الموضوع: من پیش از وقوع این امر به تو هشدار داده بودم؛ ابوجلال؛اما تو هیچ به نصیحتم گوش ندادی؛ و حال همان چیزی اتفاق افتاده است که قبل از وقوع درباره اش برایت فتوا داده بودم.....

النتائج 1 إلى 1 من 1
  1. افتراضي من پیش از وقوع این امر به تو هشدار داده بودم؛ ابوجلال؛اما تو هیچ به نصیحتم گوش ندادی؛ و حال همان چیزی اتفاق افتاده است که قبل از وقوع درباره اش برایت فتوا داده بودم.....

الإمام ناصر محمد اليماني
    03 - 04 - 1436 هـ
    23 - 01 - 2015 مـ

«اگر دندان شیر را دیدی، فکر نکن به تو لبخند می‌زند»

ابو جلال! من پیش از وقوع این امر به تو هشدار داده بودم، اما تو هیچ به نصیحتم گوش ندادی و حال همان چیزی اتفاق افتاده است که قبل از وقوع درباره‌اش برایت فتوا داده بودم....

ابو جلال! من پیش از وقوع این امر به تو هشدار داده بودم، اما تو هیچ به نصیحتم گوش ندادی و حال همان چیزی اتفاق افتاده‌است که قبل از وقوع درباره‌اش برایت فتوا داده بودم. در بیانی که در اوائل سال گذشته نوشته بودم [2014-04-04] گفتم چه اتفاقی خواهد افتاد .آن بیان را در لینک زیر می‌توانی پیدا کنی...
    https://nasser-alyamani.org/showthread.php?17644

اقتباس المشاركة 138207 من موضوع بیان فوری از جانب امام مهدی خطاب به سرلشکر محترم «عبد ربه منصور هادی» و دولت و مردم یمن...

الإمامُ ناصِرُ مُحَمَّدٍ اليَمَانِيُّ
    04 - جمادی الثانی - 1435 هـ
    04 - 04 - 2014 مـ
    ۱۵-فروردین-۱۳۹۳ه.ش.
    04:31 صبح
    ــــــــــــــــــــ

بیان فوری از امام مهدی خطاب به سرلشکر محترم «عبد ربه منصور هادی» و دولت و مردم یمن...

بسم الله الرحمن الرحيم و صلوات و سلام بر تمام انبیای و رسولان الهی و خاندان پاکشان، از اولین تا آخرینشان، محمد رسول الله صلّى الله عليه وأسلّم تسليماً، أمّا بعد..
    جناب رییس‌جمهور «عبد ربه منصور هادی» محترم! پیش ازاین به حق فتوا داده بودیم که اقتصاد یمن به دلیل حیف و میل ادارات و چپاول خزانه به بهانه انجام پروژه‌ها در آستانه فروپاشی است. پیش از این به حق نصیحت کرده بودیم که رییس جمهوری پروژه‌های جدید را در تمام عرصه‌ها متوقف نماید تا کمر اقتصاد یمن نشکند و به کل فرو نریزد. اما با کمال تأسف به این نصیحت‌ ما توجهی نکردید. به یقین می‌دانیم حکومت انتقالی به سرعت با شکست مواجه خواهد شد، چرا که همان مسیر حکومت سابق را در پیش گرفته است. شاید شکست اقتصادی حکومت انتقالی سریع‌تر هم رقم بخورد، چرا که چپاول بیت المال مسلمانان از خزانه عمومی بیش از گذشته است، اما گوش حکومتیان شنوا نیست.
    بدون تردید اگر قیمت فرآورده‌های نفتی افزایش نیابد، دولت قادر به پرداخت حقوق کارمندان و نیروهای نظامی نخواهد بود. اما بالا بردن قیمت فرآورده‌های نفتی به معنی انفجار آتشفشان مردم یمن خواهد بود، چرا که کمترین افزایشی به معنای صادر کردن حکم اعدام مردمی است که درآمد کم و محدودی دارند و حکومت و مردم یمن در شرایطی قرار گرفته‌اند که کسی آرزو نمی‌کند به جای آنها باشد.
    علت اوضاع درهم ریخته و از هم پاشیده اقتصادی یمن، فقدان اراده‌ی محکم و آهنین برای مقابله با مفسدین فی الأرض است. چه مفسدانی که به نام پروژه‌های خدماتی با حیف و میل‌های مالی که در تمامی دستگاه‌های حکومتی رواج دارد، خزانه را چپاول می‌کنند و چه مفسدانی که خطوط برق و لوله‌های نفت را منهدم کرده و یا با راهزنی و ناامن کردن کشور، باعث نابودی اقتصادی آن می‌شوند. پیش از این نیز اعلام کرده بودیم بدون حکم قاطع و در عین حال عادلانه امکان ندارد که بتوان عدالت و نظم را برقرار ساخت.
    جناب رییس‌جمهور «عبد ربه منصور هادی» محترم! به حق برایت فتوا می‌دهم اگر اوضاع اقتصادی و امنیتی یمن به همین منوال پیش برود، شما به بن‌بست رسیده و به خاطر احساس عجز کامل، راهی جز کناره گیری نخواهید داشت؛ خداوند به داد تو و هر کسی برسد که قصد اصلاح کشور و مردم را داشته باشد.

