الموضوع: مهدی منتظر به تمام بشریت اعلان می کند که خورشید در ابتدای صفر به هلال ماه رسیده و ادراک رخ خواهد داد؛ پس پیش از آنکه شب از روز پیشی گیرد تقوی پیشه کرده و از خداوند واحد قهار پروا کنید..

النتائج 1 إلى 2 من 2
  1. افتراضي مهدی منتظر به تمام بشریت اعلان می کند که خورشید در ابتدای صفر به هلال ماه رسیده و ادراک رخ خواهد داد؛ پس پیش از آنکه شب از روز پیشی گیرد تقوی پیشه کرده و از خداوند واحد قهار پروا کنید..

- 1 -
    [ لمتابعة رابط المشاركـــــة الأصليّة للبيـــــــان ]
    الإمام ناصر محمد اليماني
    16 - محرم - 1436 هـ
    09 - 11 - 2014 مـ
    ۱۸- آبان - ۱۳۹۳ه.ش.
    06:51 صبح
    ـــــــــــــــــــ

مهدی منتظر به تمام بشریت اعلان می‌کند خورشید در ابتدای صفر به هلال ماه رسیده و ادراک رخ خواهد داد؛
    پس پیش از آنکه شب از روز پیشی گیرد تقوی پیشه کرده و از خداوند واحد قهار پروا کنید..

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة الأنبياء والمرسلين وآلهم الطيبين من أوّلهم إلى خاتمهم محمد رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلّم وجميع المؤمنين في كل زمانٍ ومكانٍ إلى يوم الدين، أمّا بعد.

همچنان مهدی منتظر در «دوران گفتگو قبل از ظهور» برای مردم از ادراک ماه توسط خورشید سخن گفته و حجت می‌آورد؛ ما به بشریت هشدار می‌دهیم که وارد عصری شده‌اند که نشانه‌های بزرگ ساعت- قیامت- در آن در حال وقوعند. هلال ماه قبل از کسوف و اقتران متولد می‌شود و خورشید با ماهی در یک امتداد قرار می‌گیرد –اجتماع- که به شکل هلال درآمده است. با آنکه می‌بایست آغاز شرعی ماه صفر امسال یعنی سال۱۴۳۶ (۱۳۹۳ه.ش.) شب شنبه باشد، ولی خورشید ماه را ادراک خواهد کرد و هلال ماه صفر قبل از اقتران متولد خواهد شد و خورشید با ماهی که به صورت هلال درآمده اجتماع می‌کند؛ لذا هلال شب اول صفر را هیچ‌کس نخواهد دید و هلال صفر بعد از غروب آفتاب روز شنبه یعنی شب یکشنبه برای اولین بار مشاهده خواهد شد در حالی که بر اساس حساب اسرارادراک روز یکشنبه دومین روز ماه صفر۱۴۳۶ (۱۳۹۳ه.ش.) است.
    ممکن است یکی از علمای نجوم بگوید:«ناصر محمد؛ چگونه فتوا می‌دهی فرض بر این است که شنبه اول صفر باشد؟ ما امسال محرم سال هجری ۱۴۳۶ (۱۳۹۳ه.ش.) را از شنبه آغاز کردیم؛ چگونه ممکن است اول صفر نیز شنبه باشد؟ آیا شنبه ۲۹محرم نیست؟ کسی در روز جمعه و بعد از غروب آفتاب برای رویت هلال ماه صفر نخواهد رفت، چون جمعه ۲۸ محرم است؛ بلکه روز شنبه بعد از غروب آفتاب و در شب یکشنبه؛ رصد هلال انجام خواهد شد». مهدی منتظر ناصر محمد یمانی در پاسخ تمام پرسشگران می گوید: ای علمای نجوم بشریت –چه عرب و چه غیر عرب- من چیزی را می‌دانم که شما از آن بی‌خبرید؛ خداوند مرا از ادراک ماه توسط خورشید که نشانه‌ای برای تصدیق علایم بزرگ ساعت است، آگاه نموده و شما از آن بی‌خبرید. ادراک نشانه‌ای برای اثبات درستی سخنان مهدی منتظر در «دوران گفتگو قبل از ظهور» است و خداوند ماه را حکم حق بین ما قرار داده است. پس بی شک و تردید مردم در اطراف و اکناف دنیا شاهد خواهند بود که بدر ماه صفر در شب شنبه کامل خواهد شد و به خاطر آنکه منزلگاه‌های بدر کامل بر اساس منزلگاه‌های روشنی در سطح ماه است؛ این سؤال مطرح می‌شود که هلال صفر در منزل اول کجا متولد شده است ؟
    و شاید یکی از علمای نجوم که به شب‌های بدر توجه دارند سؤال نماید: «یا ناصر من در فلان کشور هستم و گاهی گروهی که متخصص و مأمور رؤیت(رصد ) هلال
    هستند، آغاز ماه و اثبات رویت هلال را اعلان می‌کنند؛ اما برخی ماه‌ها می بینیم بدر ماه به جای آنکه در شب پانزدهم کامل شود در شب چهاردهم کامل می‌گردد؛ چه چیز این امرغریب است و ما می‌دانیم علت اینکه هلال ماه یک شب زودتر کامل شده است چیست؛ چون فلان دولت آغاز ماه را بر اساس رؤیت هلال اعلان کرده است. برای مثال در مورد رمضان سال ۱۴۳۵؛ در کشور عربستان سعودی و تمام کشورهای خلیج و تمام کشورهایی که با آنها روزه می‌گیرند؛ روزه رمضان را از یکشنبه اغاز کردند؛ ولی بدر ماه زمانی کامل شد که تنها ۱۳ روز از آغاز ماه رمضان سال ۱۴۳۵ گذشته بود؛ ماه در شب چهاردم بر حسب اعلان عربستان سعودی و کشورهای مجاور جز یمن کامل شد. در یمن هلال ماه رمضان رؤیت و آغاز ماه با اثبات رؤیت هلال اعلان گردید – در یمن شنبه به عنوان اول رمضان اعلام شده بود- و کامل شدن بدر؛ بر اساس روزی که یمنیان روزه را شروع کردند در شب پانزدهم رخ داد، یعنی شب شنبه بدر ماه کامل گردید که بر اساس روزه مردم یمن؛ شب پانزدهم ماه بود. آیا بر اساس محاسبات تو این همان ادراک است ناصر محمد؟ یعنی اگر ماه قبل از شب نیمه ماه؛ به صورت بدر درآید تو دنیا و زمین و زمان را به هم می‌ریزی که ای مردم؛ خورشید به ماه رسیده و ادراک رخ داده است؟ ای مرد؛ آیا بدر ماه در رمضان سال ۱۴۳۵ در شب پانزدهم –شب شنبه- کامل نشد چون هلال ماه رمضان در یمن رؤیت شد-وشنبه آغاز ماه اعلام گردید در حالی که- در عربستان رؤیت
    (به دلیل ابری بودن آسمان ) مقدور نشد و آنها شعبان را سی روز اعلان کردند. مشکلی نیست که بدر ماه کامل شود ولی در عربستان و کشورهای همراهش تنها ۱۳ روز روزه گرفته باشند. مهم این است که هلال ماه در یمن رؤیت شد و بدر نیز در زمان معین خود و بعد از گذشت دو هفته از آغاز روزه مردم یمن؛ یعنی بعد از گذشت چهارده روز از روزه مردم یمن کامل گردید. بدر ماه در شب شنبه که شب پانزدهم ماه بر اساس روزه در یمن بود کامل شد. این امری طبیعی است و از زمانی که خداوند آسمان‌ها و زمین را خلق نموده است؛ همه مردم در یک شب هلال ماه را نمی‌بینند؛ بلکه در برخی کشورها دیده می‌شود و در برخی کشورها دیده نمی‌شود و کسانی که هلال را ندیده باشند ماه را سی روزه حساب می‌کنند. ولی کامل شدن بدر ماه بر اساس اولین هلالی که رؤیت شده رخ می‌دهد( یعنی اگر در فلان کشور هلال رؤیت شد و لی در جاهای دیگر دیده نشد؛ ماه در شب پانزدهم به حساب همان اولین کشوری که هلال در آن رریت شده کامل می‌شود). ناصر در مورد روزه اهالی یمن و سعودی در سال گذشته یعنی سال ۱۴۳۵ برایت مثال آوردیم. بدر ماه در همان شبی رخ داد که بر اساس نظر هیئت رصد ماه در یمن؛ شب پانزدهم بود و مردم یمن چهارده روز روزه گرفته بودند و شب شنبه که شب پانزدهم ماه می‌شد؛ بدر کامل شد. اما اگر بر اساس محاسبات کسانی که از روز یکشنبه روزه گرفته‌اند در نظر بگیریم؛ بدر زمانی کامل شد که مردم آن مناطق تنها ۱۳ روز روزه گرفته بودند. ناصر محمد، مهم این است که بدر بر حسب رؤیت ماه در اولین منزلش توسط بشر- درهرکشوری که باشد- در زمان خود کامل شده است. پس کجای این امر غریب است ناصر؟ ترا چه می‌شود که ده سال است زمین و زمان را به هم ریخته‌ای!! که : [ ای مردم خورشید به ماه رسیده و برای همین است که در حالی که تنها ۱۳روز از آغاز ماه گذشته؛ بدر ماه کامل می شود]] اما ما دلیل این امر را برایت توضیح دادیم . ناصر کامل شدن بدر امری شناخته شده است و بر اساس اولین جایی که ثابت شود هلال ماه رؤیت شده رخ می‌دهد .آیا این ادراک است ناصر محمد؟».
    پاسخ مهدی منتظر ناصر محمد یمانی به تمام مردمی که چنین سؤالی را مطرح می‌کنند این است که : هیهات هیهات! مقصود من این نیست و من از آنچه که گفتید آگاهم. من از جاهلان
    نیستم. من می‌دانم و توجه دارم و آگاهم که چه چیزی می‌گویم. ای مسلمانان و کافران و مشرکان و ملحدان؛ بدانید که اگر خورشید به ماه رسیده و هلال قبل از اقتران متولد شود و خورشید با هلالی که از قبل متولد شده در یک خط قرار گیرد؛ در هیچ جای دنیا ؛هیچ بشری قادر به دیدن ماه در منزل اول خود نخواهد بود. چون هلال در منزل اول در ادراک بوده و چون قبل از اقتران متولد شده؛ حتما قبل از خورشید غروب می‌کند و چگونه می‌توان هلال ماهی را دید که قبل خورشید غروب کرده است! شما حتی اگرتلسکوپی به بزرگی قطر ماه هم داشته باشید نمی‌توانید این هلال را ببینید. اما حقیقت زمانی برای تمام بشریت روشن می‌شود که مشاهده می‌کنند بدر ماه بعد از گذشتن ۱۳ روز از زمان اثبات رؤیت هلال توسط اولین کسانی که در روی زمین قادر به دین هلال ماه شده‌اند؛ کامل گردیده است. تعجب شدید من از علمای نجوم است که می‌دانند ادراک صورت گرفته ولی این امر را به بشریت اعلان نمی‌کنند!

