[ لمتابعة رابط المشاركـة الأصليّة للبيــــان ]
الإمام ناصر محمد اليماني
14 - ربيع الأول - 1438 هـ
13 – 12 – 2016 مـ
۲۳- آذر-۱۳۹۵ه.ش.
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
ــــــــــــــــــــ

بیان امام مهدی منتظر درمورد جنگ‌های جاري ..

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة الأنبياء والمرسلين وجميع الأنصار السابقين الصابرين، أمّا بعد..
چقدر قلب امام مهدی به خاطر وضعیتی که مردم عربِ یمن و دیگر ملت‌ها گرفتار آن شده‌اند اندوهگین است و
خون می‌ریزد و از شدت درد شکسته است، وضعیتی که حاصل ستم احزاب و رهبران آن در یمن و ظلم کشورهای هم‌جوار و حمله و تعدی به ناحق به این کشور به علت سیاست‌های ایران و روسیه و امریکاست؛ که به اتفاق سعودی را مجبور کردند از ترس این که از پشت سر امنیتش توسط حکومت ایران به خطر بیفتد به یمن حمله کند؛ خصومتی که ناشی از کینه مذهبی بین دو طرف است. بله من سعودی را از بمباران بازارها و بیمارستان‌ها بری دانستم، چون این حمله‌ها کار امریکاست و از پشت سر سعودی‌ها، مبادرت به این حملات می‌کند که این هم پیمان‌شکنی و مکر بر ضد کشور عربستان سعودی است؛ ولی متأسفانه کشور عربستان سعودی از این حیله و پیمان‌شکنی با خبر است و در برابر خدا مسئول کشاندن امریکا به بهانه جنگ با تروریسم است.
فتوا دادم که سعودی تنها مواضع نظامی صالح
و كميته‌های مردمی حوثی‌ها را هدف قرار می دهد، ولی سعودی را از بمباران خانه‌ی رهبران حزب مؤتمر و حوثی‌ها بری نمی‌دانم؛ آنها به بهانه این که منزل یکی از رهبران حوثی یا مؤتمر عفاشی [حزب علی عبدالله صالح] در آن منزل سکونت دارند؛ آنجا را هدف قرار می‌دهد. می‌گویم جناب ملک سلیمان! خدا را به یاری می‌طلبم! آیا وقتی فرمان بمباران خانه او را دادی، به زن و فرزندان او فکر نکردی؟ تو می‌دانی که در خانه‌ی آن رهبر حوثی یا عفاشی؛ زن و بچه حضور دارند؟ والله، والله، والله، این کارت باعث خشم بسیار شدید خداوند می‌شود.
ای مرد! اگر این فرمانده را در جبهه جنگ کشته بودی، امر آسان‌تر بود؛ اما در خانه‌اش؟؟ وقتی وارد خانه‌اش شد و در می
ان فرزندان و همسرانش و کودکانش بود و از نظر شرع خدا در امان؟ کسی بار گناه دیگری را بر دوش ندارد، خانه‌ها حرمت دارند؛ این کار تو گناهی بسیار بزرگ است! چگونه می‌خواهی در پیشگاه پروردگارت قرار گیری؛ درحالی‌که پشتت[ از بار گناه] خم شده و این کارها؛ خاتمه‌ی اعمال عمرت است؟ امیدوارم خدا تو را بیامرزد و به راه درست هدایتت کند. کلام حق، کسانی را که به علت تعصب و غرور به گناه کشیده شده‌اند را خشمگین می‌کند؛ ولی من به تو نصیحت می‌کنم، قبل از این که دیر شود و عمرت تمام گردد.
دست از نابود کردن و انهدام ناحق یمن بردار، تو که نباید به سوی جنگ با یمن می‌شتافتی، بلکه باید جلوی ایران را می‌گرفتی تا در أمور یمن دخالت نکند. در ابتدا پل هوایی از ایران به یمن زده شد، چون آنها می‌دانستند سعودی حتما به یمن حمله کرده و آن را به کلی نابود می‌کند و نقشه امریکا و روسیه و ایران کارساز شد. من بیش از دوسال قبل درمورد این نقشه به شما خبر د
