات جستجو می کنم. ببینم چیزی که واضح اشاره داشته باشه پیدا می کنم یا نه

9. الترتيب #69 الرقم والرابط: 312154 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه

افتراضي سؤالات انصار سعدی رحمان زاده

سلام علیکم تمام سؤالات تون رو یک جا منتقل کردم تا راحت تر بهشون دسترسی داشته باشیم.

10. الترتيب #70 الرقم والرابط: 312171 أدوات الاقتباس نسخ النص

سلام اما در ایه 55 ال عمران از لفظ متوفیک استفاده شده

صفحة 7 من 12 الأولىالأولى ... 56789 ... الأخيرةالأخيرة