ممکن است دانشمند محترم نجوم از کشورعربستان سعودی، دکتر زکی بن عبدالرحمن بخواهد بگوید: «از خدا پروا کن ناصر محمد یمانی! ما دانشمندان نجوم اگر متوجه شده بودیم آن گونه که تو می‌گویی خورشید به ماه رسیده و ادراک رخ داده است؛ وظیفه داشتیم تمام مسلمانان عالم را از آن باخبر سازیم چون کسی که شهادت خود را پنهان کند؛ قلبش گناهکار خواهد بود. تصدیق فرموده خداوند تعالی است:
    {وَلَا تَكْتُمُوا الشَّهَادَةَ وَمَنْ يَكْتُمْهَا فَإِنَّهُ آثِمٌ قَلْبُهُ وَاللَّهُ بِمَا تَعْمَلُونَ عَلِيمٌ}
    صدق الله العظيم [البقرة:۲۸۳].

امام مهدی در جواب سؤال دانشمندان نجوم می‌گوید: آیا شما نیستید که گاهی متوجه می‌شوید ماه قبل از غروب خورشید؛ غروب کرده است در حالی که بر اساس محاسبات دقیق نجومیتان یقین دارید هلال متولد شده است؟ و همه دانشمندان فیزیک نجومی می‌دانند که ماه در حالت محاق با خورشید اجتماع کرده و اقتران مرکزی خورشید و ماه در قبل از آغاز منزل گاه‌های هلال ماه در محل اولیه (محاق، عرجون القدیم) صورت می‌گیرد؛ سپس ماه از سمت شرق از خورشید جدا و با تولد هلال، ماه جدید آغاز می‌شود. این قاعده‌ای است که از روزی که خداوند آسمان‌ها و زمین را خلق نموده برقرار بوده است و خورشید نباید بعد از تولد هلال به ماه برسد و سپس از ماه جلو بیفتد؛ چون ماه و خورشید در محل آغاز (محاق عرجون القدیم) و قبل از منزلگاه‌های ماه با هم جمع می‌شوند. این همان چیزی است که علمای نجوم به آن محاق گویند و خداوند در آیات محکم قرآن عظیم آن را «العرجون القدیم» می‌نامد. جز این نیست که «العرجون القدیم» وضعیت و موقعیت ماه قبل از منزلگاه‌هایی است که هلال ماه روشن می‌شود و هلال در موقعیت صفر است و به خاطر آنکه ماه سریع‌تر از خورشید حرکت می‌کند؛ لذا بلافاصله بعد از اقتران مرکزی در محل «عرجون القدیم»، از خورشید جدا شده و آن را پشت سر می‌گذارد و تولد هلال ماه نو آغاز می‌گردد.
    از علمای نجوم که شما جناب زکی بن عبدالرحمن هم یکی از آنان هستی تعجب می‌کنم! چگونه است که شما می‌دانید گاهی ماه در افق مکه مکرمه قبل از خورشید غروب می‌کند در حالی که آگاهید قبل آن هلال ماه جدید متولد شده است و سپس متوجه نمی‌شوید که خورشید به ماه رسیده و هلال قبل از اقتران متولد شده است و برای همین قبل از خورشید غروب می‌کند چون هلال ماه در حالت ادراک است و چون ماه مدار(گردش خود به دور زمین) را تمام کرده و هلال ماه جدید قبل از آنکه با خورشید اجتماع کند متولد شده است ( مترجم: یعنی ماه در مسیر گردش خود به دور زمین به نقطه آغاز حرکت و نقطه صفر یعنی عرجون القدیم رسیده و دور جدید چرخش به دور زمین را در حالی آغاز می‌کند که هنوز با خورشید در یک خط قرار نگرفته است به همین علت با اینکه عملاً ماه جدید متولد شده اما هنوز در سمت غرب خورشید قرار دارد و اقتران صورت نگرفته است) برای همین ماه قبل از خورشید غروب می‌کند و این دلیل علمی فتوای حق من در مورد غروب ماه قبل از خورشید علیرغم تولد ماه جدید است.