اده بودم، به یمن و کشور عربستان سعودی و تمام دولت‌های خلیج عربی و تمام دول اسلامی در مورد نقشه برپا کردن فتنه میان ملت‌های مسلمان و ایجاد فتنه و جنگ میان شیعه و سنی بر سر رسیدن به قدرت هشدار داده بودم؛ چقدر همه‌ی آنها از دین دور هستند!
من انکار نمی‌کنم که ایران یک دولت اسلامی است، اما به بهانه گسترش مذهب شیعه در برابر تقسیم نفت بین امریکا و روسیه، ایران متأسفانه بازیچه دست امریکا و روسیه شده است. والله، والله، والله، خیری در ایران و سیاست‌هایش [در جهت دامن زدن به مسایل طایفی] نیست. و اما سعودی و هم‌پیمانانش خود را گرفتار باتلاق جنگ یمن کردند و حسابشان با پروردگارشان است، کسانی که گوشت کتف خود را می‌خورند... از خدا یاری می‌طلبیم...
ملک سلمان بن عبدالعزیز آل سعود! ای مرد! آیا یادت هست، آن ا
ول که اعلان کردید یمن منطقه پرواز ممنوع است، مگر این که هواپیماها در فرودگاه بیشه مورد تفتیش قرار گیرند و هواپیمای غیرنظامی باربری ایران آمد و از ندای شما سرپیچی کرد و شما به جای این که آن هواپیما را هدف قرار دهید؛ رفتید و فرودگاه غیر نظامی صنعا را با ظلم و تعدی بزرگ خود بمباران کردید؟ اینجاست که ضعف شما برای ایران و امریکا و روسیه مشخص شد، چون برایشان روشن شد، چقدر شما جبون بوده و از آنها می‌ترسید؛ نمایش قدرت شما زدن فرودگاه صنعا کشورهمسایه‌‌ای بود که برادرتان هستند و از یک نسب و خون و گوشت و اجدادید...!
برادر گرامی سلمان بن عبدالعزیز و آل نهیان و آل مکتوم و هم‌پیمانان عرب‌تان که بر ضد یک کشور عربی متحد شده‌اید! چقدر این هم‌پیمانی شما ناروا و بد است؛ دشمن شما نه یمن است و نه سوریه و نه عراق و نه لیبی؛ دشمن شما در سمت شرق شما است که فتنه طایفی میان شما برپا کرده و خودشان در آرامش و صلح‌اند و نشسته‌اند و تماشا می‌کنند شما شیعیان و اهل سنت چگونه یک دیگر را می‌کشید و کشورهایتان را نابود کرده و میلیون‌ها نفر از مردم عرب را به کشتن داده‌اید. دشمن سرسخت شما از شرق و در جوار خلیج عربی فارسی؛ به تماشا نشسته است و همین طور امریکا و روسیه و هم‌پیمانان مجرمشان در شرق و غرب و شمال و جنوب که با لبخند و شادی نگاه می‌کنند عرب‌ها چه بر سر هم می‌آورند!
امت وسطی که در جزیرة العرب بهترین امت بود که برای مردم خروج کرد تا امر به معروف و نهی از منکر کند و به خدا ایمان داشته باشد؛ چقدر فسق بعد از ایمان بد است که یک‌دیگر را بکشند، درحالی‌که برادران مؤمن هم هستند و هر گروه هم گمان کند کشته‌هایش شهیدند! خیر؛ شهید کسی است که در راه دفاع از زمین و آبرویش کشته شود.
من جرایم بزرگی که در مناطق مرزی سعودی شده که هیچ کاری با جنگ نداشتند؛ انکار نمی‌کنم. ارت
ش یمن و کمیته‌های مردمی به آنها حمله کرده و مردم را به ناحق از دیارشان رانده‌اند، اما جرایمی که سعودی و ائتلاف عربی بر ضد مردم یمن مرتکب شده‌اند، بسیار ظالمانه‌تر و بدتر بوده است و همین طور محاصره مردم یمن تا از گرسنگی بمیرند.