خداوند شاهد است که امام ناصر یمانی بی اندازه متعجب و متحیر است؛ چگونه است که اقتصاد یمن در حال احتضار است اما پروژه‌ها هم چنان در حال اجرا هستند! گوش کن چه می‌گویم: به خداوند قسم! اگر بناهای حکومتی را با آجرهای طلا هم بسازید، اما مردم یمن از نظر اقتصادی دچار مضیقه بوده و درتنگنا باشند؛ پروژه‌هایتان هیچ ارزشی نخواهد داشت. چرا که به علت نابود کردن اقتصاد، شهروندان یمنی را که درآمدی محدود دارند از لقمه نانی برای خود و خانواده‌شان محروم کرده‌اید.
    ای مرد به طبقات عادی مردم و سطح معیشت آنها توجه داشته باش و مراقب باش تا با افزایش قیمت مشتقات نفتی به کسانی که درآمد محدود دارند آسیبی وارد نشود [قیمت های مواد نفتی را بالا نبر]، به این ترتیب مردم یمن از نظر اقتصادی در امنیت خواهند بود. اما با کمال تأسف شما به وضعیت کسانی که درآمد محدودی دارند توجه نمی‌کنید؛ کوچک‌ترین افزایش قیمتی به معنای صادر کردن حکم اعدام و مرگ تدریجی آنهاست.