من امام مهدی همه‌ی دانشمندان نجوم عرب و غیر عرب را با هم به میدان مبارزه می‌طلبم و از آنها می‌خواهم دلیل علمی حق را برای توجیه غروب ماه قبل از خورشید در حالی که ماه نو متولد شده است را ارائه نمایند. راهی ندارند جز اینکه به حقیقتی که از جانب پروردگارشان آمده است اعتراف کنند و بپذیرند علت علمی و حق آن همان است که ناصر محمد یمانی فتوا داده است؛ یعنی باید ماه نو قبل از اقتران متولد شده باشد و برای همین هم قبل از خورشید غروب می‌کند و در حالت ادراک است چون خورشید از سمت شرق از ماه جلوتر است و هلال پشت سر آن حرکت می‌کند تا به آن برسد چرا که به علت تولد ماه قبل از کسوف و اقتران در وضع ادراک قرار گرفته است. سپس در حالی که بصورت هلال درآمده با خورشید اجتماع کرده و سپس از سمت شرق از آن جدا خواهد شد.
    ای دانشمندان نجوم؛ من امام مهدی ناصر محمد یمانی در بیان حق قرآن عظیم، از همه داناترم(اعلم) و با هر کس در زمینه تخصصی خودش با علمی که از قرآن دارم محاجه می‌کنم . نشانه ادراک ماه و خورشید را تنها دانشمندان نجوم صاحب خرد درک می‌کنند ؛ کسانی که غرور آنها را به گناه نکشاند. اگر علمای نجوم اعتراف کنند که خورشید واقعا ماه را ادراک کرده است، این به معنای آن نیست که این دانشمندان فتوا داده باشند که ناصر محمد یمانی همان مهدی منتظر است؛ وظیفه دانشمندان نجوم این نیست که به مردم فتوا دهند مهدی منتظر ناصر محمد یمانی است؛ بلکه نکته این است که وقتی به اذن خداوند از این امر آگاه شدند؛ حق ندارند شهادت خود را کتمان نمایند. بگویند: «بله برای ما واقعاً روشن شده است که خورشید به ماه رسیده و ادراک رخ داده است ولی ما نمی‌دانیم آیا تو مهدی منتظری یا نه!»چون فتوا برای عامه مسلمانان درباره ناصر محمد یمانی به علمای دین اختصاص دارد که به مردم عالم اعلان کنند ناصر محمد یمانی مهدی منتظر و خلیفه خداوند در زمین است و دیگرانی که از عالم نیستند؛ اگر تأیید یا تکذیب کنند مسئولیت با خودشان است. آنچه که به علمای نجوم ارتباط دارد این است که فقط در مورد حقی که از جانب پروردگار در نزدشان است شهادت دهند و اعتراف نمایند که فعلاً چند سال است که می‌بینند علی رغم اینکه ماه نو متولد شده اما زودتر از خورشید غروب می‌کند و سپس به بیان حق این مسئله اعتراف کنند که باید علت این باشد که ماه نو قبل از کسوف و اقتران متولد شده وخورشید با ماهی اجتماع می‌کند که هلال آن متولد شده است.
    من تمام دانشمندان عرب و غیر عرب نجوم را به چالش می‌کشم و از آنها می‌خواهم در این باره دلیل منطقی ؛علمی و فیزیکی دیگری جز دلیل و فتوای امام ناصر محمد یمانی ارائه نمایند و در هر حال برخی موارد ادراک را جز امام مهدی کس دیگری متوجه نمی‌شود! و به اذن خداوند واحد و قهار با اعلام شب‌های بدر شما را غافلگیر خواهم کرد ولی شما زمانی متوجه ادراک می‌شوید که ماهی که در منزل گاه اول توسط خورشید ادراک شده و شما از آن خبر نداشتید زودتر از موعد به شکل بدر کامل درآید .
    در مورد موعد کسوف و خسوف؛ ادراک باعث تغییر آنها نمی‌شود چون حرکت ماه و زمین تغییر نکرده است و سرّ ادراک در حرکت خورشید است برای همین است که می بینید من ده سال است که می‌گویم: ای مردم خورشید به ماه رسیده و ادراک رخ داده است. لذا سرّ ادراک در حرکت خورشید است و عاملی که روی حرکت خورشید تأثیر گذاشته، نزدیک شدن سیاره عذاب است؛ سیاره سقر که شما با نام سیاره دهم نیبیرو از آن یاد می‌کنید که ازدور دست‌ها بر خورشید تأثیر می‌گذارد و شما غافلانه از آن روبرمی‌گردانید.
    والله؛ والله و والله که سیاره عذاب می‌آید و از آسمان زمین می‌گذرد و سپس از جهت جنوبی زمین شراره‌های آتش بر زمین می‌بارد. از خداوند واحد قهار پروا کرده و قبل از اینکه به علت عبور سیاره عذاب شب از روز پیشی گیرد؛ بپذیرید که ادراک ماه توسط خورشید رخ داده است. این سیاره جزو سیاره‌هایی نیست که نور را منعکس می‌کنند بلکه از خود نور داشته و شراره‌هایی ازآتش پرتاب می‌کند که بزرگی یک قصر هستند! از خداوند واحد قهار پروا کنید؛ زمانی که شب از روز پیشی گیرد و خورشید به علت عبور سیاره عذاب از آسمان بشر؛ از مغرب خود طلوع نماید به کجا می‌توانید بگریزید؟ زمین‌تان می‌سوزد و خانه‌هایتان بر سرتان خراب می‌شود و اگر از خانه‌هایتان به بیرون بگریزید؛ شراره‌های آتشی که به اندازه قصر هستند مانند شتران زرد رنگ بر سرتان می‌بارد، پس از خداوند واحد قهار پروا کنید. وقتی می‌گویم سیاره عذاب در دوران من و شما از کنار زمین عبور خواهد کرد؛ به خداوند افترا نمی‌زنم. وقتی می‌گویم خورشید در دورانی که من و شما در آن هستیم از مغرب خود طلوع خواهد کرد، به خداوند افترا نمی‌زنم و اینکه خورشید به ماه رسیده و نشانه‌ای از نشانه‌های بزرگ ساعت رخ داده است که آیت و نشانه تصدیق مهدی منتظر در دوران «گفتگوی قبل از ظهور» است نیز افترا نیست.
    ممکن است کسی سؤال کند:«ناصر محمد از منطق تو خوشم می‌آید اما در باره نامت که "ناصر محمد" است حیرانم. چون بر طبق اعتقاد اهل سنت نام امام مهدی "محمد بن عبدالله" است و بر طبق باور شیعیان"محمدبن حسن عسکری"؛ اما نام تو ناصر محمد است! ما هرگز نشنیده‌ایم نام امام مهدی ناصر محمد یمانی است». پس امام مهدی «ناصر محمد» در پاسخ می‌گوید: پیش از این بر زبان خاتم انبیا و رسولان خداوند درباره نام امام مهدی فتوایی جاری شده و در آن در مورد همراهی نام محمد در نام امام مهدی اشاره ای شده است و برای همین ایشان که سلام و صلوات بر او باد فرموده اند: [يواطئ اسمه اسمي]. و به راستی که معنی «تواطؤ» توافق و همراهی است. یعنی شما خواهید دید نام محمد همراه نام مهدی منتظر خواهد بود: «ناصر محمد» و در این امر حکمت بالغه خداوند نهاده شده چون پروردگار؛ امام مهدی را به عنوان نبی یا رسول بر نمی‌انگیزد چون آخرین نبی و رسول خداوند محمد رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلّم است. به راستی که خداوند مهدی منتظر را برای یاری رساندن و «ناصر» بودن محمد رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلّم بر می‌انگیزد و او با ذکری که از قبل برای مردم آمده یعنی قرآن عظیم با آنها گفتگو و برایشان حجت می‌آورد. حکمت همراهی اسم محمد در نام «ناصر محمد» این است. آیا متوجه شدید این حدیث: : [يواطئ اسمه اسمي] چه خبری را در خود دارد و حکمت آن چیست؟ منظور از «تواطؤ» تطابق نیست؛ بلکه تمام علمای لغت عربی و علمای دینی می‌دانند مقصود از «تواطؤ» تطابق نیست بلکه توافق و همراهی است.
    به هر صورت، من امام مهدی ناصر محمد یمانی با بیان حق قرآن عظیم تمام علمای دین را به حق به چالش می‌کشم و اعلان می‌کنم درتمام موارد اختلاف با احکامی محکم و قانع کننده در میانشان داوری و حکمیت خواهم کرد. برایشان احکام را از آیات محکم قرآن عظیم استنباط خواهیم کرد و آنچه را که نمی‌دانند به آنها یاد خواهیم داد. صفوف آنها و تمام بشریت را متحد ساخته و از آنها امتی تشکیل خواهیم داد که درراه راست –صراط مستقیم- طی مسیر نمایند. از لشکر انسان‌ها، لشکری واحد و موحد بر علیه مسیح کذاب و سپاهش که شیاطین جن و انس و یأجوج و مأجوج هستند تشکیل خواهیم داد.
    ای بندگان خداوند، قسم به خدایی که جز او خدایی نیست شما در عصر قیامت قرار دارید، و از روز جمعه ۸ آوریل ۲۰۰۵ آخرین روز دنیا آغاز شده است و در این روز تمام نشانه‌های بزرگ ساعت رخ خواهند داد. در این روز نشانه عذاب خداوند که با نام «دخان المبین» یعنی دود آشکار خوانده می‌شود رخ خواهد داد ولی این روز جمعه و روز قیامت بر اساس ایام الله درکتاب خداوند است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
    {وَيَسْتَعْجِلُونَكَ بِالْعَذَابِ وَلَن يُخْلِفَ اللَّهُ وَعْدَهُ ۚ وَإِنَّ يَوْمًا عِندَ رَبِّكَ كَأَلْفِ سَنَةٍ مِّمَّا تَعُدُّونَ (۴۷) وَكَأَيِّن مِّن قَرْيَةٍ أَمْلَيْتُ لَهَا وَهِيَ ظَالِمَةٌ ثُمَّ أَخَذْتُهَا وَإِلَيَّ الْمَصِيرُ (۴۸) قُلْ يَا أَيُّهَا النَّاسُ إِنَّمَا أَنَا لَكُمْ نَذِيرٌ مُّبِينٌ (۴۹)}
    صدق الله العظيم [الحج].
    خدایا شاهد باش که من به آنها ابلاغ کردم.
    ممکن است یکی از مسلمانان سؤال کند: «صبر کن ناصر محمد؛ از کجا به یقین بدانم که خورشید ماه را درک کرده و هلال ماه قبل اقتران متولد گردیده و سپس خورشید در حالی که ماه دراولین منزل خود قرار گرفته به آن رسیده است»؟ مهدی منتظر در پاسخ به تمام پرسشگران می‌گوید: آیا می‌توانی بدر ماه را تشخیص دهی؟ جواب همه مردم روشن است: «البته؛ چگونه ممکن است نتوان بدر را از سایر منازل قبلی ماه قمری تشخیص نداد! هر وقت ماه بصورت دایره کامل درآمد یعنی ما در شب نیمه ماه هستیم». سپس امام مهدی برای تمام پرسش‌گران فتوا می‌دهد که: این همان چیزی است که شما در هلال ماه صفر خواهید دید. شما در شب شنبه ماه را به صورت دایره‌ای کامل مشاهده خواهید کرد چون شب شنبه اولین شب ماه صفر است. اماهیچ یک از زمینیان قادر نخواهند بود هلال ماه صفر را در شب شنبه ببینند چون این هلال در ظهر جمعه که بر طبق تقویم شما ۲۸ محرم ۱۴۳۶ است متولد خواهد شد و در شب شنبه در حالت ادراک غروب خواهد نمود. خورشید در ظهر شنبه و در شرایطی که ماه به صورت هلال درآمده با آن اجتماع می‌کند و قبل از غروب آفتاب شنبه از آن می‌گذرد. بعد از غروب آفتاب روز شنبه و در شب یکشنبه؛ با چشم غیرمسلح هلال دیده شده و به عنوان اولین هلالی که از ماه صفر رؤیت شده؛ محرزمی‌گردد. شب یکشنبه دومین شب بدر خواهد بود. ولی بدر اول ماه بعد از گذشت ۱۳ روز ازاعلان آغاز ماه صفر و بعد از گذشت ۱۳ روز از یکشنبه‌ای که به عنوان اول صفر اعلان شده، کامل خواهد شد. یعنی ماه بعد از غروب آفتاب جمعه و در شب شنبه ماه کامل شده و بدر اول رخ خواهد داد. اینجاست که متوجه می‌شوید؛ خورشید در ابتدای ماه صفر به ماه رسیده است وسندی برای اثبات آن است که یکی از نشانه‌های بزرگ ساعت رخ داده است. این نشانه‌ای برای تصدیق مهدی منتظر ناصر محمد یمانی برای کسانی است که بخواهند پند گرفته و از بیان حق ذکر-قرآن عظیم- پیروی نمایند.
    و انذار کننده معذور است و بازگشت امور به خداوند است که از خداوند چشم‌های خائن و آنچه که در سینه‌هاست باخبر است و همچنان در دوران«گفتگو قبل از ظهور» هستیم. از خداوند واحد قهار پروا کنید و قبل از پیشی گرفتن شب از روز به پیروی از ذکر-قرآن عظیم- روکنید