سلمان بن عبدالعزیز آل سعود! به حق برایت فتوا خواهم داد: گمان نکن مردم عربستان سعودی در نزد خود از شما راضی هستند؛ والله، والله، والله، نود درصد مردم عربستان سعودی به شدت عصبانی‌اند و از کارهایی که تو سلمان انجام می‌دهی قلبشان شکسته و پاره پاره شده است. دشمن شما ایران است که در شرق دریاست و دشمن بزرگ همگی شما امریکا و روسیه است که دشمن تمام اعراب و مسلمانان و ایران هستند؛ آنها از ایران استفاده می‌کنند تا به نیتشان برسند و ایران آخرین هدف آنهاست تا آن را هم از نقشه پاک کرده و دولت بزرگ یهود از قطب تا قطب یعنی از امریکا تا روسیه و دیگر مناطق را تشکیل دهند. برای همه روشن شده که این نقشه یهودی امریکایی روسی است، ولی با وجود این مسلمانان هم چنان همدیگر را می‌کشند! آیا قلب‌هایتان از سنگ شده؛ یا قسی‌تر از سنگ؟ به شما بشارت می‌دهم که همراه کافران به قرآن عظیم؛ گرفتار عذابی دردناک خواهید شد. هم‌چنان جنگ [خدا] با تأثیرات سیاره عذاب بر زمین از راه دور[التناوش] ادامه دارد و زلزله و توفان‌های دریای و سونامی [بحر مسجور] ادامه خواهد داشت و به تدریج شدت پیدا خواهد کرد؛ شاید که بازگردید! تا این که اگر اصرار داشته باشند این ها تنها حوادث طبیعی هستند؛ سیاره عذاب به سراغشان بیاید و به شدت نابودشان کند و مسلمانان را نیز گرفتار عذابی بسیار شدید و سخت کند.
به حق «لا اله الا الله» امیدوارم خداوند تنها شیاطینی که دشمن خداوند رحمن و قرآن و دشمن اسلام و مسلمین هستند را هلاک نماید، و به حق «لا اله الا الله »امیدوارم پروردگارم، تمام مسلمانان و گمراهان را از هلاک نجات دهد و شیاطین جن و انس ار هر جنسی را به هلاکت برساند. همانا که او [سیاره عذاب] از قلب‌ها خبر دارد و همگی آنها را می‌شناسد و راهی برای فرار نیست؛ هرگز چنین نیست، راه فرار و پناهگاهی وجود ندارد[ اشاره به آیه سوره القیامه: كَلَّا لَا وَزَرَ ﴿١١﴾]. و اما دیگران؛ از ترس و هول آن موهایشان سفید شده و قلب‌هایشان به گلو می‌رسد و تسلیم خواهند شد.
خدا را به شهادت می‌گیرم و شاهد بودن خدا کافی است که من از احدی کمک قبول نمی‌کنم، تا یک قطره خون مسلمان چه عرب و چه غیر عرب و یا خون کافری را که به جنگ دین ما نیامده‌ است؛ بریزم. بلکه هدف من جلوگیری از ریخته شدن خون مسلمانان در عالم و وحدت صفوف آنها و از بین بردن تعدد احزاب مذهبی و سیاسی در دین خدا اسلام و وحدت صفوف مسلمانان است تا با نعمت قرآن عظیم و نعمت خداوند با یک‌دیگر برادر شوند؛ بعد از آن که دشمنی میانشان بود و خداوند قلب‌های آنان را به هم نزدیک کند و با نعمت خدا برادر گردند [اشاره به آیه کریمه سوره آل عمران: وَاعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّـهِ جَمِيعًا وَلَا تَفَرَّقُوا ۚ وَاذْكُرُوا نِعْمَتَ اللَّـهِ عَلَيْكُمْ إِذْ كُنْتُمْ أَعْدَاءً فَأَلَّفَ بَيْنَ قُلُوبِكُمْ فَأَصْبَحْتُمْ بِنِعْمَتِهِ إِخْوَانًا وَكُنْتُمْ عَلَىٰ شَفَا حُفْرَةٍ مِنَ النَّارِ فَأَنْقَذَكُمْ مِنْهَا ۗ كَذَٰلِكَ يُبَيِّنُ اللَّـهُ لَكُمْ آيَاتِهِ لَعَلَّكُمْ تَهْتَدُونَ ﴿١٠٣﴾].