اعضای حکومت انتقالی یمن! در امر مردم یمن از خداوند شدید العقاب بترسید. آنچه که می‌بینیم این است که درآمد بالغ بر هشتاد درصد مردم یمن، محدود است و مردم مانند بمب ساعتی‌اند. اعلام گرانی فرآورده‌های نفتی به معنای انفجار بمب ساعتی مردم خواهد بود. ممکن است در آن شرایط برادر کریم سرلشکرعبد ربه منصور هادی اگر خدا عمری به او بدهد، یمن را ترک کند و سکان آن را رها نماید؛ چون خود را از سر و سامان دادن به امور و راضی کردن مردم و حکومت ناتوان می‌بیند. بر توست که به فکر کسب حمایت مردم باشی و افراد فاسدی را که در حکومت انتقالی جای گرفته‌اند، قلع و قمع کرده و برای نجات یمن عجله به خرج دهی؛ چرا که یمن در وضعیت بسیار خطرناکی قرار دارد. قبل از این هم شما را نصیحت کرده بودیم. ممکن است شما نصایح امام ناصر محمدیمانی را جدی نگرفته و به آنها توجه نکنید! اما ...هیهات، هیهات، من از جانب خداوند از اموری آگاهم که شما از آنها بی‌خبرید و آینده بین ما قضاوت خواهد کرد. چقدرشما را نصیحت کردیم ...اما شما نصیحت کنندگان را دوست ندارید.
    اما علی عبدالله صالح، او در صدد بازگشت به صحنه بوده و به زودی نقاب برداشته و نیت خود را آشکار خواهد کرد، اما حکومت او دوام نخواهد داشت. چون مردم قبلاً و برای بیش از سی سال رهبری علی عبدالله صالح را آزموده‌اند و بنابر این حکومت او مدت زیادی دوام نخواهد آورد و آن را به کسی که خداوند بخواهد می‌سپارد و تمام امور به خدا باز می‌گردد که او از خیانت چشم‌ها و آنچه در سینه‌ها پنهان می‌دارند آگاه است...
    ای مسلمانان! تقوای الهی پیشه کرده و همگی به سوی خداوند بازگشته و توبه کنید که هریک از شما عهده دار امری است و در برابر خداوند نسبت به زیر دستان خود مسؤلیت دارد [كلكم راعٍ وكلُّ راعٍ مسؤولٌ عن رعيته]. به خداوند سوگند که از اسلام تنها نام آن باقی مانده است و تعداد متقیان در میان مردمان به نسبت یک در هزار است. به همین ترتیب از قرآن عظیم تنها خط نوشته آن در دست‌هایتان باقی است. این امام مهدی ناصر محمد یمانی است که علمای مسلمین را به سوی کتاب خداوند و پذیرش احکام آن فرا می‌خواند؛ اما آنان در دین خود دچار پراکندگی شده و آن را فرقه فرقه کرده‌اند. ده سال از عمر دعوت مهدوی می‌گذرد و علمای مسلمین هم چنان از دعوت به پذیرش حکمیت کتاب خداوند قرآن عظیم رو بر می‌گردانند! چگونه ممکن است خداوند شما را مورد رحمت خود قرار دهد، درحالی‌که رو به او نمی‌کنید و از او نمی‌خواهید قلب‌هایتان را هدایت کند؛ تا حق را ببینید و پیروی از آن را روزیتان کند و باطل را نیز شناخته و دوری از آن را روزیتان نماید؟
    ای کسانی که از داشتن مقام و منصب شادمانید! به خدایی که جز او خدایی نیست قسم، کسانی که از داشتن مقام و منصب خوشحال باشند، نمی‌توانند با عدالت با مردم رفتار کنند. چرا که به حیات دنیوی راضی و به آن اطمینان کرده و سهم آنها از دانش تنها همین است! عجبا از کسی که به مقام دنیایی خود شاد است و فراموش کرده که در پیشگاه خداوند، در قبال زیردستانش مسئول است و در روزی که خداوند مال و قدرتش را گرفته است خواهد گفت:
    { مَا أَغْنَىٰ عَنِّي مَالِيَهْ ﴿٢٨﴾ هَلَكَ عَنِّي سُلْطَانِيَهْ ﴿٢٩﴾ } صدق الله العظيم [الحاقة]
    از خدا تقوا کنید و به فکر روزی باشید که در برابر خداوند قرار گرفته‌اید، روزی که جاه و قدرت و مال و فرزند فایده‌ای نخواهند داشت مگر برای کسی که تا در همین دنیاست از مقام خداوند ترسیده و در فکر حساب خود باشد. به یاد آن باشید، برای روزی که در پیشگاه خداوند قرار می‌گیرید، چه چیزی پیشاپیش فرستاده‌اید. در روزی که نه پشیمانی فایده‌ای دارد و نه با خون گریه کردن می‌توان درباره کوتاهی و قصوری که در نزد خدا انجام شده است؛ کاری پیش برد. دل‌بستگی به حیات دنیایی و زینت‌های آن شما را غافل کرده است و هدف خداوند از آفرینشتان را از یاد برده‌اید. ملکوت دنیا را برای رقابت در راه حب و قرب خداوند بخواهید نه برای رقابت در زینت و حیات دنیوی که در این صورت درحالی‌که در حق خود و مردمتان ظلم کرده‌اید هلاک خواهید شد. پس ای بندگان خدا قبل از آنکه دیر شود به دقت به حساب خود رسیدگی کنید.
    وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
    أخوكم الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.

اقتباس المشاركة 138101 من موضوع بيانٌ عاجلٌ من الإمام المهدي إلى الرئيس المشير عبد ربه منصور هادي المحترم وإلى الشعب اليماني حكومةً وشعباً..

https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=138096

الإمامُ ناصِرُ مُحَمَّدٍ اليَمَانِيُّ
    04 - 06 - 1435 هـ
    04 - 04 - 2014 مـ
    04:31 صباحاً
    ــــــــــــــــــــ

بيانٌ عاجلٌ من الإمام المهديّ إلى الرئيس المشير عبد ربّه منصور هادي المحترم وإلى الشعب اليماني حكومةً وشعباً ..

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة أنبياء الله ورسله وآلهم الطيّبين من أوّلهم إلى خاتمهم محمدٍ رسول الله صلّى الله عليه وأسلّم تسليماً، أمّا بعد..