أخوكم الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.

اقتباس المشاركة 165091 من موضوع إعلان المهدي المنتظَر لكافة البشر أنّ الشمس سوف تدرك القمر في هلال شهر صفرٍ، فاتقوا الله الواحد القهّار قبل أن يسبق الليل النهار..

- 1 -

[ لمتابعة رابط المشاركـــــة الأصليّة للبيـــــــان ]
    https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=165080

الإمام ناصر محمد اليماني
    16 - 01 - 1436 هـ
    09 - 11 - 2014 مـ
    06:51 صباحاً
    ـــــــــــــــــــ

إعلان المهديّ المنتظَر لكافّة البشر أنّ الشمس سوف تُدرك القمر في هلال شهر صفرٍ
    فاتّقوا الله الواحد القهّار قبل أن يسبق الليل النهار
    ..

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة الأنبياء والمرسلين وآلهم الطيبين من أوّلهم إلى خاتمهم محمد رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلّم وجميع المؤمنين في كل زمانٍ ومكانٍ إلى يوم الدين، أمّا بعد..
    فلا يزال المهديّ المنتظَر في عصر الحوار من قبل الظهور يحاجِج البشر بآية الإدراك الشمسَ والقمرَ، وننذر البشر أنّهم دخلوا في عصر أشراط الساعة الكبرى فولد الهلال من قبل الكسوف والاقتران وتجتمع به الشمس وقد هو هلالٌ، وبرغم أنّ غرَّة صفر الشرعيّة لعامكم هذا 1436 كان من المفروض أنْ تكون ليلة السبت ولكن الشمس سوف تدرك القمر فيولد الهلال من قبل الاقتران فتجتمع به الشمس وقد هو هلالٌ، وعليه فلن يشاهدَ هلال ليلة صفر الأولى أحدٌ من كافة البشر، وسوف تتمّ أوّل مشاهداتٍ لهلال صفر بعد غروب شمس السبت ليلة الأحد برغم أنّ الأحد بحساب أسرار الإدراك هو أصلاً تاريخ 2 صفر 1436.

وربّما يودُّ أحد علماء الفلك أن يقول: "يا ناصر محمد، كيف تفتي أنّه من المفروض السبت هو غرَّة صفر؟ ولكننا بدأنا بداية السَّنة الهجريّة لهذا العام 1436 غرَّة محرم بيوم السبت، فكيف تكون غرَّة صفر كذلك يوم السبت؟ أليس تاريخ 29 محرم هو يوم السبت؟ فلن يتحرى أحدٌ على وجه الأرض غرَّة صفر بعد غروب شمس الجمعة ليلة السبت لكون تاريخ الجمعة هو 28 محرم؛ بل التحري يبدأ من بعد غروب شمس السبت ليلة الأحد". فمن ثمّ يردّ على كافة السائلين المهدي المنتظَر ناصر محمد اليماني وأقول: إني أعلم ما لا تعلمون يا معشر كافة علماء الفلك في البشر جميعاً عربيّهم وأعجميّهم لكوني أعلم من الله ما لا تعلمون بأنّ الشمس أدركت القمر تصديقاً لإحدى أشراط الساعة الكبرى وآية التصديق للمهديّ المنتظَر في عصر الحوار من قبل الظهور، وقد جعل الله بيننا القمر حكماً بالحقِّ، وسوف يجدُ قمرَ صفرٍ كافةُ البشر في البوادي والحضر بأنّه حقاً اكتمل بدراً ليلة السبت لا شك ولا ريب.