به خداوندی که خدا و معبودی جز او نیست، قسم! که راه حلی برای حل قضایای عربی و قدرت گرفتن و تمکین شما در زمین و از بین بردن خوف‌ان و تبدیل آن به امن و امنیت ووجود ندارد و نخواهد داشت؛ جز این که امام مهدی ناصر محمد یمانی را تصدیق کرده و به دعوت خلیفه خدا برای حکمیت براساس کتاب خدا قرآن عظیم و سنت حق نبوی پاسخ دهید، مگر روایاتی که برخلاف آیات محکم قرآن باشند که در این صورت بدانید آن روایات باطلند و به دروغ و بهتان از راه سنت نبوی به خدا و رسولش نسبت داده شده‌اند. اما امام مهدی ناصر محمد یمانی با آوردن برهان علمی از آیات محکم قرآن عظیم از سنت حق محمد رسول‌الله صلى الله عليه وآله وأسلم تسليماً دفاع خواهد کرد و به اذن خدا هر آن چه را که دروغ و باطل باشد؛ از بین خواهد برد. این دعوت
من، از دوازده سال قبل است و هیچ تغییری نکرده؛ دعوت به حکمیت براساس کتاب خدا و سنت حق رسولش برای نفی تعدد احزاب سیاسی و مذهبی در دین خدا برای تحقق وحدت در صفوف مسلمانان و پیروی از کتاب خدا قرآن عظیم و سنت حق نبوی که محمد رسول‌الله صلى الله عليه وآله وسلم از آن سخن گفته است و مهمترین امر این است که این روایات مخالف حدیث خداوند در آیات محکم قرآن عظیم نباشند. این قرار بین من و مسلمانان است. هم‌چنین تحقق زندگی مسالمت آمیز میان تمام مسلمانان تا به نعمت خدا با هم برادر شوند. هم‌چنین تحقق صلح جهانی در میان تمام ملت‌ها و زندگی مسالمت آمیز مسلمان و کافر، ما از حق آمده از نزد خدا سخن می‌گوییم؛ هرکس می‌خواهد ایمان بیاورد و هرکس می‌خواهد کافر شود. همانا که رسولان پیام خداوند را ابلاغ می‌کنند و حساب مردم با خداست و امام مهدی ناصر محمد یمانی؛ همان مسیر انبیاء خدا و رسولانش از اولین تا آخرینشان محمد رسول‌الله -صلى الله عليه وآله وسلم وجميع المؤمنين- را در پیش می‌گیرد. ای جماعت انصار پیشگام برگزیده در عصر گفتگو قبل از ظهور! شاهد باشید...
هم‌چنین، خورشید به ماه رسیده است [ادراک] و هم چنان اختلال فلکی ادامه دارد، شاید قبل از این که شب از روز پیشی گیرد؛ پند بگیرید. خداوند زلزله‌ها و تمام آن چه که نامش را حوادث و بلایای طبیعی گذاشته‌اید؛ شدت بخشیده! ولی بر قلب‌های آنان مهر نهاده و ایمان نمی‌آورند که این وقایع به علت نزدیک شدن سیاره عذاب است؛ خواهیم دید در مناطقی که به عنوان مناطق امن و غیر زلزله خیز نامیده‌اید چه خواهد شد و آیا واقعا این منطقه زلزله خیز و منطقه دیگر از زلزله در امان است؟ آیا فکر می‌کن
ید دنیا بی‌نظم است
؟ آیا نمی‌دانید خداوند بر همه چیز سیطره دارد و عذابش را به هرکسی که بخواهد وارد می‌کند؟ اما شما قوم جاهلی هستید!
وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