ويا سيادة الرئيس عبد ربه منصور هادي المحترم، سبقت فتوانا بالحقّ أنّ الاقتصاد اليماني على شفا الهاوية بسبب التَّسَيُّبِ الإداري ونهب الخزينة العامة باسم المشاريع، وسبقت نصيحتنا بالحقّ أنْ يُعلنَ رئيسُ الجمهوريّة توقيف كافة المشاريع الجديدة في كافة المجالات حتى لا ينقصم ظهر الاقتصاد اليمني فينهار كليّاً، ولكن للأسف لم تأخذوا بنصيحتنا. ونعلم علم اليقين أنّ الحكومة الانتقاليّة سوف تبوء بالفشل الذريع لكونها اتّخذت نفس نهج الحكومة السابقة؛ بل الحكومة الانتقاليّة أسرع فشلاً اقتصادياً لكون نهب بيت مال المسلمين بالخزينة العامة هو أكثر من ذي قبل، ولا حياة لمن تنادي!
    وحتماً لا شك ولا ريب فإمّا أن يرفعوا المشتقات النفطيّة أو تعجز الحكومة حتى عن دفع رواتب الموظفين الحكوميّين والعسكريّين، ولكنّهم إذا رفعوا المشتقّات النفطيّة في اليمن فهذا يعني انفجار بركان الشعب اليماني لكون الجرعة الجديدة تعني الحكم على أصحاب الدّخل المحدود بالإعدام، وأصبح وضع اليمن حكومةً وشعباً وضعاً لا يُحسد عليه.

والأسباب التي دهورت أوضاع اليمن اقتصادياً وأمنياً هو عدم الضرب بيدٍ من حديدٍ على المفسدين في الأرض سواء الذين ينهبون الخزينة العامة باسم المشاريع الخدمية، أوالتسيّب الإداري في جميع المرافق الحكومية، وكذلك عدم معاقبة الذين يعبثون بالكهرباء وأنابيب النفط أو الذين يعبثون بأمن اليمن فيقطعون السبيل، فتدهور أمنُ البلاد وتهدم الاقتصاد. وسبقت فتوانا بالحقّ أنّه لا يمكن أن يستقيم العدل والنظام إلا بحكمٍ صارمٍ من غير ظلمٍ على أحدٍ.

ويا سيادة الرئيس عبد ربه منصور هادي المحترم، نُفتيك بالحقّ أنّ أوضاع اليمن الاقتصاديّة والأمنيّة إذا استمرَّت على هذه الحال فحتماً سوف يصل الرئيس عبد ربه منصور هادي إلى طريقٍ مسدودٍ فلا تجد لك أيَّ مخرجٍ إلا التّنحّي عن الحكم لكونك سوف تشعر بالعجز التام، والله يكون في عونك وعون كل من أراد أن يُصلح البلاد والعباد.

ويشهد الله إنّ الإمام ناصر محمد اليماني في أشدّ العجب والاستغراب، فكيف أنَّ اقتصاد اليمن يحتضر والمشاريع لا تزال مستمرةٌ! فاسمع ما أقول: فوالله لو بنَيتُم مرافقاً حكوميّةً بطوبٍ من ذهبٍ واقتصادُ الشعب اليماني في الحضيض فلا قيمة لمشاريعكم ما دمتم سوف تحرمون المواطنين اليمانيّين ذوي الدخل المحدود لقمة عيشهم هم وأسرهم بسبب تدهور الاقتصاد.
    ويا رجل، فلتنظروا إلى الطبقة العادية ومستوى معيشتهم فتحافظوا على عدم تضرّر دخلهم المحدود بعدم رفع الجرعات النفطيّة فمن ثم يظلُّ الشعب اليماني في مأمنٍ من الناحية الاقتصاديّة، ولكن للأسف فأنتم لا تفكّرون كيف سوف تكون أحوال أصحاب الدخل المحدود، فلو تكون هناك جرعة فإنّ هذا يعني أنَّكم حكمتم عليهم بالإعدام بالموت البطيء.