وبما أنّ منازل اكتمال البدر هو بحسب منازل ضياء الأهلّة على وجه القمر فالسؤال الذي يطرح نفسه فأين تولد هلال صفر في منزلته الأولى؟ وربّما يودُّ أن يجادلني أحد علماء الفلك المهتمين بليالي الإبدار فيقول: "يا ناصر أنا من الدولة الفلانيّة، وأحياناً يثبت رؤية الهلال لدى لجنة تحري الأهلّة المختصين بمراقبة الهلال ولكننا أحياناً نجد القمر البدر يكتمل قبل ليلة الخامسة عشرة من الشهر؛ بل يكتمل في ليلة الرابع عشرة من الشهر، فما الغريب في الأمر، فنحن نعلم سبب اكتماله قبل ليلة النصف بليلةٍ لكون هلال الشهر نفسه أعلنت ثبوته الدولة الفلانية؟ وعلى سبيل المثال رمضان الفائت 1435 صامت المملكة العربيّة السعوديّة وكافة دول الخليج ومن صام معهم من الدول العربيّة والإسلاميّة صاموا يوم الأحد؛ ولكن القمر البدر لشهر رمضان اكتمل ولم ينقضِ من رمضان 1435 إلا ثلاثة عشر يوماً، فأبدر القمر ليلة الرابع عشرة ليلة السبت حسب صيام السعوديّة ومن صام معهم من دول الجوار إلا اليمن لكونهم أعلنوا ثبوت رؤية هلال رمضان فأصبحت ليلة النصف مضبوطة بحسب صيام أهل اليمن ولذلك كانت ليلة اكتمال القمر ليلة السبت ليلة الخامس عشرة من رمضانٍ بحسب صيام أهل اليمن، فهل هذا هو الإدراك في حساباتك يا ناصر محمد؟ فهل إذا اكتمل البدر قبل ليلة النصف تقيم الدنيا وتقعدها وتنادي يا معشر البشر لقد أدركت الشمس القمر؟ ويا رجل ألم يكتمل القمر لشهر رمضان 1435 ليلة السبت لكونها ثبتت رؤية هلال رمضان في اليمن وغُمّ على المملكة العربيّة السعوديّة فأتموا شعبان ثلاثين يوماً؟ ولا مشكلة إذا أبدر القمر ولم يصوموا في السعودية ومن صامَ معهم إلا ثلاثة عشر يوماً، فالمهم أنها ثبتت رؤية الهلال في اليمن فأبدر القمر في موعده بعد انقضاء أسبوعين من صيام أهل اليمن، أي بعد انقضاء أربعة عشر يوماً من صيام أهل اليمن، فأبدر القمر ليلة السبت ليلة الخامس عشرة من شهر رمضان حسب صيام أهل اليمن، فذلك أمرٌ طبيعيٌّ فمنذ أن خلق الله السماوات والأرض والبشر لا يشاهدون هلال الشهر جميعاً في ليلةٍ واحدةٍ؛ بل تشاهده شعوبٌ وأمّا شعوبٌ أخرى فلا تشاهده فمن ثمّ يتّمون عدّة الشهر ثلاثين يوماً، ولكن يكون اكتمال البدر بحسب المشاهدة الأولى لهلال الشهر، وقد ضربنا لك مثلاً يا ناصر صيام أهل اليمن والسعوديّة لرمضان المنقضي 1435 فأبدر القمر في موعده بحسب رؤيته الأولى من قبل لجنة تحري الأهلّة باليمن فأبدر ليلة الخامس عشرة من الشهر بعد أنْ صام أهل اليمن أربعة عشر يوماً، فمن ثم اكتمل القمر البدر ليلة الخامس عشرة أي ليلة السبت، ولكن لو حسبنا اكتمال البدر بحساب الذين صاموا الأحد لوجدنا أنّ القمر البدر اكتمل وهم لم يصوموا سوى ثلاثة عشر يوماً، والمهم أنّ الإبدار يا ناصر محمد معروفٌ لدى كافة البشر أنّه يكتمل البدر بحسب تاريخ أوّل رؤية لمنزلة القمر الأولى ليلة غرَّة الشهر، فما الغريب في الأمر يا ناصر؟ وما خطبك تقيم الدنيا وتقعدها منذ عشر سنواتٍ مضت؟! فكلما اكتمل البدر من قبل ليلة النصف بليلةٍ إلا وتقيم الدنيا وتقعدها!! [يا معشر البشر لقد أدركت الشمس القمر ولذلك اكتمل القمر البدر ولم يمضِ من غرَّة الشهر إلا ثلاثة عشر يوماً]، ولكنّنا بيّنا لك السبب يا ناصر فإنّ اكتمال البدر شيء معروف أنّه وبحسب حساب أوّل من ثبتت لديهم رؤية هلال الشهر، فهل هذا هو الإدراك يا ناصر محمد؟".

فمن ثمّ يردّ المهدي المنتظَر ناصر محمد اليماني على كافة السائلين من البشر وأقول: هيهات هيهات.. فلا أقصد ذلك، وأعلم ذلك، ولست من الجاهلين يا هذا، وأنّني أعلم وأعي وأعقل ما أقول فليعلم كلُّ مسلمٍ وكافرٍ ومشركٍ وملحدٍ بأنّها إذا أدركت الشمس القمر فولد الهلال من قبل الاقتران فاجتمعت به الشمس وقد هو هلالٌ فلا ينبغي لكافة البشر على وجه الأرض أن يشهدوا رؤية المنزلة الأولى لذلك الشهر، لكون هلال المنزلة الأولى كان في حالة إدراكٍ كونه ولد من قبل الاقتران ولذلك حتماً يغرب قبل غروب الشمس، فكيف إذاً يُرى هلالٌ غرب قبل غروب الشمس! وحتى لو تملكون مجهراً مكبِّراً قطره كمثل قطر القمر. ولكن الحقيقة تتبيّن لكافة البشر من خلال أنّهم وجدوا القمر اكتمل بدراً بعد مضي ثلاثة عشر يوماً من ثبوت رؤية هلال الشهر الأولى لدى أوّل شعوب البشر، ولكنّ عجبي الشديد أنّ كافة علماء الفلك قد علموا بحدث الإدراك ولم يعلنوا للبشر الأمرَ!

وربّما يودُّ العالِم الفلكي العربي السعودي المحترم الدكتور زكي بن عبد الرحمن أن يقول: " اتّقِ الله يا ناصر محمد اليماني، فنحن علماء الفلك لو علمنا بأنّ الشمس أدركت القمر كما تقول إذاً لوجب علينا إعلانها لكافة المسلمين في العالمين لكون من يكتم الشهادة الحقّ فإنه آثمٌ قلبه. تصديقاً لقول الله تعالى: {وَلَا تَكْتُمُوا الشَّهَادَةَ وَمَنْ يَكْتُمْهَا فَإِنَّهُ آثِمٌ قَلْبُهُ وَاللَّهُ بِمَا تَعْمَلُونَ عَلِيمٌ} صدق الله العظيم [البقرة:283]".