اقتباس المشاركة 245620 من موضوع بيان الإمام المهديّ المنتظَر عن الحرب الجارية ..

[ لمتابعة رابط المشاركـة الأصليّة للبيــــان ]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=245474

الإمام ناصر محمد اليماني
14 - ربيع الأول - 1438 هـ
13 – 12 – 2016 مـ
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
ــــــــــــــــــــ

بيان الإمام المهديّ المنتظَر عن الحرب الجارية ..

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة الأنبياء والمرسلين وجميع الأنصار السابقين الصابرين، أمّا بعد..
فكم قلب الإمام المهديّ حزينٌ ويقطر دماً ويتقطع ألماً على ظروف الشعب اليمانيّ الأبيّ العربيّ وغيرهم بسبب تعنت الأحزاب وقاداتهم المجرمين في اليمن والظلم من دول الجوار والاعتداء بغير الحقّ بسبب سياسة إيران وروسيا وأمريكا فهم على اتفاقٍ حتى يُجبروا السعوديّة على ضرب اليمن خوفاً على أمنهم من حكومةٍ إيرانيّةٍ وراء ظهورهم بسبب تباغض الطرفين المذهبيّ، ونعم برّأتُ السعوديّة من ضرب الأسواق والمستشفيات باليمن وحمّلتها أمريكا كونها تفعل ذلك إلى ظهر السعوديّة غدراً للملكة العربيّة السعوديّة، ولكن للأسف إنّ المملكة العربيّة السعوديّة على علمٍ بذلك الغدر الكبير؛ بل هي المسؤولة بين يدي الله بجلب الأمريكان بحجّة حرب الإرهاب.

وأفتيتُ أنّ السعوديّة تضرب فقط المواقع العسكريّة لصالح واللجان الشعبيّة للحوثيين، ولكني لا أبرّئ السعوديّة بضرب دار القياديين في حزب المؤتمر والحوثيين بحجّة أنّه قياديٌّ حوثيٌّ أو مؤتمريٌّ عفاشيٌّ، وأقول الله المستعان يا سمو الملك سلمان! ألم تفكر في نساء وأطفال ذلك القيادي حين تأمر بقصف داره وأنت تعلم أنّ في دار ذلك القيادي الحوثيّ أو العفاشيّ نساءً وأطفالاً؟ فوالله ثم والله ثم والله إنّ ذلك ليغضب الله غضباً عظيماً.

ويا رجل، لو قتلت ذلك القياديّ في جبهة القتال لكان الأمر أهون وأمّا في داره فمنْ دخل داره بين أولاده ونسائه وصغاره فهو آمن في شرع الله، ولا تزر وازرةٌ وزر أخرى، وللبيوت حرماتها، فتلك جريمةٌ كُبرى! فكيف سوف تلقى ربّك وقد تقوس ظهرك وجعلت هذه الأعمال خاتمةً لعمرك؟ ورجوت من الله أن يرحمك ويهديك إلى سواء السبيل. وكلمة الحقّ تغضب من أخذته العزّة بالإثم، والإمام المهديّ ناصر محمد اليماني لك من الناصحين قبل فوات الآوان وانقضاء عمرك.

كفى لليمن دماراً وتخريبا بغير الحقّ، وما كان من المفروض أن تشنّ حربك على اليمن؛ بل تتصدى لإيران التي تدخلت في شؤون اليمن وجسرٍ جويٍّ من طهران بادئ الأمر، وذلك كونهم يعلمون أنّ السعوديّة حتماً سوف تشنّ حربها على اليمن فتدمره تدميراً، ونجحت خطّة أمريكا وروسيا وإيران. وسبق أن نبأناكم بمخططهم من قبل أكثر من عامين، وأخبرت اليمن والمملكة العربيّة السعوديّة وكافة دول الخليج العربي وكافة الدول الإسلاميّة بالخطة الحربيّة لتحقيق الفتنة بين شعوب المسلمين، وذلك بخلق فتنة حربٍ بين السّنة والشيعة والقتال على السلطة، وما أبعدهم من الدين جميعاً!

ولا ننكر أنّ إيران دولةٌ إسلاميٌّة ولكنها للأسف أصبحت أُلعوبة في يد أمريكا وروسيا لتنفيذ مخططاتها بحجّة تمدد المذهب الشيعيّ وتقاسم النفط العربيّ فيما بين أمريكا وروسيا وإيران. فوالله ثم والله ثم والله لا خير في إيران وسياسة تأجيجها للطائفيّة، وأما السعوديّة وتحالفها العربي فقد أوقعوا أنفسهم في مستنقع العدوان على اليمن وحسابهم على ربهم، ومن يأكل لحم أكتافه والله المستعان..