ويا معشر طاقم الحكومة الانتقاليَّة، خافوا الله شديدَ العقاب في الشعب اليماني، ونحن نرى الشعب اليماني أصحاب الدخل المحدود ثمانين في المائة وأصبحوا كالقنبلة الموقوتة، وإذا تمَّ إعلان جرعة في المشتقات النفطيّة فهذا يعني أنَّ القنبلة الموقوتة الشعبيّة سوف تنفجر.
    وربما أخي الكريم المشير عبد ربه منصور هادي يغادر حينها اليمن ويترك الحبل على الغارب إن أطال الله عمره لكونه سوف يجد نفسه عاجزاً تماماً عن تسيير الأمور وعاجزاً عن إرضاء الشعب والحكومة معاً، فعليك أن تكسب الشعب وتقمع المفسدين في الحكومة الانتقاليّة وتسرع إلى إنقاذ اليمن لكون وضع اليمن في خطرٍ عظيمٍ، وسبقت نصيحتنا إليكم من قبل وربَّما لم تُعِيرُوا لنصيحة الإمام ناصر محمد اليماني أيَّ اهتمامٍ! وهيهات هيهات والله إنّني أعلم من الله ما لا تعلمون والأيام بيننا، فكم نصحتُ لكم ولكن لا تُحبّون النّاصحين.

وأما علي عبد الله صالح فهو يترقّب العودة للظهور من جديدٍ ويوشك أن يكشفَ القناع ولكنّه لن يستطيع البقاء في الحكم إلا قليلاً كون الشعب قد جرَّب الزعيم علي عبد الله صالح من قبل أكثر من ثلاثين عاماً، ولذلك فلن يلبث فيه إلا يسيراً فيسلِّمه إلى من يشاء الله وإلى الله تُرجع الأمور يعلمُ خائنة الأعين وما تخفي الصدور.

فاتّقوا الله يا معشر المسلمين جميعاً وتوبوا إلى الله جميعاً فكلُّكم راعٍ وكلُّ راعٍ مسؤولٌ عن رعيته بين يدي ربه، فوالله لم يعدْ من الإسلام إلا اسمه وإلا قليلٌ من المُتّقين بنسبة واحدٍ في الألف، وكذلك القرآن العظيم لم يعدْ إلا رسمه بين أيديكم! فها هو الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني يدعو علماء المسلمين الذين فرَّقوا دينهم شِيعاً وأحزاباً إلى الاحتكام إلى القرآن العظيم، فوصل عمر الدعوة المهديّة العالميّة إلى السنة العاشرة ولا يزال علماء المسلمين معرضين عن دعوة الاحتكام إلى كتاب الله القرآن العظيم! فكيف يرحمكم الله وأنتم لم تنيبوا إلى ربّكم ليهدي قلوبكم فيُبصِّركم بالحقّ حقّاً ويرزقكم اتّباعه ويُبصِّركم بالباطل ويرزقكم اجتنابه؟

ويا معشر الذين يفرحون بمناصبهم، والله الذي لا إله غيره إنّه لن يعدلوا في أمّتِهم الذين يفرحون بمناصبهم لكونهم رضوا بالحياة الدنيا واطمأنّوا إليها وذلك مبلغُهم من العلم! فيا عجبي من الفَرِح بمنصبه في الدنيا ونسي أنّه مسؤولٌ عن رعيَّته بين يدي ربّه يوم يُذهِب الله مالَه وسلطانه فمن ثم يقول:
    {مَا أَغْنَىٰ عَنِّي مَالِيَهْ ﴿٢٨﴾ هَلَكَ عَنِّي سُلْطَانِيَهْ ﴿٢٩﴾} صدق الله العظيم [الحاقة].

فاتّقوا الله وتفكّروا في حال مقامِكم بين يدي الله يوم لا ينفع فيه الجاه والسلطان؛ يوم لا ينفع مالٌ ولا بنون إلا من خاف مقام ربِّه وعمل حسابه لذلك الموقف وهو لا يزال في الحياة الدنيا، فتذكّروا ما قدّمتُم لأنفسِكم بين يدي الله يوم لا ينفع الندم ولا البكاء دَمَاً على ما فرّطُتم في جنب الله، فقد ألهتكُم الحياة الدنيا وزينتها عن الهدف الذي خلقكم الله من أجله، فإن طمعتم في ملكوت الدنيا فاطمعوا فيه من أجل الله لتتنافسوا في حبِّ الله وقربه وليس تنافساً على زينة الحياة الدنيا فتهلكوا وأنتم ظالمون لأنفسِكم وأمَّتِكم، فاحسِبوها بطريقةٍ صحيحةٍ عبادَ الله قبل فوات الأوان.

وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
    أخوكم؛ الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.

اضغط هنا لقراءة البيان المقتبس..

المصغرات المرفقة المصغرات المرفقة اضغط على الصورة لعرض أكبر. 

الإسم:	18-01-15-305918694.jpg‏ 
مشاهدات:	3171 
الحجم:	22.5 كيلوبايت 
الهوية:	2850