فمن ثمّ يردّ الإمام المهديّ على السائلين من علماء الفلك وأقول: ألستم أحياناً تجدون أنّ القمر يغرب من قبل غروب الشمس برغم أنّكم تعلمون بحسب حساباتكم الفلكيّة الدقيقة أنّ هلال الشهر قد تولّد، وكافة علماء الفلك الفيزيائيين ليعلمون أنّ القمر يجتمع بالشمس في المحاق والاقتران المركزي للشمس والقمر في العرجون القديم من قبل منازل الأهلّة، فمن ثمّ ينفصل القمر عن الشمس شرقاً فيبدأ تولّد هلال الشهر الجديد منذ أن خلق الله السماوات والأرض لا الشمس ينبغي لها أن تدرك القمر فتتقدمه من بعد ميلاد الهلال كون القمر يجتمع بالشمس في العرجون القديم من قبل منازل الأهلّة، وهو بما يسميه علماء الفلك بالمحاق ويسميه الله في محكم القرآن العظيم العرجون القديم، ألا وإنّ العرجون القديم هو وضع القمر من قبل منازل أهلّة النور وتكون الأهلّة فيه صِفراً، وبما أنّ القمر هو أسرع من الشمس فتجدونه ينفصل عن الشمس مباشرةً من بعد الاقتران المركزي في العرجون القديم تاركاً الشمس وراءه فيبدأ تولّد هلال الشهر الجديد.

ويا عجبي من علماء الفلك يا زكي بن عبد الرحمن وأنت منهم! فكيف أنّكم تعلمون أحياناً بأنّ القمر سوف يغرب من أفق مكة المكرمة من قبل غروب الشمس برغم أنّكم تعلمون أنّه قد ولد هلال الشهر الجديد، فمن ثم لم تدركوا بأنّ الشمس أدركت القمر فولد الهلال من قبل الاقتران ولذلك غرب قبل غروب الشمس لكون هلال الشهر في حالة إدراكٍ لكون القمر قد أكمل دورته فولد هلال الشهر الجديد من قبل أن يجتمع بالشمس، ولذلك تجدون القمر يغرب من قبل غروب الشمس، وهذا هو السبب العلمي بالحقِّ أفتيكم به عن سبب غروب القمر قبل غروب الشمس برغم ميلاد هلال الشهر.

وأنا الإمام المهديّ أعلن التحدي لكافة علماء الفلك عربيّهم وعجميّهم على صعيدٍ واحدٍ أن يأتوا بالسبب العلمي الحقّ عن سبب غروب القمر قبل غروب الشمس برغم سابق ميلاد هلال الشهر، إلا أن يعترفوا بالحقِّ من ربّهم بأنّ السبب العلمي بالحقِّ هو فعلاً ما أفتى به (ناصر محمد اليماني) بأنّه لا بدّ أنّ هلال الشهر الجديد قد تولّد من قبل الاقتران ولذلك يغرب القمر قبل غروب الشمس وهو في وضع الإدراك لكون الشمس تتقدم هلال الشهر شرقاً والهلال يجري من ورائها ليدركها لكونه في حالة إدراكٍ بسبب تولّده من قبل الكسوف والاقتران، ثم يجتمع بها وقد هو هلالٌ، ثم ينفصل عنها شرقاً.

ويا معشر علماء الفلك، إنّني الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني الأعلم بالبيان الحقّ للقرآن العظيم، وكلاً نحاجِجه في مجال اختصاصه مما أعلمه في البيان الحقّ للقرآن العظيم، ألا وإنّ آية الإدراك الشمسَ والقمرَ يفقهها أولو الألباب من علماء الفلك من الذين لا تأخذهم العزّة بالإثم، وليس أنّ علماء الفلك إذا اعترفوا بأنّ الشمس حقاً أدركت القمر فليست هذه فتوى من علماء الفلك بأنّ ناصر محمد اليماني هو المهدي المنتظَر؛ بل يصدقوا لأنفسهم، فليست مهمة علماء الفلك أن يفتوا البشر أنّ المهدي المنتظَر هو ناصر محمد اليماني؛ بل فقط لا يجوز لهم أن يكتموا الشهادة عندهم مما أحاطوا به من علمٍ بإذن الله، فيقولون: "نعم تبيّن لنا أنّ الشمس حقاً أدركت القمر، ولكننا لا نعلم هل أنت المهديّ المنتظر!" لكون الفتوى لعامة المسلمين في شأن ناصر محمد اليماني هي تخصّ علماء الدين أن يفتوا للعالمين أنّ ناصر محمد اليماني هو المهديّ المنتظَر خليفة الله في الأرض، وأما الآخرون من غير العلماء فمن صدّق فلنفسه ومن كذب فعليها. وأمّا ما يخصّ علماء الفلك هي فقط شهادة الحقّ عندهم من ربّهم أن يقروا ويعترفوا أنّهم فعلاً وجدوا منذ عددٍ من السنين أنّ القمر أحياناً يغرب قبل غروب الشمس برغم ميلاده ثم يعترفوا بالبيان الحقّ لهذه المسألة؛ أنّ السبب العلمي بالحقِّ لا بدّ وأنّ هلال الشهر استكمل أهلّته فولِد من جديدٍ من قبل الاقتران ولذلك يغرب قبل غروب الشمس برغم ميلاد هلال الشهر، وسبب غروبه قبل غروب الشمس فلا بدّ أنّه ولد من قبل الكسوف أو الاقتران فاجتمعت به الشمس وقد هو هلالٌ.

وأتحدى كافة علماء الفلك في العرب والعجم أن يأتوا بالسبب العلميّ الفيزيائيّ المنطقيّ غير السبب الذي أفتى به الإمام ناصر محمد اليماني، وعلى كل حالٍ فبعض الادراكات لا تحيطون بها علماً غيرَ الإمام المهديّ! ثمّ يفاجئكم بليالي الإبدار بإذن الله الواحد القهّار، ولكنّكم تلاحظون حدث الإدراك من خلال الإبدار المبكر للقمر الذي تدركه الشمس في منزلته الأولى وأنتم لا تعلمون.

وبالنسبة لمواعيد الخسوف والكسوف فإنّها لن تتغير بسبب الإدراك شيئاً كونها لم تتغير حركة الأرض والقمر، وإنما سرّ الإدراك هو في حركة الشمس، ولذلك تجدونني ومنذ عشر سنوات مضت وأنا أقول: "يا معشر البشر لقد أدركت الشمس القمر"، إذاً سرّ الإدراك هو في حركة الشمس والذي أثّر في حركتها هو اقتراب كوكب العذاب كوكب سقر وهو بما تسمونه بالكوكب العاشر نيبيرو فصار يناوش الشمس وأنتم في غفلةٍ معرضون.

فوالله ثم والله ثم والله.. إنّ كوكب العذاب قادمٌ ليمرَّ في سماء أرضكم ولسوف يمرُّ عليكم من جهة جنوب الأرض فيمطر على الأرض شرراً من نارٍ، فاتّقوا الله الواحد القهّار وصدّقوا أنّ الشمس أدركت القمر من قبل أن يسبق الليل النهار بسبب مرور كوكب العذاب من الكواكب المضيئة وليس من الكواكب المنيرة، إنّها ترمي بشررٍ؛ كالقصر حجم الشرر! فاتّقوا الله الواحد القهّار، فأين المفرّ ليلة يسبق الليل النهار فتطلع الشمس من مغربها بسبب مرور كوكب العذاب في سماء كوكب البشر الأرض فيحرق أرضكم ويهدم دوركم على رؤوسكم؟ وإن خرجتم من دوركم فترميكم بشررٍ كالقصر كأنّه جِمالة صُفر، فاتّقوا الله الواحد القهّار. ولم أفترِ على ربّي مرور كوكب العذاب في عصري وعصركم، ولم أفترِ على ربي طلوع الشمس من مغربها في عصري وعصركم، كما لم أفترِ على ربّي أنّ الشمس أدركت القمر تصديقاً لأحد أشراط الساعة الكبرى وآية التصديق للمهديّ المنتظر في عصر الحوار من قبل الظهور.