يا أيها الملك سلمان بن عبد العزيز آل سعود، يا رجل فهل تذكر بادئ الأمر يوم أعلنتم حظر الطيران على اليمن إلا عن طريق بيشة للتفتيش؟ وجاءت طائرةٌ إيرانيّةٌ مدنيّةٌ من حاملات الأثقال وأبت أن تستجيب لندائكم وبدلاً من أن تضربوا تلك الطائرة ذهبتم لضرب مطار صنعاء المدني ظلماً وعدواناً كبيراً، وهنا دخلت فيكم العين من إيران وأمريكا وروسيا كونه تبيّن لهم مدى الجبن والخوف منهم؛ استعراض قوتكم لضرب مطار صنعاء جارتكم وإخوتكم وعزوتكم ودمكم ولحمكم وحسبكم ونسبكم!

ويا أخي الكريم سلمان بن عبد العزيز وآل نهيان وآل مكتوم وتحالفهم العربيّ على العربي، لبئس التحالف تحالفكم فليس عدوّكم اليمن ولا سوريا ولا العراق ولا ليبيا؛ بل عدوكم إلى الشرق منكم الذين أثاروا بينكم فتنة الطائفيّة وهم منها في سلمٍ ويتفرجون كيف تقتلون بعضكم بعضاً سنّةً وشيعةً، ودمرتم بلدانكم وأهلكتم ملايين من الشعب العربيّ الأبيّ، وعدوكم اللدود يتفرج عليكم من الشرق جوار الخليج العربيّ الفارسيّ وكذلك أمريكا وروسيا وحلفهم المجرمون شرقاً وغرباً وشمالاً وجنوباً؛ مستمرةً ابتسامتهم وفرحهم بما يصنعه العرب ببعضهم بعضاً!

تلك الأمّة الوسط في جزيرة العرب كانت خير أمّةٍ أخرجت للناس يأمرون بالمعروف وينهون عن المنكر ويؤمنون بالله، ولبئس الفسوق بعد الإيمان أن يقتّلوا بعضهم بعضاً وهم إخوةٌ مؤمنون ثم يزعمون أنّ من قُتل شهيداً! بل الشهيد من قتل وهو يدافع عن أرضه وعرضه.

ولا ننكر إنه ليوجد جرائم كبرى في حقّ قرى سعوديّةٍ في الحدود ليس لهم في الحرب ناقةً ولا جملاً، وهاجمهم الجيش اليمني واللجان الشعبيّة وطردوهم من ديارهم بغير الحقّ، ولكن الحقّ أقول إنّ جرائم السعوديّة والتحالف العربي أظلم وأطغى بغير الحقّ على الشعب اليماني، وكذلك الحظر على الشعب اليماني حتى يموت جوعاً.

ويا سلمان بن عبد العزيز آل سعود لسوف أفتيك بالحقّ وأقول: لا تظنّ الشعب العربيّ السعوديّ راضٍ عليك في أنفسهم، فوالله ثم والله ثم والله إنّه لربما تسعون في المائة من الشعب العربيّ السعوديّ غاضبون في أنفسهم أشد الغضب؛ بل وتتقطع قلوبهم لما تفعله يا سلمان، وعدوّكم إيران جارتكم الشرقيّة من البحر، وعدوّكم الأكبر أمريكا وروسيا عدوّتان لكافة العرب والمسلمين وإيران، وإنما يستخدمون إيران وسيلةً لتحقيق مآربهم، وجعلوا إيران هي الهدف الأخير لمسحها من الخارطة ونجاح دولة اليهود الكبرى من القطب إلى القطب؛ أي من روسيا إلى أمريكا وما وراءهم. وقد تبيّن للجميع أنه فعلاً مخططٌ يهوديٌّ أمريكيٌّ روسيٌّ، ورغم ذلك لا يزال المسلمون يقتلون بعضهم بعضاً! فهل قلوبكم أصبحت كالحجارة أو أشدّ قسوةٍ؟ فأبشركم بعذابٍ أليمٍ مع الكافرين بهذا القرآن العظيم. ولا تزال حرب التناوش بالزلزال والبحر المسجور مستمرةً شيئاً فشيئاً أقوى فأقوى لعلهم يرجعون! حتى إذا أصرّوا أنها ليست إلا كوارث طبيعيّةٍ فيأتيهم كوكب العذاب يدمّرهم تدميراً ويعذّب المسلمين عذاباً نكراً.