وربّما يودُّ أحد السائلين أن يقول: "يا ناصر محمد، لقد أعجبني منطقك ولكن حيّرني اسمك ( ناصر محمد ) كون اسم الإمام المهديّ محمد بن عبد الله كما يعتقد أهل السنة أو محمد بن الحسن العسكري كما يعتقد الشيعة، ولكنّ اسمك ناصر محمد! ولم نسمع قط أنّ اسم الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني". فمن ثمّ يردّ الإمام المهدي (ناصر محمد) على السائلين وأقول: بل سبقت الفتوى من قبل على لسان خاتم الأنبياء والمرسلين فأعطاكم إشارةً في اسم الإمام المهدي أنّ الاسم محمد يواطئ فيه، ولذلك قال عليه الصلاة والسلام: [يواطئ اسمه اسمي]. وإنما التواطؤ هو التوافق أي أنّكم سوف تجدون الاسم محمداً يوافق في اسم المهديّ المنتظَر (ناصر محمد)، وفي ذلك حكمةٌ بالغةٌ كون الله لن يبعث الإمام المهديّ نبياً ولا رسولاً لأنّ خاتم الأنبياء والمرسلين هو محمدٌ رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلّم، وإنما يبعث الله المهديّ المنتظَر ناصراً لمحمدٍ رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلّم، فيحاجِج البشر بذكرهم القرآن العظيم. وفي ذلك حكمة التواطؤ للاسم محمد في اسم ( ناصر محمد )، فهل فقهتم الخبر فأدركتم الحكمة من حديثِ [يواطئ اسمه اسمي] ؟ فليس التواطؤ يُقصد به التطابق؛ بل كافة علماء اللغة العربية والدين ليعلمون أنّ التواطؤ لا يقصد به التطابق بل يقصد به التوافق.

وعلى كل حالٍ، إنّني الإمام المهدي ناصر محمد اليماني أعلن التحدي بالحقِّ بالبيان الحقّ للقرآن العظيم لكافة علماء الدين أن نحكم بينهم في جميع ما كانوا فيه يختلفون بأحكامٍ مقنعةٍ محكمةٍ نستنبطها لهم من القرآن العظيم ونعلّمهم بما لم يكونوا يعلمون، فنوحّد صفّهم والبشر جميعاً فنجعلهم أمّةً واحدةً على صراطٍ مستقيمٍ، فنجدهم في جيش البشر فنجعلهم جيشاً واحداً موحداً ضدّ المسيح الكذاب وجيوشه من شياطين الجنّ والإنس ويأجوج ومأجوج.

ويا عباد الله، والله الذي لا إله غيره إنّكم الآن في تاريخ يوم القيامة، وقد دخل في يوم الجمعة في تاريخ 8 إبريل 2005 وهو آخر أيام الدنيا ويحدث فيه كافة أشراط الساعة الكبرى، ويحدث فيه عذاب الدخان المبين، ولكن ذلكم يوم الجمعة يوم القيامة هو بحسب أيام الله في الكتاب. تصديقاً لقول الله تعالى: {وَيَسْتَعْجِلُونَكَ بِالْعَذَابِ وَلَن يُخْلِفَ اللَّهُ وَعْدَهُ ۚ وَإِنَّ يَوْمًا عِندَ رَبِّكَ كَأَلْفِ سَنَةٍ مِّمَّا تَعُدُّونَ (47) وَكَأَيِّن مِّن قَرْيَةٍ أَمْلَيْتُ لَهَا وَهِيَ ظَالِمَةٌ ثُمَّ أَخَذْتُهَا وَإِلَيَّ الْمَصِيرُ (48) قُلْ يَا أَيُّهَا النَّاسُ إِنَّمَا أَنَا لَكُمْ نَذِيرٌ مُّبِينٌ (49)} صدق الله العظيم [الحج]. اللهم قد بلغت اللهم فاشهد.

وربّما يودُّ أحد المسلمين أن يقول: "مهلاً مهلاً يا ناصر محمد، فكيف لي أن أعلم علم اليقين أنّ الشمس أدركت القمر فوُلد الهلال من قبل الاقتران فأدركته الشمس في منزلته الأولى؟". فمن ثمّ يردّ المهدي المنتظَر إلى كافة السائلين وأقول: فهل تستطيع أن تميّز القمر البدر؟ ومعلوم جواب كلِّ البشر فسوف يقولون: "نعم؛ كيف لا يُميَّز القمر البدر عن باقي منازل الشهر القمريّ الأولى منازل الأهلّة! فحتى إذا اكتملت دائرة وجه القمر الأولى فهذا يعني أننا في ليلة النصف من الشهر". فمن ثم يفتي الإمام المهديّ كافة السائلين ونقول: هذا ما سوف ترونه في هلال (صفر الأصفار) فتجدون دائرة وجه القمر لليلة النصف تكتمل ليلة السبت أوّل ليالي الإبدار لشهر صفر ليلة السبت لكون السبت هو غرَّة صفر الأولى، ولكن لن يشاهد هلال صفر في غرّته الأولى كافة البشر على وجه الأرض لكونه سوف يولد نهار يوم الجمعة تاريخ 28 من شهر محرم لعامكم هذا 1436، وسوف يغرب ليلة السبت وهو في حالة إدراكٍ فيجتمع بالشمس نهار يوم السبت وقد هو هلالٌ، ثم يتجاوزها قبل غروب شمس السبت، ثم تثبت رؤيته بالعين المجردة من بعد غروب شمس السبت ليلة الأحد فتكون أوّل رؤية لهلال شهر صفر، ثم تكون ليلة الأحد ليلة البدر الثانية، ولكن ليلة الإبدار الأولى سوف تحدث بعد مضي ثلاثة عشر يوماً من بدْءِ أوّل إعلان ثبوت هلال صفر، وبعد انقضاء ثلاثة عشر يوم بدْءًا من ليلة الأحد وبعد غروب شمس الجمعة تكون ليلة البدر الأولى لشهر صفر ليلة السبت، فمن ثم تعلمون أنّ الشمس أدركت القمر في أوّل شهر صفر تصديقاً لشرطٍ من أشراط الساعة الكبرى وآية التصديق للمهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني لمن شاء أن يتذكّر فيتّبع البيان الحقّ للذكر.

قد أعذر من أنذر، وإلى الله تُرجع الأمور يعلم خائنة الأعين وما تُخفي الصدور، ولا تزالون في عصر الحوار من قبل الظهور، فاتّقوا الله الواحد القهّار، واتّبعوا الذّكر من قبل أن يسبق الليل النهار.

أخوكم؛ الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.

اضغط هنا لقراءة البيان المقتبس..

2. افتراضي تذکری ازجانب انذار دهنده مهدی منتظر؛ خورشید در آغاز ماه صفرسال ۱۴۳۶(۱۳۹۳ه.ش.) به ماه می‌رسد...

- 2 -
    [ لمتابعة رابط المشاركــــــة الأصليّة للبيــــان ]
    الإمام ناصر محمد اليماني
    27 - محرم - 1436 هـ
    20 - 11 - 2014 مـ
    ۲۹-آبان-۱۳۹۳ه.ش.
    05:35 صباحاً
    ــــــــــــــــــ

تذکری ازجانب انذار دهنده مهدی منتظر؛ خورشید در آغاز ماه صفرسال ۱۴۳۶(۱۳۹۳ه.ش.) به ماه می‌رسد...

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة أنبياء الله ورسله وأئمة الكتاب وجميع المؤمنين في الأولين وفي الآخرين وفي الملأ الأعلى إلى يوم الدين، أما بعد..
    السلام عليكم ورحمة الله وبركاته انص
    ار پیشگام و برگزیده عزیزم، السلام عليكم بر حق جویان عالم، السلام علينا وعلى عباد الله الصالحين.
    می خواهیم به شما یادآوری کنیم که هلال ماه صفر در اواخر روز جمعه متولد شده و قبل از خورشید غروب می‌کند در حالی که در حالت ادراک است. سپس خورشید در روز شنبه، در حالی با ماه اجتماع می‌کند که ماه به صورت هلال است .

روز یکشنبه وقتی که مشاهده کردید هلال ماه بزرگ تر از معمول است [انتفاخ اهله]؛ حقیقت اینکه ادراک در ابتدای صفر رخ داده است برایتان روشن می‌گردد. به همین ترتیب با مشاهده منزلگاه ماه صفر درتربیع اول حقیقت برایتان روشن خواهد شد. خواهید دید بعد از غروب آفتاب روز جمعه؛ در شب شنبه تربیع اول ماه کامل خواهد شد، بدر ماه نیز بعد از غروب آفتاب جمعه در شب شنبه کامل خواهد شد پس شما ازشاهدان این رویداد باشید.
    سؤالی که مطرح می‌شود این است که چطور ممکن است چنین اتفاقی بیفتد؟ مگر آغاز ماه محرم امسالتان [۱۴۳۶ مطابق با ۱۳۹۳ه.ش.] روز شنبه نبود؟ مگر شنبه ۲۹ محرم نیست و مگر نه این است که هلال ماه جدید را تنها بعد از گذشت ۲۹ روز از ماه می‌توان رصد کرد؟ به این معنی که روز بیست و نهم از روزهای ماه گذشته به حساب می‌آید و روزی از هفته که بیست و نهم باشد همان روز هفته است که ماه از آن آغاز شده است -مگر اینکه خورشید پی درپی به ماه برسد تا آغاز ماه جدید در همان روزی [از هفته] باشد که هلال ماه قبل متولد شده است البته بر اساس رؤیت اهله.
    برای مثال مگر آغاز محرم ۱۴۳۶ بر اساس رویت هلال شنبه نبود؟ پس چگونه است که برایتان روشن خواهد شد که آغاز ماه صفر نیز شنبه خواهد بود؟ آغاز صفر از روز شنبه با انتفاخ اهله است، کامل شدن تربیع اول بعد از غروب آفتاب روز جمعه در شب شنبه و بدر اول ماه صفر نیز بعد از غروب آفتاب جمعه کامل می‌شود. البته بدر در شب جمعه شبه کامل خواهد بود، چون ادراک بصورت مشترک بین جمعه و شنبه رخ داده است. اما ادراک روز جمعه در اواخر روز جمعه رخ داده است و به همین دلیل نیز ماه شب جمعه شبه بدر خواهد بود. ما نمی‌خواهیم باعث فتنه کسانی شویم که این خبر را کاملا درک نکرده‌اند و لذا تنها از این سخن می‌گوییم که ادراک شب شنبه رخ می‌دهد. ولی به تمام دانشمندان خبر می‌دهیم که شب پانزدهم که شب کامل شدن بدر است؛ شب شنبه خواهد بود. پس ای صاحبان خرد از خداوند پروا کنید و نشانه تصدیق مهدی منتظر را باور کنید، پیش از اینکه شب از روز پیشی گیرد؛ از بیان حق ذکر-قرآن عظیم- پیروی کنید و ای انصار پیشگام برگزیده از شاهدان این واقعه باشید.
    و می‌گوییم آه، آه، آه، چقدر تذکر داده و شب و روز یادآوری می‌کنیم و از راه شبکه جهانی اینترنت اعلان می‌کنیم: ای مردم بدانید که خورشید به ماه رسیده است و هلال قبل از اقتران متولد شده است و خورشید در حالی با ماه اجتماع کرده که ماه بصورت هلال بوده است؛ آیا خبر را درک کردید؟ آیا کسی هست که پند گیرد؟ ای صاحبان خرد قبل از آنکه شب به روز پیشی گیرد از خداوند پروا نمایید. وسلام على المرسلين والحمد لله رب العالمين..
    أخوكم الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.

اقتباس المشاركة 166495 من موضوع إعلان المهدي المنتظَر لكافة البشر أنّ الشمس سوف تدرك القمر في هلال شهر صفرٍ، فاتقوا الله الواحد القهّار قبل أن يسبق الليل النهار..

- 2 -

[ لمتابعة رابط المشاركــــــة الأصليّة للبيــــان ]
    https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=166490

الإمام ناصر محمد اليماني
    27 - 01 - 1436 هـ
    20 - 11 - 2014 مـ
    05:35 صباحاً
    ــــــــــــــــــ

تذكيرٌ من النذير المهديّ المنتظَر أنّ الشمس سوف تدرك القمر في هلال شهر صفر لعامكم هذا 1436 ..

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة أنبياء الله ورسله وأئِمّة الكتاب وجميع المؤمنين في الأولين وفي الآخرين وفي الملأ الأعلى إلى يوم الدين، أما بعد..

السلام عليكم ورحمة الله وبركاته أحبتي الأنصار السابقين الأخيار، السلام عليكم معشر الباحثين عن الحقّ في العالمين، السلام علينا وعلى عباد الله الصالحين. ونريد أن نذكِّركم أنّ هلال صفر الأصفار سوف يولد في يوم الجمعة في آخر النهار فيغرب قبيل غروب شمس الجمعة وهو في حالة إدراكٍ فمن ثمّ يجتمع بالشمس وقد هو هلال في نهار السبت.

ولسوف يتبيّن لكم الحقّ في حقيقة الإدراك لهلال صفر الأصفار من خلال انتفاخ هلال صفر يوم الأحد، وكذلك يتبيّن لكم حقيقة الإدراك من خلال اكتمال التربيع الأول لمنازل أهلّة صفر فتجدون أنّ اكتمال التربيع الأول سوف يحدث بعد غروب شمس الجمعة ليلة السبت، وكذلك يتبيّن لكم تمام البدر التام سوف يحدث بعد غروب شمس الجمعة ليلة السبت، فكونوا على ذلك من الشاهدين.

والسؤال الذي يطرح نفسه، فكيف حدث ذلك؟ ألم تكن غرّة محرم لعامكم هذا 1436 هو يوم السبت؟ أليس 29 هو السبت ولا يكون تحرّي هلال الشهر الجديد إلا بعد غروب شمس 29 من الشهر؟ بمعنى أنّ التاسع والعشرون حتماً هو من عدّة الشهر المنقضي كون التاسع والعشرون هو غرّة الشهر المنقضي إلا أن تدرك الشمس القمر تترى فتكون غرّة الشهر الجديد هي بنفس يوم غرة الشهر المنقضي حسب رؤية الأهلة.

وعلى سبيل المثال أليست فاتحة محرم لعامكم هذا 1436 حسب رؤية الأهلّة هي السبت؟ فكيف أنّه سوف يتبيّن لكم أنّ غرّة صفر هي كذلك السبت من خلال انتفاخ الأهلّة واكتمال التربيع الأول بعد غروب شمس الجمعة ليلة السبت وأوّل ليالي تمام البدر التام هي كذلك بعد غروب شمس الجمعة ليلة السبت برغم أنّ ليلة الجمعة يكون القمر شبه بدر التمام نظراً لحدوث الإدراك المشترك بين يوم الجمعة ويوم السبت، ولكنّ الإدراك يوم الجمعة هو في آخر يوم الجمعة ولهذا السبب يكون القمر ليلة الجمعة شبه بدرٍ. ولا نريد فتنة من الذين لا يفقهون الخبر إلا قليلاً ولذلك لم نذكر إلا إدراك ليلة السبت، ولكنّي أحيط الجميع علماً أنّ ليلة النصف لتمام البدر التام هي ليلة السبت، فاتّقوا الله يا أولي الأبصار وصدّقوا بآية التصديق للمهدي المنتظر، واتّبعوا البيان الحقّ للذكر من قبل أن يسبق الليل النهار، وكونوا على ذلك من الشاهدين يا معشر الأنصار السابقين الأخيار.

ونقول آه آه آه.. لكم نذكِّر ونكرِّر الليل والنهار ونحن ننادي عبر الإنترنت العالميّة ونقول: يا معشر البشر لقد أدركت الشمس القمر فوُلد الهلال من قبل الاقتران فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال، فهل فقهتم الخبر؟ وهل من مدّكِر؟ فاتّقوا الله يا أولي الأبصار من قبل أن يسبق الليل النهار.

وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله رب العالمين..
    أخوكم؛ الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.

اضغط هنا لقراءة البيان المقتبس..