ورجوت من الله بحقّ لا إله إلا هو أن لا يهلك إلا كلّ شيطانٍ عدوٍّ للرحمن وللقرآن وعدوٍّ للإسلام والمسلمين، ورجوت من ربي بحقّ لا إله إلا هو أن ينقذ كافة المسلمين والضالين من الهلاك ويقتل شياطين الجنّ والإنس ومن كلّ جنسٍ تقتيلاً، فإنها تطّلع على الأفئدة وتعرفهم أجمعين، فلا مفرّ كلا لا وزر. وأمّا ما دونهم فيبيّض من هولها الشعر وتبلغ القلوب الحناجر فيُسلموا تسليماً.

وأشهد الله وكفى بالله شهيداً أني لا أقبل نصرة أحدٍ ما لأسفك قطرة دم مسلمٍ كان عربيّاً أو عجميّاً أو كافراً لم يحاربنا في ديننا؛ بل لحقن دماء المسلمين في العالمين بوحدة صفّهم وإنهاء تعدد الأحزاب المذهبيّة والسياسيّة في دين الله الإسلام ووحدة صفّ المسلمين حتى يصبحوا بنعمة القرآن العظيم وبنعمة الله إخواناً بعد إذ كانوا أعداءً فيؤلّف الله بين قلوبهم فيصبحوا بنعمة الله إخواناً.

ألا والله الذي لا إله غيره ولا يعبد سواه لا ولن تجدوا حلّاً للقضيّة العربيّة ويُعزّكم الله ويمكنكم بالأرض ويبدّلكم من بعد خوفكم أمناً إلا بتصديق الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني فتستجيبوا للداعي خليفة الله للاحتكام إلى كتاب الله القرآن العظيم والسّنة النبويّة الحقّ إلا ما جاء مخالفاً لمحكم القرآن في أحاديث السّنة فاعلموا أنّ ذلك باطلٌ مفترى وزورٌ وبهتانٌ على الله ورسوله عن طريق السّنة النبويّة، ولكنّ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني سوف يدافع عن سنة محمدٍ رسول الله الحقّ - صلى الله عليه وآله وأسلم تسليماً - بكل ما أوتيت من سلطان العلم المحكم في القرآن العظيم، فأنسف الباطل المفترى نسفاً بإذن الله، وتلك هي دعوتي منذ اثني عشر عاماً لم تتغير شيئاً، وهي دعوة الاحتكام إلى كتاب الله وسنّة رسوله الحقّ لنفي تعدد الأحزاب السياسيّة والمذهبيّة في دين الله لتحقيق وحدة صفّ المسلمين واتّباع كتاب الله القرآن العظيم والسنة النبويّة الحقّ التي نطق بها فُو محمدٍ رسول الله - صلى الله عليه وآله وسلم - وأهم شيءٍ أن لا يخالف الحديث لمحكم القرآن العظيم، وذلك بيني وبين المسلمين، وكذلك تحقيق التعايش السلمي بين كافة المسلمين فيصبحوا بنعمة الله إخواناً، وكذلك تحقيق السلام العالميّ بين شعوب البشر والتعايش السلمي بين المسلم والكافر، ونقول الحقّ من الله فمن شاء فليؤمن ومن شاء فليكفر وإنما على الرسل البلاغ وعلى الله الحساب، والإمام المهديّ ناصر محمد اليماني ينهج نهجَ أنبياء الله ورسله من أولهم إلى خاتمهم محمدٍ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم وجميع المؤمنين، فكونوا يا معشر الأنصار السابقين الأخيار في عصر الحوار من قبل الظهور من الشاهدين.

وكذلك أدركت الشمس القمر ولا يزال الخلل مستمراً لعلهم يَحدث لهم ذكرا قبل أن يسبق الليل النهار، وزاد الله البشرَ بالزلازل وبكافة ما يسمّونه كوارث طبيعيّة! طبع الله على قلوبهم فهم لا يؤمنون أنّ ذلك بسبب اقتراب كوكب العذاب، ولسوف نرى مصير الأمينة من الزلزال هل هي كما يسمّون تلك مناطق زلزاليّة وتلك مناطق غير زلزالية؟ فهل تظنّونها فوضى؟ ألا تعلمون أنّ الله هو المسيطر ويصيب بعذابه من يشاء؟ ولكنّكم قومٌ تجهلون! وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..

خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

اضغط هنا لقراءة البيان المقتبس..